Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Oglądnęłam Wasze zdjęcia i popędziłam do Sadu. Zaglądnęłam właśnie na forum by przeczytać ostatnie wpisy i ... to co zobaczyłam trochę mnie zaskoczyło. Fakt, że ostatnio mało udzielam się na forum bo brak czasu mi na to nie pozwala, a gdy wchodziłam tu kilka raz to czułam się niewidzialna – ale ok. ja też nie zawsze odzywam się do wszystkich i nie zawsze komentuje czyjeś wypowiedzi. Dzisiaj rano poprosiłam o zdjęcia i napisałam że strasznie mi łyso że nie mogłam być z Wami i co – i nikt kilku moich wypowiedzi nie zauważył i zdjęc nie posłał ( stwierdziłam że jestem przewrażliwiona). Dopiero Agula później mi wysłała. Teraz zobaczyłam ten wpis „pomarańczaka „ i tak naprawdę żadnej reakcji z Waszej strony. Rozumiem że nie można w stosunku do wszystkich pałać sympatią, jest mi tylko przykro że nie mogłyście same mi o tym powiedzieć ( pewnie liczyłyście na to że jeśli nie dostaję zdjęć i nikt mnie nie zauważa to sama się domyślę). Dziękuję Wam wszystkim bardzo za mile spędzone chwile ( bo spędziłam z Wami przyjemne 1,5 roku), mam nadzieję że każdej z Was przyświecać będzie w życiu Wasza szczęśliwa gwiazda i więcej będzie radości niż smutków. Życzę by każdej z Was spełniły się te najskrytsze pragnienia i by życie pokazywało Wam tylko swoje dobre strony. Ściskam Was mocno Zula. ( Wrześniowa26, Kasia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula już dawno uzgodniłyśmy że nie reagujemy na takie wpisy pomarańczaków więc nie przesadzaj. Na mój tekst o szpitalu i operacji Michał też nie wszystkie zwróciły uwage i nie robie afery. Wyluzuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuluś, staram sie nie odpowiadać na zaczepki pomarańczaków, bo to nie ma sensu. Nie am sie nimi co przejmować🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była umowa że nie reagujemy na pomarańczaków więc o co chodzi??? teraz jakiś debil siedzi i sie cieszy że osiągnął cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mnie dziewczyny ubiegły bo wszak ostatnio uzgodniłyśmy,że nie gadamy z pomaranczowymi nie obrazaj sie i nie opuszczaj nas a w ogole to tez bys mogla nam jakies swoje zdjecia posłać,bo od ślubu pustki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula, wiadomo że każda z nas czasem pisze sama do siebie. Ja odpowiadam tylko wtedy, gdy mam coś do powiedzenia (nie zawsze mądrego, ale to inna kwestia), a nie na siłę, by podtrzymać konwersację. Nigdy nie dostałam od Ciebie żadnych zdjęć - też kilkakrotnie prosiłam. Obraziłam się? Nie. Ale też Ci życzę wszystkiego dobrego. Pomarańczowe wpisy należy ignorować. Skoro pomyślałaś, że to któraś z nas w tak wyrafinowany sposób postanowiła Ci coś przekazać, to rzeczywiście może lepiej, że nie chcesz już z nami tutaj być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula- wiesz ile razy my musialybysmy sie obrazac na siebie gdyby robic afere z kazdego wpisu ktory nie zostal zauwazony? no i chcialam zauwazyc, ze wiele razy prosiłysmy cie o jakies fotki i mimo ze ich nie dostałysmy (oprocz kilku sztuk ze slubu) to sie nie poobrażałysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm coś chciałam powiedzieć ale nie umie skonstruowac zdania oznajmującego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz moze byc zdanie wykrzykujace:) powiedzcie babeczki czy Mysz na prawde mowi glosno???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz w formie: kali chcieć:D tak dede, mysz jest słyszalna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi sie przypomnialo ze nie jeadlam sniadania :) ide zrobic sobie bulke, bo mnie lekko mdli z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede w sobote nie miałam szans sie wykazać kurwy marcy zagłuszały wszystko :P:P :O:O:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja własnie chyba w tonie rozkazującym jeno potrafię a wiecie coś mi sie nasunęło tylko nie umiem sobie tego we łbie poukładać a chciałam jeszcze powiedzieć że od dnia dzisiajszego w celu wyeliminowania różnych sytuacji zabraniam komukolwiek wysyłać zdjęcia na których ja jestem lub zdjęć ode mnie wysłanych; pozwólcie że sama będe to robić i sama udostępniać wizerunek:) ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc niech nikt nigdy nie ma do nikogo pretensji że moich zdjęć ktos mu nie wysłał lub zdjęc na których ja jestem:) zawsze będzie to tylko i wyłcznie moja wina dziękuję za uwagę:) to byłam ja - spuchnięta twarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy- ale prawda jest taka ze największą ilość słow wypowiedzianych podczas tego spotkania to chyba ty osiągnelas :D i najwieksza liczbe jednak słow brzydkich tez :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×