Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

po waszych moralach na temat pozyczania napisalam do mojej psiapsioly zeby mi oddala kase i mozecie byc ze mnie dumne mniej dumne bylybyscie jednakze gdybyscie przeczytaly email ktory jej wyslalal bo jest w tonie proszaco przepraszajcym kurde kurde kurde czemu ja nie umiem walczyc o swoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Han, jak się w pizzerii zbierałyśmy, to ktoś przechodził koło krzeseł, na których siedziały dzieci i mama zapytała się dziecka: pani cię uderzyła? ale nikt dziecka przecież nie uderzył, może musnąl płaszczem czy czymś.. a dziecko potem powiedziało jeszcze: ale śmierdzi od tych pań.. chyba miało na myśli alkohol, sama nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe czigra, w-wa widac jest jakas taka gołebio- strzelna, bo ja bedac w stolicy pare lat temu i spacerując sobie z moim przyjacielem zostałam trafiona wlasnie rykoszetem golebiej kupy, ale i tak dziekowalam bogu ze to byl tylko rykoszet :) strzałem głownym został trafiony moj przyjaciel :D:D:D gołab był strzelcem wyborowym , ze za 1 strzalem trafił nas oboje mylismy sie w fontannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D serio??? bobie bobie... wiadomo ze udrzyla, wszak kofi i niesia byly z nami po to, bysmy mialy kogo bic po brzuchach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja ci krece! iv! TAK powiedzialo to dziecko? ze smierdzi? nie słyszalam tego, moze i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, kabaretki są super:P 🌻 kurczę, tyle rzeczy mi się przypomina, o które chciałam kogoś zapytać, o czym pogadać:D może jeszcze kiedyś... i mysz wcale nie jest gruba, jeśli to mówi, proszę jej nie wierzyć!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co??????????? normalnie mnie rozsadzi ze złości Michał dostał w zeszłym tygodniu pismo że nareszcie doczekał sie swojej kolejki do operacji więc dzwoni, pani mu mówi grzecznie że operacja prawdopodobnie 12.10 czyli teraz w czwartek ale ma zadzwonić jeszcze w poniedziałek to poda mu szczegóły. No więc Michał dzwoni dziś do szpitala a babka mu mówi że nie zna jeszcze szczegółów ale operacja PRAWDOPODOBNIE bedzie wyobrażacie sobie??????????? operacja ma być za trzy dni a oni kurwa jeszcze nic nie wiedzą!!!!!!!! bedą dzwonić już to widze, ostatnio też mieli dzwonić a wysłali powiadomienie listem i to zwykłym a nie poleconym twierdzą że nie mieli nr telefonu a sama osobiście ostatnio podawałam im swoją komórkę, Michał swoją i nadodatek domowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, wcale... ale kluski mam, nie? poliki pyzate jak sie usmiechne zwlaszcza.misiek mnie zawsze w nie gryzie :O czigra nie ma wielkiej glowy ani kartoflanego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, wspolczuje. dla nich tam to oczywiscie jest zaden problem ze nie wiecie na czym stoicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Han, ja Ciebie mówię, żeś Ty niekulka. Próbowałam Cię nawet turlnąć (dla niezpoznaki udawałam, że mnie na Ciebie znosi), ale nie poturlałaś się ni cholery. A co do nosa, to nie gadaj głupot. Coś muszę mieć spieprzonego, żebym za idealna nie była i nie oślepiała urodą, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym tylko powiedzieć że ja jestem gruba owszem ale nie wyglądam tak jak na tych zdjęciach naprawde przyzekam ja nie wiem dlaczego ja tak na tych zdjęciach wyszłam słowo honotu dziewczyny potwierdźcie proszem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszu, wszak wcale nie wyszłas grubo! o co ci się rozchodzi???? Czigra, zaskoczyłas mnie kolorem płaszczyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaj? Że taki rzucający w oko się? Musiałabyś zobaczyć moje rajstopki... :D Mysza, ja nie wiem o co się Ciebie rozchadza. Czyżby się Kalinie nie udało wyciągnąć Cię z anoreksji zaburzającej percepcyjny odbiór osoby własnej? Han, kwiat został ukradzion przez kelnerkę. Pewnie teraz stoi u niej w wazonie gdzieś na Żoliborzu i pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przecież ja nie mam takiej twarzy!!!!!!!!!!!!!! nie mam twarzy w kształcie kuli!!!!!!!!!!!! no co wy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee nooo - ja nie mam zielonego pojecia co Ty Myszo masz sobie do zarzucenia???? wszystkie bez wyjatku, wyglacie bosko!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Han, a własnie, jak się czujesz? myszu, ręce mi opadają... kiedy Ty w końcu zrozumiesz, że dobrze wyglądasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv, juz spoko, potem mi jakos przeszlo nawet. pozniej tylko uklad trawienny nawalil, ale jak sie wiecej chleje niz je to tak to jest. wczorja moj maz byl tak kochanski, ze az sie wzruszylam. powiedzial ze wygladam na zmeczona :D wiec zrobil osobiscie obiad i krzyczal na mnie jak wstawalam z lozka zeby cos zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajstopki, co to je mam w komodzie i naszam do spódnic. Mysza, Ty nie masz okrągłej twarzy. Jak dla mnie, to Ty nic okrągłego nie masz. I zakochałam się w Twoich kłakach. I w zębach Miki, i w ustach Eny. I w Hanulkowym uroku. I w śmiechu Marcy. I w każdej w czymś, ale co ja tu Was będę promować;) No ale o blasku bijącym od Kofi to ja muszę powiedzieć!!! I delikatności Kalinki. I niesiowym spokoju. I Ivowej modelkowości. Czy kogoś pominęłam??? Niesia, przeszło Ci z tym żołądkiem? Aga, debile, no debile w tym szpitalu. Dede, to Ty pytałaś o kotucha? Wszystkim bardzo dziękuję za pocieszenie. Zaraz napiszę co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×