Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Dziękuję wam babeczki za wsparcie, Ustyś----------> ty mój kompanie w niedoli 👄 👄👄 Szłam dzisiaj do pracy i w połowie drogi się wróciłam, bo myślałam, że padnę i zamiast w pracy wylądowałam u lekarza, zbadał i nic konkretnego nie powiedział, tylko tyle, że to jakaś infekcja, przepisał leki i leżę pod kołdrą ale jutro mam zamiar iść do roboty, zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek ja w swieta myslalam ze urodze, dostalam silnych skurczy i tak byly przez 3 dni ale sie teraz uspokoilo i teraz duzo leze i odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dziękuję wszystkim za życzenia świąteczne my nadal netu nie mamy - czekamy na kablówkę mieszkamy już we własnym domku - fajnie jest ciągle mamy jeszcze bałagan i mnóstwo do zrobienia, ale już u siebie :) a co tu ciekawego słychać? ngt - fasolki niestety nie mam :( ustysiu - być może wybierzemy się do Wrocławia za kilka dni :) co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny Słoneczko, ślij zdjęcia gniazdka!!! Ja na klatce schodowej mam juz panele, dziś mój mężus będzie zakładał listwy, a tata zrobi pierwszy bieg schodów :D Jak skończymy, kto chętny, prześlę :) Szurek - biore cały czas pigułki. Gin mi powiedział, że trzeba odczekac co najmniej miesiąc po odstawieniu - bo w pierwszym cyklu jest bardzo duże prawdopodobieństwo na ciążę mnogą. No i kazał brać folik. I dał skierowania na badania krwi, moczu. I powiedział, że od trzeciego miesiąca możemy majstrować :D Mam stracha jak cholera. Siwek - gratuluje córeczki. Natalka to imię, które wybraliśmy sobie z Danielem dla naszej córeczki, ale \"ukradli\" nam to imię: jego siostra cioteczna ze strony taty i jego brat cioteczny ze strony mamy :P Zarezerwowaliśmy teraz sobie \"Wiktoria\". Będzie mała Wiki, Wiktoryna. A że ja mam imię na \"W\" stwierdziliśmy, że chłopiec będzie na \"D\" (bo Daniel) i szukamy jakiegos fajnego imienia męskiego na D. Ale żadnych Damianów, Dominików, Darków. Z okazji zbliżającego się Noweg Roczku Życzę wszystkim Kafeterkowym laseczkom samych radości, szczęscia i pomyślności!!! I żeby ten nadchodzący rok był lepszy od mijającego!! 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...🌻 eny jak miło że do nas zajrzałaś :) siwek ...to będe miała swoją imienniczkę Natusię 🌻🌻🌻 Ja czuję się ok, cycuszki mnie bolą i rosną, rosną...powiększyły się juz chyba o pół rozmiaru bo ze stanika \"wylatują\". Mam też apetyty na wszystko co kwaśne i słone, czasem wieczorem w łóżku już robi mi się niedobrze (ale nie żygam ;)), szybciej się męcze, dziś na śledzie po kaszubsku zrobiło mi sie niedobrze :( ale ogólnie nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Babeczki życzę Wam dzisiaj szampańskiej, hucznej, niezapomnianej, radosnej, roztańczonej, upojnej (ale bez przesady), najlepszej, wystrzałowej i jedynej w swoim rodzaju nocy Sylwestrowej oraz takiego też Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zajrzałam, żeby złożyć Wam najlepsze życzenia, aby Nowy Rok 2007 był rokiem lepszym, aby spełniły się wasze marzenia, żeby wszystkie problemy poznikały, życze szampańskiej zabawy do białego rana, a naszym przyszłym mamusią (szurkowi i siwkowi) życzę szczęśliwego rozwiązania... Wszystkiego naj na Nowy Rok 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziewczyny rozgadały w tym nowym roku :D Dobry bobry :) Ja tak z doskoku jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaglądam regularnie i aż szok - nic - cisza jak makiem zasiał.... hoooooooop hooooooooop Nati!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem i rzeczywiście kicha jakaś tu nastąpiła, co się stało?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!! kurcze widze ze jakos to nasze forum znowu zamilklo! ja sie nie pokazywalam bo w piatek przed sylwiem juz wyjezdzalismy do tesciow na sylwka,a tam niestety nie ma netu!wrocilismy we wtorek wiec musialam nadrobic zaleglosci z kursu i w domowych obowiazkach i tak mi zeszlo do dzis!wreszcie mam chwile zeby napisac! eny------->kiedy bedziesz we Wrocku???bo nie napsalas!a moze juz byłas???kurcze mam nadzieje ze jeszcze nie bylas to bysmy sie spotkaly!jakby co to daj znac!zaraz Ci wysle na @ moj numer tel. Siwek-------->Gratuluje upragninej dziewczynki!