Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Czigra to podaj tego hodowcę, będę bardzo wdzięczna Lunia robiłam ostatnio, ziemniaki pokrojone w plastry gotujesz 10 min, potem zapiekasz w piekarniku 150 stopni przez 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra dzięki :) :) :) myślę, że się przyda juz się nie mogę doczekac jak patrzę na te śliczne mordki; teraz tylko muszę kaskę odłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co pominęłam???? przecie Cię pochwaliłam jako pierwszą... a resztę zaraz doślę... muszę tylko jednego klienta załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę tylko ściągnąć te zdjęcia z naszego laptopa, który znowu jest w posiadaniu mojej małży, która mi właśnie zwiała na spotkanie i zaraz wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym to piosenka? O kupie w majtkach: \"Im więcej ciebie tym mniej Bardziej to czuje niż wiem Po prostu im więcej ciebie tym mniej jak to jest możliwe?\" ------------------------------------- O wciąganiu koki z lusterka: \"To szkiełko wszystko potrafi Zawsze jest w dobrym humorze Wystarczy wziąć je do ręki I wszystko będzie różowe Wystarczy wziąć je do ręki Dosypać ziarnko fantazji I już za chwilę można Dolecieć aż do gwiazdy\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lody sa najlepsze na świecie orzechowe:p Żadne kolorki:P No, moja Pani juz poszła, a ja poczekam jeszcze z godzine i idę-no w końcu kazała mi iść:p. Iti-polecam oczywiscie bokserki, bo sa kochane, madre, zabawne, łagodne i uwielbiaja dzieci:). A labradorki są też cudowne, dwie osoby ode mnie z pracy mają:) Chciałam Wam powiedziec, że tytuł \"kochanej dziewczynki\" nalezy się mi:p. Żeby go sobie żadna nie przywłaszczyła:p. Bo to ja nieśkę brzuchatą obudziłam smsem:D! Czigro, popieram kulkoegzekucje;). Kot mamy tez pozbawion jajków jest i przestał obsikiwać dzieki temu wszystko co na swej drodze napotkał... Trapi mnie ta rózyczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko, ja nawet nie wątpiłam, że ta dziewczynka to byłas Ty:D hanula, może być milk:) big milk:D lecę dziewczynki:) do potema;) jakie ja mam parcie na kozaki!!!!!!!!!!!!!! i nigdzie nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalynka bokserki malutkie są śliczne, jako dorosłe mniej już mi się podobają; a labradory dorosłe są fajniusie; chcę aby moje przyszłe dzieci miały kontakt ze zwierzątkiem, a poza tym lubię psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×