Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

mówiłam Wam,że jestem szalejącą w necie 60latką:) nikt mnie nie widział,nikt mnie nie słyszał,ale na następne spotkanie nastolatek w stolicy się wpraszam i już:) wlasnie wróciłam z urzędu pracy,gdzie byłam podpisać liste (coś mi sie pokiełbasiło i lista ma byc dopiero jutro,ale miły pan sie zgodził dał mi do podpisania dzisiaj:D) zawiozłam też swoje cv i list motywacyjny na policję,także możecie trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Aga przeciez do takiej operacji trzeba sie przygotowac przeciez Twoj mąż pracuje i pewnie ma zmiany i jakis grafik i nie moze chyba przyjsc do pracy i powiedziec-jutro mnie nie ma,bo mam operacje??? a w ogóle Aga to cos powaznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziekuje za zdjecia ze spotkania🌻 sa swietne i widac ze sie super bawilyscie i swietnie na nich wyszlyscie strasznie mi przykro ze nie moglo mnie tam byc razem z wami... no ale coz... chcialam napisac ze szczegolne wrazenie zrobil na mnie urok kalinki kalina---slicznie wygladalas,zreszta ty zawsze super wygladasz...a w rozpuszczonych wlosach to juz wogole chyba sie zakochalam;) czigra---przykro mi z powodu koteczka🌻 Aga---jak tam test??? dede----policja??? no,no... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - czy ktoś mi wysłał zdjęcia ? czy jakaś kara na mnie spadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede - Michał nie pracuje na zmiany ale jest jednym z dwóch kucharzy więc muszą znaleźć kogoś na zastępstwo :-0 poza tym musi pewnie jeszcze jakieś badania wcześniej zrobić tak jak poprzednio. Będzie miał operowane wiązadła w kolanie bo cztery lata temu spadł z dachu i je pozrywał. Zrobili mu jedną operacje ale krzyżowe nie wytrzymały i popękały, trzymają tylko zewnętrzne, nie boli go to ale nie leczone prowadzi do zwyrodnienia a w konsekwencji może przestać chodzić :-0 Lunia test wyszedł negatywny a w dniu kiedy miałam iść do lekarza dostałam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ci wielkie bo już myślałam że stałam się niewidzialna lub nietolerowana na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede, nie wiadomo co teraz będzie z Nugatem. Podobno nie cierpi - chociaż to. Nózki mu odmawiają posłuszeństwa, zatacza się i traci równowagę, ale ochotę na zabawę ma jak dawniej. Właśnie zarezerowałam inne cudo w hodowli z Torunia, którą poleciła mi hodowczyni od Nugacika. W sobotę jedziemy obejrzeć malucha. No i pani musi nas zaakceptować, czyli muszę zachowywać się normalnie. Cholerka!;) Aaaaa, Dede, a czy Ty wiesz, że dziouszki uwierzyły, że to moje zdjęcie w pociągu w drodze na casting zostało zrobione przez Ciebie, która to wparowałaś do przedziału, wyskoczyłaś w biegu i czem prędzej im je przesłałaś...? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jaka jestem przekonywująca:) ale jak następnym razem bedziesz jechac na jakiś kasting w wawie,to mozemy sie umówić i wpadnę na stację,bo wszak przejezdzasz prawie przez moją dziurę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pogoni za kotem pół Polski zwiedzicie:) ale mam nadzieje,ze to juz koniec poszukiwan i znajdziecie wreszcie towarzysza dla GiGi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, budzimy się, podnosimy łby z klawiatury, bo nam się literka \"Y\" nieestetycznie na czole odciśnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co to za cisza??? wszystkie marzą o ciepłych krajach? nikt nie kupił nic ostatnio na allegro??? bo ja kupiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wyjazd mnie trochę z allegro wyleczył:D dwa dni bez zakupów i już mnie tak nie ciągnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zuli
nikt ci tego wprost nie powie ale spieprzaj stąd. Czy nie widzisz że żadna nie chce z tobą gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczyny, lece z kuba do lekarza... dede - kurde niedlugo nikt z Toba nie bedzie miec szans w licytacji:) sliczna zdobycz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nikt sie o to specjalnie nie bił:) jestem zawiedziona,ze zdobyłam to bez walki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede- faaaajny ciuszek :) ja dzis tez mam na sobie tunike , a najlepsze jest ze jak tylko ubiore cos odcinanego pod biustem (co teraz przeciez jest modne) to wszystkie babki wpracy spogladaja znaczaco na moj brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×