🌼czyli bedzie Natalka z tego co pamiętam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No może się coś tutaj ruszy co?? Szurek ------------->powoli wszyscy się pokazują a TY??? Czy wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie ;) mam takie pytanie: poszukuję czegoś o metodach naturalnych a dokładniej o mierzeniu temperattury, chce kolezance zrobic prezent bo sie staraj sama sie orientuje w temacie ale książki nie napisze a chciałabym cos fachowego?? nie wiecie skąd to moge wziąć kupić itp\\??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Furka ja ci nie pomogę :( No i proszę ile osób się odezwało :) aż miło ! U mnie wciąż pada, i sobie tak pomyślałam, że zamiast deszczu mógłby spaść śnieg...bo u mnie go jeszcze nie było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ustysia dobrze pamietasz bedzie Natalka ❤️ dzieki Nati za zyczenia noworoczne ;) pozdrawiam forumowiczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, jak sie pojawiły, to ni w ząb nie pomogły wymyślec męskiego imienia na \"D\"... U mnie w robocie przyjeli jeszcze jedną dziewczyne - siedzimy we cztery w kupie i jak zaczniemy dzwonić, to zagłuszamy sie nawzajem strasznie... sprzedaż spadła, podobno do połowy lutego bedzie taka bryndza..... Czy ktoś na tym forum jeszcze mnie pamięta?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki widzę, że tu strasznie cicho ja nadal bez netu :( Ustysia - jeszcze nie byłam i nie wiem kiedy będę. Miało być w następnym tygodniu, ale ja nie moge - Misiek sam jedzie. Jak się coś wyklaruje to dam ci znać. Zaraz pocztę sprawdzę. furka - tu jest stronka na której mozna wykresy robić - jest super :) http://www.fertilityfriend.com/ kiedyś na gimbli było to po polsku opisane. i jeszcze gdzieś w necie jest cała instrukcja po polsku, chociaż z podstawowym angielskim można sobie poradzić. polecam bardzo tą stronkę no i oczywiście koleżance przydałby się termometr elektroniczny. Nie musi być owulacyjny. Microlife robi dość dobre :) u mnie nic ciekawego trzymajcie się ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka u mnie wszystko ok, czekamy.....z dnia na dzien coraz gorzej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 u mnie znów ponuro za oknem... :( właśnie wstawiłam babkę do piekarnika i gotuję obiadek :) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! eny----->oki!to jakby co to daj znac!🌼 jak dobrze ze znowu weekend!!!!wreszcie sie wyspalam!!!! bo ostatnio to wogole nie moge sie wyspac! zycze wszystkim milego weekendu! my wlasnie meczymy sie z zawieszeniem nowej lampy!to znaczy mezus sie meczy a ja siedze w internecie!hehe!w koncu od czego mam meza???!!!!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki, Szureczku ----------> trzymaj się jesteśmy z Wami Mikan-------------> ja wiem , :D ---------> Dartanian ;) przepraszam, żarcik, tak mi przyszło do głowy i nie mogłam się powstrzymać 🌻 chyba nie ma jakiegoś oryginalnego i fajnego imienia na D, ja nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry co do tego imienia na D, to miałam na myśli, że chyba nie ma imienia, które byłoby jednocześnie fajne i na topie, bo np. mój mąż ma na imię Darek i mi się to imię bardzo podoba :) choć może nie jest na topie. Mikan, ale chyba się nie gniewasz za tego Dartaniana??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szurka
szurek, ja rozumiem, że możesz się źle czuć, ale kobieto!!!!!! trochę uśmiechu, optymizmu, jakiejkolwiek radości!!!!!!!!!! nic tylko że ci źle, że się czujesz coraz gorzej... nie ty pierwsza i nie ostatnia... wiele kobiet się już źle czuje na końcówce, można sobie ponarzekać, ale ty tylko narzekasz..... życie nie jest usłane różami, przyzwyczaj się. i nie marudź tyle, bo jak się okaże że będzie gorzej, to co ci zostanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×