Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

cześć dziewczyny ;) mam prośbę jak pojawi się dede na forum to niech się odezwie do mnie na gg ;) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki M jak mdłośc juz mnie meczy... Joovi, nie dostalam od Ciebie nic. Lunia, jaka to praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruchy kluchy! co było w m jak miłość? bo nie oglądałam:) ale wczoraj miałyśmy super imprezkę:) spokojną, drineczki bardzo mi smakowały, podłapałam pomysł na nową sałatkę:) i nie mam dziś żadnego kaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj Iv. dawaj ta sałatkę może pobudzisz nasze apetyty z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv-- o mniam, sałatka! ale bym zjadła jakas salatke teraz :) M jak Mdlosci ogladalam jdnym okiem robiąc cos na kompie. To cos co sie potem okazalo ze moglam sobie darowac, bo i tak nie wyszlo :) Natomiast wzruszylam sie na Magdzie M jak Piotrusiowi serduszko nie wytrzymało, jak do niej pisal maila 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoiczek selera w paseczki puszka fasoli czerwonej pokrojona w kostkę szynka pokrojone w kostkę duże jabłko majonez przyprawy Mówię wam, pyszna, fajnie to wszystko jakoś pasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wstałam :):) ivko-czuję się dobrze wiecie co?????????????? w poniedziałek jak byłam w pracy czułam w brzuszko takie jakby przepływanie, przelewanie, nie wiem jak to nazwać i wczoraj pytałam siępołożnej, kiedy można czuć pierwsze ruchy i jak sięje czuje no i powiedziała, że niektóre kobiety czują jużw 12-13 tygodniu a opisując ruchy dziecka wymieniła też owe przelewanie :D kazała mi tę datę zapisać i wsłuchiwać się dalej ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Iv. myślę,że może mi bardzo smakowac Mika ja jakos nie wierze,ze Piotra uśmiercą,na pewno będą go reanimować i odratują-przeciez ten serial musi sie zakończyc happy endem a w ogóle słyszałyście,że to już ostatnia seria Magdy i nie będą więcej dokręcać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Niesia gratuluję pierwszych bulgotków:0 to są właśnie pierwsze ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M jak mdlości....Kuba zaczyna coś krecic z Marzena sąsiadką, Madzia zwichnęła sobie kostke i dzielny plicjat ja uratował, tez chciała smolic do niego cholewki ale Marzena sie wcięła;) Hanka drze koty z Markiem o Grazyne. Szef Ciechejchłopki ja jakby mobbinguje, czepa sie.... Macie coś na skrzynkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesiaa - gratulacje - ciesze sie ze juz sie lepiej czuje lunia - nie daj sie, trzeba wierzyc ze wszystko sie ułoży i szukac pomocy lekarskiej wszedzie gdzie sie da... joovi - jak rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fajnego mam meza wiecie? :) cos jeszcze chcialam powiedziec ale zapomnialam :O aha, koncert fajny wczoraj byl. krupnik mi mimo larw wyszedl przepyszny i bylam z siebie dumna ogromnie. powiedzcie co sie stalo w magdzie bo nie ogladalam. lunia- powiodzenia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję marcy :) po prostu nie ma to jak odpoczynek w domku wstajesz o której chcesz idziesz spać kiedy masz ochotę a w pracy siedzisz te 8 godzin jak głupek to jest strasznie męczące :) i raczej nie zamierzam już wrócić do pracy :D a co ;) muszę zacząć pisać pracę mgr bo za 2 tygodnie mam seminarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede- no pewnie, ja tez nie wierze ze go usmiercą, to by byla klapa filmu :) na pewno go odratują, musza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia- gratulacje :))) pierwsze bulgotki, fajnie brzmi :) a propos allegro- kupilam wczoraj podkład (to bylo wczoraj?) wlasnie na niego czekam, bo juz kase wplacilam, chociaz znajac zycie to przyjdzie dopiero po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia-- doczytalam ze idziesz na romowy w sprawie pracy, daj znac jak ci poszlo i co to za praca :) i trzymam kciuki zeby ci sie ten cykl w koncu wyregulowal (ja zaczelam brac bromek, zobaczymy czy to cos da)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×