Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Ja też rgularnie zaglądam :) Co do wózka, to zakupiłam taki 3 w 1 za 1690 zł (x-lander XA) na aluminiowej ramie ze sketnymi pompowanymi kołami i kuźwa nie mam zamiaru kupowac drugiego. Chyba sobie włosy powyrywam, jak sie okaże ze jednak bede musiała cos dokupić. A ja własnie dziś zaczęlam 33 tydzień, szok. Byłam wczoraj u lekarza, przytyłam 8 kg, synuś super symetryczny, idealnie rozwinięty na swój wiek, ułożony już klasycznie do porodu. Czuję się super! A jak mi mówią, ze mam mały brzuszek jak na 8 miesiąc to mi lekarz powiedział: Mały ale treściwy :D W niedzielę jadę sobie nad morze do Łeby na tydzień, odpocząć, nawdychac się jodu. Do pracy wracam 2 czerwca. Także buziale wielkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikan super wybór wozka ale niestety gwarantuje ci ze zamarzysz pozniej o czyms lżejszym, jakiejs fajnej spacerowce albo parasolce na malutkich kolach...chyba ze twoje dziecko nie bedzie lubiło jezdzic wozkiem bo tak tez moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikan cieszę się, że u ciebie wszystko oki :D Tak trzymać i dawać tu nam szybko znać jak tylko nowe forumkowe dzieciątko przybędzie ❤️ Czekamy !!!!!!!!!!! A co do wózka to popieram Szurka - ja mam tańszy wózek ale też miał być 2 w jednym, czyli i głęboki i spacerówka!~O Matko i córko!!!!!!! Ta spacerówka to się nadaje, żeby o kant tyłka potłuc, ciężkie to takie a niewygodne, nie mówiąc już o jakiejkolwiek zwrotności!!!! Nie wiem, może ten twój wózek jest inny i akurat sprawdzi się w 100%. Ja jadę w sobotę do domciu i nie marzę o niczym innym jak tylko o zakupie chociażby najtańszej, najzwyklejszej, jakiejkolwiek spacerówki, której waga nie przekroczy 7 kg!!!!!!!!!!!! i z którą będę mogła 2 razy dziennie pod te nasze górki (długie i strome) podejść bez języka na wierzchu tak jak to ma miejsce obecnie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mikan cieszę sie że u Ciebie wszytsko ok... Popieram M_kę w 100% jeśli chodzi o wózek...na szczęscie ja już kupilam spacerówkę lekką i zwrotną :) Ciekawe jak tam Ustysia, mam nadzieję że nas poinformuje, kiedy przybedzie nam nowe forumowe dzięciątko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:D:D:D ja dalej 2 w1!!!i jakoś na razie nie ma znaków,żeby sie to miało zmienić w najbliższym czasie!hehe:D:D:D:D:D:D jestem po KTG i cisza!ani jednego skurczu,jakoś sie temu mojemu synciowi nie spieszy!ja juz zaczynam panikować,bo ja do tych niecierpliwych należe i chciałabym juz być po i tulić go do siebie!!!!no ale cóż!nie mam wpływy za bardzo!może znacie jakies sposoby,żeby małego troszke zdopingować do wyjścia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustyś masuj sobie brzuch ( nam w szpitalu nie kazali glaskać brzuchów bo to skurcze wywoluje) i chyba herbata z malin jakoś dziala na macicę...więc próbuj...innych sposobów nie znam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustyś ---> długie spacery wskazane, no i jakieś małe fiki miki z mężem też podobno pomagają. U mnie mały też jest po terminie urodzony i to przez cesarskie cięcie - też nie mogłam się doczekać, wiem co czujesz ❤️ ale ja żadnych tych sposobów nie stosowałam, bałam się a poza tym pomyślałam sobie, że skoro sam nie chce wyjść to znaczy, że jeszcze nie jest gotowy, ale wybór należy do ciebie. Trzymam kciuki, powodzenia kochana no i nie zapomnij o nas jak już wrócicie do domku, buziaczki dla ciebie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustysia dziewczyno
Daj spokój temu dziecku i daj mu doczekać do terminu urodzin, żeby się potem nie okazało, że dzięki Twoim staraniom, żeby tulić je już w ramionach urodzi się z niedowagą i będzie miało ciężką żółtaczkę... Brak mi słów na takie "niecierpliwe" kobiety. Więcej cierpliwości i przemyśleń życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.....no to i mnie sie oberwało,rany julek a co ja takiego powiedziałam????czy to takie dziwne,że już bym chciała mieć synka po tej stronie brzucha???przecież ja nic nie robie,żeby wyszedł wcześniej!!!!bo wydaje mi sie,że i tak wyjdzie wtedy kiedy będzie chciał!więc czekamy cierpliwie!!!przecież nie zrobiłabym nic co mogłoby mu zaszkodzić,a niecierpliwie sie chyba jak większość kobiet,które od swojego lekarza usłyszały ,że mały jest już gotowy i jego pojawienie sie na świecie teraz już tylko od niego zależy.Co może przecież w każdej chwili nastąpić,tym bardziej że lada dzień minie nasz termin. Dlatego czekamy i będziemy czekać tak długo jak będzie trzeba i jak długo on nam karze czekać na siebie!!!!!!!! a ta niecierpliwośc to też poniekąd wynika stąd,że ciagle sie wszyscy pytaja ,znajomi rodzina,sąsiedzi czy już i czemu jeszcze nie???a niby skąd ja mam to wiedzieć???dobrze mu pewnie w brzuszku i tyle!!! także prosze o wyrozumiałość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój suwaczek coś źle liczy,więc wstawiłam nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustysia ja ciebie rozumiem, tez czułam to samo co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustysia nie przejmuj sie takimi wpisami:) dobrze będzie......trzeba cierpliwie czekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustyś jak jesteś jeszcze 2w1 to się zamelduj tutaj, ja cały czas o Tobie myśle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikan 100 lat 100 lat!!!! 