Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

zaraz u nas będzie delegacja z niemiec, będą nas oglądac jak małpki w zoo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie;) mam białą bluzkę i fioletowy sweterek;) bardzo grzecznie;) i jem banana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:) wyslalam Krisa z Julitą do miasta i mam cisze i spokoj i czas dla siebie:) Agula ja tez wczoraj zaczelam Widera,ale pierwszy dzien to taki lajcik - przy czym Ty chciałaś zejść????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja se dziś wolne zrobiłam od ćwiczeń i nie targałam ze sobą do roboty przepastnej torby. Dostałam antybiotyk, buuuu. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dyskusyja wre, że aż wióry lecą! Jest u nas klient Hiszpanin. Rzucił dowcipem, a ja zrozumiałam:) A przynajmniej w to wierzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcip polegał na tym, że przyszli godzinę później, a pan na progu, że jak zwykle spóźnili się 5 minet. A co, myślałaś, że \"przychodzi baba do lekarza\"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie tak mi sie dzisiaj nic nie chce,ze nawet siedzenie przed kompem to mega wyczerpujące zajęcie:) u mnie od rana pada deszcz i takie ciężkie chmury wiszą i jest tak mokro ale jeszcze kawy dzisiaj nie piłam możliwe,że jak walnę kawusie to świat stanie się piękniejszy:) Czigro pij jogurcik coby jakiś grzyb się nie przybłąkał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie pokserowałam 200 tabelek z jakiś archiwalnych lat, bo jakiemuś studentowi do ankiety się zachciało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe niedobrze ze mną,przeczytałam,że pokserowałaś 200 tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede :D:D:D:D ja teżprzeczytałam, że iva kserowała 200 tabletek ;) to chyba jednak wszystko z Tobą w porządku :D:D:D:D albo z nami coś nie tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie ci Iv! szkoda ze nie zrobilam zdjecia... w ogole to kurwa zrobilam porzadek na moim tymczasowym biurku, zeby miec gdzie pracowac i co? nie bylo mnie 3 minuty (dziennik oprawczy zasypalam 3 milionami zaproszen) i biurko przysypane papierami nie moimi!!!! no przeciez tu sie nie da zyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×