Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

jestem, nie urodziłam i nie wiadomo kiedy urodzę. Byłam dziś u ginki - szyjka się skraca, ale ma jeszcze 1,5 cm. Mamy popracować nad skurczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny to juz bliziutko, ja jak dojechalam do szpitala mialam 4cm i w 4 godziny urodzilam, ale wiadomo kazda ma inaczej dziekujemy za gratulacje!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny--> zazdroszczę ci, mnie tu nikt nie bada ja nie wiem ile ja mam cm, w ogóle nic nie wiem, jutro idę do lekarza ale tylko mnie zbada tak ogólnie, czyli zmierzy ciśnienie, obmaca brzucho, posłucha serduszka dzidzi, zważy, sprawdzi mocz i to wszystko :( a ja też bym chciała, żeby mi ktoś powiedział coś więcej :(:(:(:(:( i dlatego już bym chciała urodzić bo się martwię tylko i więcej nic. Bez sensu jest z tymi badaniami tutaj. :(:(:(:( Dzisiaj Halloween, ciekawe czy przyjdzie dzieciarnia po słodycze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że wszyscy na cmentarzach. My dzisiaj też byliśmy na grobach polskich żołnierzy, na tutejszym cmentarzu są 3 groby Polaków. Dobrze, że babcie przywiozły znicze, bo tutaj nie ma czegoś takiego. U nas pogoda pod psem, pada deszcz --- a w Polsce jaka pogoda ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny w szpitalu....kciuki zacisniete za Melkę i mamusie m_ka u nas bylo dzis pochmurnie ale nie padalo, bylo nawet cieplo, bywalo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej trzymam kciuki za Eny i jej córeczkę ❤️ a u nas cięzki tydzień....ale juz po wszystkim jutro mozemy świętować dopiero.... buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek a czemu ciezki tydzien? sprzedajecie kwiaty na swieto zmarlych?czy cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wieści... Melka przyszła na świat wczoraj o 22.40, ma 48cm i wazy 2430g...mamusia jest z niej bardzo dumna OGROMNE GRATULACJE DLA NICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CIESZYMY SIE RAZEM Z WAMI I CZEKAMY NA ZDJECIA MALUTKIEJ :) eny jak juz dojdziesz do siebie odezwij sie do nas!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Szurek tak sprzedawaliśmy znicze i wiązanki....męza praktycznie w domu nie widziałam bo musiał jezdzić na noc na targi zeby zajmować miejscówkę :O ja tez sie narobiłam najpierw w domu zrobiłam ponad 100 wiązanek a pozniej handel. no ale teraz zasluzony odpoczynek:) Eny GRATULACJE dla Ciebie i dla Melki 🌻🌻🌻 trzymajcie się cieplutko i szybko wracajcie do domku no i do nas zdawać nam relacje i słać zdjątka!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny----> buziaczki dla was i gratulacje, szybko wracajcie do domu i nam się pokażcie, dzielne dziewczyny. 🌻🌻🌻🌻 A ja nadal 2 w 1 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Nikt nie zapomni o urodzinach Melki : 1.11. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny-------->udało mi sie dorwac do neta!!!patrze a tu takie nowiny!!!!co jak co ale Twoja córcia niezła sobie date na narodziny wybrała!!!!!wszyscy beda pamietac kiedy urodzinki ma Amelka!!!!! GRATULACJE!!!!!!!dla szczesliwych rodziców!!!!!!!👄👄👄👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 M-ka------->nie martw sie i na Twojego synusia przyjdzie czas!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja fasolka na razie nie męczy mamusi chyba skubana czuje ze jest w gościach i wie,że nie należy sie wygłupiać,bo od środy zero mdłości!!!!aż tak jakoś dziwnie!!!hehe!!!ale nie chwalmy dnia przed zachodem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia znaczy się twoja fasolka się na dobre zadomowiła :) i dobrze jej u Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia ---> co ma być chłopiec czy dziewczynka, wiem że jeszcze nie wiesz, ale na co jest zapotrzebowanie ;) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczucie mnie przygnało przed komputer i się nie mysliłam...taka nowna :) Eny gratulację dla Ciebie i buziaczki dla Amelki:) 🌻🌻🌻 Jak dojdziecie do siebie to się odezwijcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka teraz kolej na ciebie :) Spiesz się troche, bo jak nie zdąrzysz to jutro suwaczek musisz zmienić :D:D:D U mnie dziś okropna pogoda, szaro, zimno, wieje i do tego deszcz pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-ka------->jakos nie zastanawialismy sie nad tym co bysmy woleli!i z chlopczyka i z dziewczynki bedziemy szczesliwi, zeby malenstwo tylko bylo zdrowe!!!! a tak wgole to w ktorym tygodniu bedzie mozna juz ustalic plec dzidziusia??? jak na razie to widze,ze wiekszy problem bedziemy mieli z ustaleniem imienia dla dziewczynki jakos mezusiowi zupelnie inne imiona sie podobaja niz mnie!!!hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati---> no ja jestem gotowa, tylko synek się ociąga, czekamy na niego wszyscy a on nam język wytyka w brzuszku i się śmieje - taki jest łobuziaczek mały!!!!!! Ustysia---> a jakie macie imiona na myśli i dla chłopca i dla dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka to pomóżcie z fredziem małemu wyjść na świat...:D chyba siwek pisał o sposobach, a jak nie to radzę szybki \"numerek\" we dwoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati---> boję się, że mu zaszkodzę ale chyba muszę coś zrobić bo wygląda na to, że bez zaproszenia się nie obejdzie ;) nooooooooo!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENY - GRATULACJEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, gratulacje!!!! Odezwij siem :) Buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam czy nam się M_ka rozdwoiła ???:) Ps: M_ka naucz fredzia korzystać z kafe i jak się już wypakujesz to niech napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati---> jestem, jestem, bez zmian. Wszystkiego już próbowaliśmy, żeby zaprosić Kubusia do nas ;) był długi i dość szybki spacer, była stymylacja brodawek, było skakanie na piłce, była ciepła kąpiel, był sex i nic nie działa, widocznie jeszcze nie jego czas. Bardzo bym już chciała go zobaczyć i ucałować ale jeszcze muszę zaczekać, czekałam 9 miesięcy to i te parę dni muszę. Jeśli chodzi o Ferdzia to niech on tu nic nie pisze, tak będzie lepiej dla wszystkich. Nati-------> napisz mi @ ze swoim nr kom. a jak tylko się coś zmieni dam ci znać i może ty napiszesz na kafe???? Jutro idę do szpitala na badania, napiszę wam jak było jak wrócę, może już razem z synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka ja tez chce zebys napisala mi sms-a, wyslac ci na maila moj nr telefonu? ja jak mialam termin to lekarz kazal mi przyjechac juz sie polozyc do szpitala bo to lepiej kontrolowac zeby sie dziecku cos nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×