🌻❤️🌻 Wszystkiego naj naj naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D:D:D nati----->ja niestety dalej 2w1,sunuś sie uparł,żeby być czerwcowym maleństwem i już!!!także dalej czekamy i co dzień mamy nadzieje,że może to jest właśnie ten dzień!hehe:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek, ale mi sie gębula ucieszyła jak przeczytałam życzenia :D Dzięki za pamieć! A ja już po urlopie, wybyczyłam sie, odpoczełam i wróciłam do pracy ;) Skonczylam 35 tydzien czyli jeszcze 1 i ciąża donoszona, jeszcze 2 i wrzucam do samochodu torbe do szpitala :) jeszcze 4 i dopadne termin porodu (16 lipca) Naprawde mam wielką nadzieje, ze nie przenosi sie ten mój kosmita ;) Wyprawka juz prawie skompletowana :) Ustysia, a Ty sie nie przejmuj głupimi wpisami i kochana melduj się regularnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D:D:D u mnie dalej cisza!jutro jedziemy do szpitala,mam nadzieje,że mnie tam już zostawią,choć różnie może być,jak stwierdzą,że dalej cisza na morzu to mogą mnie jeszcze odesłać na pare dni,pożyjemy zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikan to dobrze że wypoczęlaś i jestes pełna siły :D uwierz - bedzie Ci potrzebna. Utyś to życzę Ci wszytskiego dobrego i wracaj uz do nas z maleństwem :D:D:D🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhasjrosdrfs
mikan za ciąże donoszona uznaje sie 38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D:D:D:D:D:D:D:D ja już w domku!po wszystkim urodziłam ślicznego synusia Kacperka mały maiał 3400,55 cm i dostał 10 punktów Poród miałam wywoływany,ponoć ekspresowy,poszło szybko od razu po pierwszej kroplówce.Pierwsze skurcze miałam o 13.30 a maluszek urodził się o 15.10 Dla mnie 13 piątek okazał sie najszczęśliwszym dniem w życiu!!!! jak znajde chwilke to powysyłam fotki! :D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! 👄 ❤️ dla ciebie i dla synusia :) super że tak szybko poszło :)🌻 slij foty siwek_21@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustysia moje gratulacje!!!!!!!!!!!! wlasnie zobaczylam malenstwo na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia - brawo !!!!!!!!!!!!! Gratulację, niech wam maluszek zdrowo rośnie, uściskaj go od cioci M_ki, wszystkiego naj naj naj. A to w prezencie dla was: http://www.youtube.com/watch?v=6AGMDrU8fNE Ps. CZEKAM NA ZDJęCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia - widziałam fotki na nk - cudeńko!!!!!! Malusie kochane serduszko!!!!!!!!! Jest śliczny!!!!!!!!! Boski!!!!!!!!!! Słodki!!!!!!!!! i w ogóle!!!!!!!!!!! Buziaczki dla was!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z Matim to już na dyske mozna się spokojnie wybierać ;) super filmik!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie dziękuje za wszystkie gatulacje i życzonka!!!!teraz już dołączyłam do grona mamusiowego!hehe!mało ze mnie doświadczona mama jak na razie bo zaledwie z dwu tygodniowym stażem!ale staram sie jak moge!!!! M-ka------->dziękuje za kołysanke!!!!cudna jest!!!!wogóle Krajewskiego piosenki to dla mnie taki wyciskacz łez!!!!ubielbiam jego piosenki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia, ogromniaste gratulacje!!! A gdzie zdjecia dla mnie? I poślij mi jak najwięcej swoich fluidow, żeby i mój poród odbyl sie tak ekspresowo :) Ja melduję sie jeszcze w dwupaku :) choc do terminu mam jeszcze 2 tygodnie, to juz łapia mnie przepowiadające z krzyza i przechodzą na dół brzucha :) Obiecuje sobie ze jutro juz wrzuce torbe do szpitala do bagaznika, bo dziewczyny z pracy już na mnie krzyczą, hihihi. Bo ja taki kamikadze jestem, sama samochodem do pracy dojeżdzam :) Przecież sie po pierwszym skurczu nie urodzi ;) No to teraz mam dwa pytania do was mamuśki :) 1. Czy po porodzie stosowałyscie pasy? Niekórzy chwala je że szybciej sie macica obkurcza, szybciej brzuszek robi sie płaski, przeciwnicy, że wtedy mięsnie brzucha wiotczeją i dłużej wraca się do formy sprzed ciaży?? Jak to jest? stosowała któraś? 2. Kupiłam nakładki na piersi silikonowe avent do karmienia. Czy któraś ich używała? Canpola sa różne rodzaje, o wolnym i szybkim przepływie, a te aventa maja jeden rodzaj i przyszykowane miejsce na 3 otwory ale nie maja dziurek! Nie ma żadnej instrukcji jakie dziurki robic dla jakich dzieci... zgłupiałam zupełnie. I wygodnie karmi się dziecko przez nakładki? To w końcu bardziej wygoda i komfort dla matki... A pomaranczkom dzięuję za zbędne komentarze. Ciąza donoszona jest od ukończenia 37 tc, od ukończenia 38 tc do 42 tc uważa się poród o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×