Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

dziękuję za komplementy :) Mała rzeczywiście jest słodka, super się uśmiecha i minki robi. Oby tak dalej :) pomysł na zdjęcie z butelką dała mi koleżanka z sali - żeby później można było sobie przypomnieć jaki to mały szkrab był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny cudo!!!!!!!!!!!!!!!! aniołek sliczny i tak jak mowilam wczesniej i wszyscy tutaj - czysta mamusia!!!!!!!!przed wami same piekne chwile, delektujcie sie tym stanem bo to juz nigdy nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozowoliłam sobie tez zerknac na zdjecia i faktycznie malenka jest slodziutka :) Gratulacje dla rodzicow, niech sie Wam zdrowo chowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko ja, dzisiaj idę do szpitala i trochę się denerwuję :( trzymajcie za nas kciuki pa pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem!!!! szurek----->ale ten Twój Jasiu to zuch chłopczyk!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-ka--------->trzymam kciuki!!!i nie stresuj sie wszystko bedzie dobrze!!!!!!!buziaki dla Ciebie👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka trzymam kciuki 🌻 Dziewczyny jak już będę coś wiedziała ( tzn. jak M_ka wyśle mi sms), o odrazu dam wam znać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jeszcze nie wyślę smsa, sama napiszę na forum. Więc........ pojechaliśmy z Ferdziem do szpitala na godzinę 12:00 zjadłam obiadek (który sobie można wybrać z menu) zbadali mocz, zmierzyli ciśnienie, pobrali krew, zrobili USG. Następnie przyszedł mój bardzo miły doktor murzynek i powiedział ze śnieżnobiałym uśmiechem na twarzy, że ma dla nas wiadomość: otóż, nasz synek Kubuś waży 4300 gram + - 700 gr no i z tego względu, że jest taki duży zaleca się cesarskie cięcie. Jutro idę na zabieg i dopiero jutro będziemy mieli naszego \"malutkiego\" synusia. Dziękuję wam kochane babeczki, że myślałyście o mnie, kochane jesteście.🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka no to wrócicicie już we trójkę. Ale się cieszę, napisz o której to cc to będę myślami z Tobą, a jak już lepiej się poczujesz to napisz mi sms :) Życzę Ci powodzenia z całego serca...będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Nati 👄, nie wiem jeszcze o której godzinie bo się zdecydować nie mogli i mają zadzwonić ze szpitala, jak zadzwonią to napiszę wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka ale duzy chlopak z niego, trzymam mocno kciuki i czekam na relacje i zdjecia....juz tak blisko zebyscie byli razem....super kubusiu czekamy tutaj na ciebie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dziękuję, dziękuję ❤️, jeszcze nie wiem na którą jutro :( żal mi, że nie będę rodzić sama, mimo wszystko chciałabym to przeżyć ale cóż jak mus to mus. Powiem wam w sekrecie, że właśnie najbardziej się bałam tylko, tego że Kubuś jest zbyt duży, bałam się że nie będę miała już USG przed porodem, bo jak się pytałam położnej czy będę miała to ona powiedziała, że nie. Pewnie jak by się wcześniej zaczął poród to by mi nie zrobili USG i nie wiem wtedy co to by było. Bałam się tego bardzo bardzo i ulżyło mi teraz. Każdy mówił, że to duże dziecko już od samego początku, już na pierwszym USG a ludzie na ulicy patrząc na mój brzuch się pytali czy to bliźnięta. Ulżyło mi jak zrobili to USG bo nawet jak jeszcze nie wiedziałam, że on jest taki duży facet to przynajmniej byłam świadoma, że to sprawdzili. Szkoda, że nie będzie mi dane o własnych siłach wydać moje dzieciątko na świat :(. Mam nadzieję, że wszystko się powiedzie i uda, martwię się już drugi dzień z rzędu i chcę już jutro w końcu przytulić mojego dużego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj o 15:00 czasu polskiego proszę trzymać kciuki za nas. Za chwilę jadę do szpitala, mam jeszcze kilka godzin bycia razem nierozłącznie z moim synkiem :). Odezwę się po powrocie - papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka 15.00? moj jasiek sie urodzil o tej godzinie :) trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-ka----->kochana nic sie nie mart!!!będzie dobrze!!!!ja juz trzymam kciuki!!!!!to Kubuś juz dzis będzie!!!!super!!!!duży facet z niego wiec pewnie i twardziel da sobie rade!!!!!pozdrowionka i czekamy na wieści!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka - powodzenia :) cesarka nie jest zła :) Eny - oglądałam Twoje zdjęcia - mała jest bardzo ładna. już zapomniałam jak to było... ech... ja czekam na test, za tydzień w niedzielę robię, mam nadzieję tym razem ujrzeć 2 kreski... nie chcę zapeszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed sekundą dostałam sms: \"Zostałyście ciociami, Kubuś urodził się o 14.33 tutejszego czasu, waży 4410, jest śliczny i grzeczny, eraz sobie smacznie śpi, podrawiamy buziaki\" M_ka gratulcje 🌻🌻 duży chłopiec z Kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka urodziła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kubus przyszedl na swiat dzisiaj o 14.33, wazy 4410 :) ogromne gratulacje dla was, czekamy tutaj na zdjecia!!!!!!! jestem szczesliwa, kolejna malenka istotka na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisałam że bardzo ich wszystkich całujemy i pozdrawiamy. Eny jaka Melka sliczna, jak popatrzyłam na to zdjęcie z gołymi nóżkami, to przypomniał mi się mój Matii taki malutki :) a teraz już ma takie fajne goloneczki na nóżkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dostałam, akurat byłam na kafe, wiec od razu napisałam... ja dziś byłam z Matim na usg bioderek----wszytsko ok, pan doktor pogratulował zdrowego synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka - gratulacje :) Duży chłopak z tego Kubusia :) prawie 2 kilo większy niż moja Melka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka gratulacje!!!! No no chłop jak dąb :D super ;) moja niunia urodziła się o 14.20 też przez cc ;) Eny a twoja Melka słodziutka.....aniołek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-ka--------> G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄👄👄👄👄!!!!!!dzielna z Ciebie kobitka!!!!!!!!!i z Kubusia też dzielny facet!!!!!!!!!!!!i jaki duży!!!zuch chłopak!!!!!buziaki dla Was!!!trzymajcie sie cieplutko,bo nie wiem jak tam u Was na obczyźnie ,ale we Wrocku zima w pełni śniegu napadało tyle,że szok!!!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×