Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

śniadanie: płarki z lukrem plus mleko 3,5% plus bułka z szynką i serem żółtym oraz z salami obiad: micha makaronu z czymkolwiek oraz na drugie schabowy z bigosem kolacja: 4 pączki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: na przegryzki kilogram tiki taków czy jak im tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam dietę dla Ivki:D! Śniadanie: 2 bułki z serem i szynka, drożdżówka z makiem, serem i marmolada, jajecznika i naleśnik z polewą czekoladową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwieczorek Paczka migdałów, dserk Bieluch waniliowy z bananem, budyń czekoladowy zpaluszkami z ciasta ptysiowego z lukrem, napoleonka, ptyś, caucino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole kaszka po dwóch dniach ja bym miała 2 kilosy do przodu:D a to dopiero śniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie znawczynie diet się znalazły:):):):) to ja Wam powiem, co jem: śniadanie: 2 parówki drobiowe i kromka chleba z masłem potem kawa, batonik, wafelek, banan, jogurt, parę chrupek i takie tam obiad: duży talerz chińszczyzny, tudzież spaghetti z mięsem, tudzież dwa mielone z ziemniaczkami i surówką potem słodycze, cola, soki, tiki taki, pawełek a na kolację nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię golonki:( ble............. i nic, co się trzęsie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od takich tam to ja bym miała bryczesy takie żebym kamienice po bokach drogi dwujezdniowej charatała ivka zapomniałaś o wódce w pracy i łiskaczyku wieczorową porą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolacja No! Przeciez cos od zycia trzeba miec jak juz się człowiek cały dzień ogranicza i je w locie, to se chyba wreszcie na kolację może zjeść jak człowiek, prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to chciałam Wam powiedzieć teraz coś poważniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysz, zapomniałam o procencikach;) a w pracy moja koleżanka od wódki grzeje dupę w Egipcie teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv ja jem podobnie z tym ze w pracy na sniadanie nr 2 jem jeszcze cos, tzn np kolejną bułkę oprocz tych bananow, jogurtow i slodyczy jesli je mam bo czasem cierpie z braku slodyczy i wtedy jadam superzdrowe zupki chinskie makaronowe lub puree ziemniaczane lub inne wypelniacze:) no i jem normalna kolacje do tego tzn albo kanapki , albo parowki i kanapki np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM dostał dziś odpowiedź na swoje odwołasnie, pytania testowe, których mu nie uznali - po odwołaniu mu zaliczyli, w sumie na 200 pytan tylko jedno miał źle:) ale kazus wtopił i nie uznali odwołania, w związku z czym będzie znowu podchodził około 7-8 grudnia, wtedy bardzo Was poprosze o kciuki:) kurczę, MM się tak zniechęcił, że mówię Wam, taki jakiś przybity dziś chodzi.... idę wieszać pranie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja myślę o egzaminach owych to już em em dawno wie bardzo dobrze że nie musiał rok czekać na następny egzamin!!!!! trzeba sie cieszyć bo wiadoma sprawa że skurwysynom pokaże a wtedy ivka nasza będzie chuda i bogata i wtedy już nie będę ja lubić tylko będę zawistnie spoglądać:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, ta z tymi bryczesami!!:p Ivo, to kurde...yhm...no nibvy fajnie, że mu to uznali, ale kurde cóż z tego:(. Ale kciuki bedziem trzymać:D! Z całych sił:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
em em jest kurwa duży więc niechaj sie go boją dupki korporacyjne wstrętne śmierdzące !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv- super ze ten egzamin bedzie terz tak szybko! a MM ambitny jest i to dlatego, ale ja tam w niego wierze uda mu sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie czekolady miętowej po której boli mnie głowa!!!!!!! Kalinka jestem pod wrazeniem Twojej wyobraźni:) dieta którą proponujesz jest bardzo urozmaicona:) co do Twojego zwiazku z Czigrą,to po prostu weszłam na trzeciego i jako gentelmen ustępuję - po prostu spróbuję wychować swojego starego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane z Was dupy!!!!!!!!!!!!!!! to jedyny plus, ze egzamin jeszcze w tym roku, ze starymi przepisami, bo potem ma się podobno dużo zmienić;) myszu, twój tekst MMowi wydrukowałam w ramach przypomnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kalinki wyobraźnia jedzeniowa chyba nie ma żadnych granic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej jedźcie do kaliny bo tam zawze na ladzie w kuchni ciasteczek pełna miska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×