Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ja nie wiedzialam ze jestem w ciazy i dlatego ze za ciezko pracowalam to poronilam i wtedy poszlam do lekarza ale bylo jjuz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia przepraszam ale piszesz troche bez ładu i składu następnym razem opisz dokładnie całą sytuację i o co ci dokładnie chodzi a nie walniesz coś ni z gruszki ni z pietruszki i myślisz że ktoś sie bedzie domyślał o co ci chodzi ;) pzdr Nati śliczne to zdjęcie Matiego na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok tego juz nie da sie odwrocic ale mam za to pytanko moze wiecie jaki musi byc odstep po poronieniu zeby zaplanowac nastepna ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia a lekarz ci tego nie powiedział??? to zależy z jakiego powodu było poronienie albo 3 albo 6mcy. ale najlepiej spytać lekarza jak to jest w twoim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia - 2-3 miesiączki powinny minąc, żeby się ładnie macica oczyściła i cała błona zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha_79 czy ten podpis
oznacza, że poroniłaś?:( Bardzo mi przykro:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak :( wóciłam ze szpitala po zabiegu. juz jest ze mną prawie okej, miałam swój czas na pogodzenie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak mi przykro:(:(:( nie wiem co sie dzieje ale wkoło mnostwo poronien....duzo moich znajomych miały albo martwe ciaze albo poronienia.....smutne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha_79 czy ten podpis
Strasznie mi przykro:(...wiem, co czujesz, naprawdę:(❤️🌼 Wierzę, że jeszcze przyjdzie czas na drugiego juniora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, wiem o tym :) inaczej być nie może. trzeba iść i patrzeć przed siebie, a nie w tył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też straciłam swoje maleństwo i wiem co to znaczy i co czuje kobieta Przykro mi agniecha_79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi bardzo guśka, wiem co teraz czujesz ale wiem też, że czas leczy rany i jak już się uda to jest pięknie :) chociaż nigdy się nie zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda zagląda ale nie pisze (ja tak robię) Guśka - tak mi przykro, trzymaj sie dziewczyno cieplutko U mnie wszystko w porządeczku, mamy już imię wybrane, będzie mały Krystian :) Łobuziak kopie, rządzi mamą a jeszcze sie nie urodził :) Tak naprawdę, gdyby mi brzuchol nie rósł, w ogóle nie wiedziałabym że jestem przy nadzieji :) Czuję się fantastycznie, żadnych sensacji :) Pozdrawiam wszystkie mamusie, ciężarówki i resztę naszych kafeterkowych forumowiczek (a pozostały jeszcze takie bez bobasa i bez fasolki? Chyba nie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zostały jeszcze dziewczyny bez bobasków...tak mi się wydaje ! A u nas po staremu, mały skonczył już 7 miesięcy, ząbków jeszcze nie ma, jest coraz bardziej bystry...wszędzie by chciał być...wszystko dotknąć itp. Sa juz ładnie siedzi...próbuje juz mu dawać do posmakowania dużo rzeczy (oczywiście w miarę rozsądku)...w nocy ładnie spi iwęc chodzę dosyć wyspana :) Wogóle jest radosnym i pogodnym dzieciaczkiem...bardzo go kocham i wiem że nikt nie daje tyle szczęscia i miłości co małe dziecko 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi zostało jeszcze 80 dni 1 godzina 55 minut i 40 sekund do wyjazdu do Polski :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
a powiedzcie co slychac u reszty starych forumowiczek? czy maja juz bobasy? :) kalinka, lunia, czigra, mysza itd.. kiedys was podczytywalam temu sie tak zastanawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Luni to każdy kto ma ją w swoich znajomych na naszej klasie to wie co u niej słychać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do reszty babeczek to też bym chciała wiedzieć co u nich słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tylko
że Lunia w ciąży jest:) Mysza i Czigra nie wiem:( Kalinka była w ciązy z bliźniakami i jakoś w 4/5 miesiącu one umarły:(. Pisała tutaj na kafe, na wątku dla ciężarówek:(...Nie wiem co u niej teraz... I to tyle co wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne wiadomości :(:(:(:( - Kalinka trzymaj się - serdecznie współczuję 🌻 a Luni to już gratulowałam, ale jeszcze raz nie zaszkodzi - wszystkiego naj naj Lunia ❤️!!!!!!!!!👄👄👄!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czytałam
ten wątek na którym kalinka pisała i wiem, że tam straszne komplikacje zdrowotne z tej śmierci bliźniaków wyniknęły:(...Było o tym głośno na całym forum "Ciąża, poród...", bo normalnie aż się wierzyć nie chce, że takie coś się stało... Nie wiem co u pozostałych dziewczyn, Joovikę kiedyś widziałam na jakimś forum o porządkach czy coś takiego, ale nie pisała co u niej (poza tym, że robi porządki;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany co ja tu czytam???? gusia, kalinka------->bardzo mi przykro:(brak słów:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka nie wiem czy to czytasz ale bardzo mi przykro z tego powodu co ci sie przydarzylo :( jak ktos ma czigre na naszej klasie tez wie co u niej :) mam nadzieje ze sie na mnie nie obrazi ale ma tez slicznego bobaska :) pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×