Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

tak tylko ja miałam na służbową skrzynkę :O:O ok ok hanko już cie wykreślam z listy na gmailu :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka a ja mam inne pytanie jak tam Twoj telefon???? pytam,bo kris dostal nowy sluzbowy i chce mi go oddac w uzytkowanie,bo on od tej swojej jamnikowatej nokii jest uzależniowny,a ten co mi oddaje to SE i tez cos bateria którko trzyma:( jaki dokłądnie model posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to ja mam inny model i chcialabym z niego ściągnąć simlocka ostatnio z nokii ściagalismy wysylając jakiegos smsa-ciekawe czy tak sie da z ericssonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka pomarańczowa??? która ta żółta??? no mam na wiosne ale wiecie jak wtedy będe szukac to nic nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a u nas na razie cisza - oficjalnie nikt slubu nie planuje szkoda:) no moze szwagra trzeba troche urobic,zeby wziął pupe w troki i sie ustatkował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym se poszła na wesele. Jeszcze ni razu z mężem my nie byli (dwa razy z własnej winy). Potańczyłoby się z Żabciejem:) Jak on ładnie w garniturze wygląda, eh. Przy okazji - czy to normalne, by u optyka tak się mąż podobał w nowych oprawkach, że ma się go ochotę targnąć na ladę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tragnęłam, bo szkła jeszcze nie przyszły, ale jak w piątek odbierze, to... to nic nie zrobię, bo mam okres, ale wytargam po weekendzie. Teraz do łóżka zamiast latexu będzie musiał zakładać okulary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałam sobie, że okulary jednocześnie służyć mogą jako ochrona przed wszędobylskim ryjem nowego kota o 2.00 w nocy. A co dopiero maska! Czem prędzej udam się do Beate Uhse po takową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce na wesele, a nic a nic sie nie kroi. no moze rodzice oiwki zdecyduja sie na slub koscielny i zrobia imprezke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ostatnia śliczna, ale gdyby nie ozdoby, to jak piżamka. Mni też podobała się ostatnia z tamtego rzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ostatnia mi sie ba bo ma fajną długośc iw ogóle taka jest niby strojna a jednak taka pasująca co o niej myślicie bo ja myśle że będzie baaaardzo wyszczuplać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ma ozdoby i taka delikatna a śluby w lipcu.... kurde no ta mi pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×