Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

mika a ja myslalam ze chodzilo o krzysiek:D:D:D a z tym stazem pracy to ciekawe - wogole jest cos takiego??? jak tak to mi sie nalezey jak psu kielbasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tyłu preferujem nie myślałam że wzrost ma znaczenia :D:D:D mój mąz wielgachniejszy o 20 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabyśposzukać w jakiś regulaminach wewnętrznych -może tam jest coś zapisane jakiś regulamin pracy, wynagradzania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Kaasia ja ostatnio usłyszalm, że dotyczy wszystkich osób, które mają staż pracy pow. 5 lat a ja myślala, że tylko budżetówka to ma, ale nie mogę nigdzie znaleźć podstawy prawnej. W regulaminie wynagrodzeń firmy nie ma słowa na ten temat, gdzies tylko wyczytałam, że jak nie ma zapisu to automatem się przyznaje. Może Jovi będzie się orientowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy sie tu tak napalcie ;) a my przeciez z dede napisałysmy że u nas te pozycje sie nie sprawdziły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chwal dnia przed zachodem słońca bo jak dziewczę wypakuje sie z ciebie to wszystko na łeb na szyje... !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti - ja proponuje napisz zapytanie do PIP-u. Ja raz mialam watpliwosc (niestety posiadam durnego ksiegowego/kadrowego co to kazde przepisy widzi w dwoch barwach: czarn-bialej) co do spraw pracowych i napisalam do PIP-u. Dostalam pisemna odpwoeidz, ktora byla wiazaca dla pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pomyliłam wszystko :O bo przeciez dede napsiała ze to była jedyna przepowiednia co sie sprawdziła :D wiec cofam wczesnijesz posty Mysz no własnie ;) a w poniedziałek za nic nie chciał sie pokazac na usg, jeszcze zeby było lepiej ma miedzy nogami pepowine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeee, to ja się bez sufitu obejdę. A miałam nadzieję, że nowy sufit i nowy mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę gdzieś na spacer, bo zwariuję :) będę potem 🖐️ no i widzicie jakbym była w pracy, to zmuszona bym była siedzieć w budynku jeszcze 4 godziny a tak idę na spacer kiedy mam ochotę idę leżeć kiedymam ochotę no i mam częstszy dostęp do was :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te, Lale, cukier spada o 13.00, teraz jesteśmy zwarte i prężne niczym członek! Dopiero za 2 godz. uwiędniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia-----nie trzeba jesc surowego miesa:P wystarczy miec z nim kontakt..np przy robieniu obiadu czigra------gdzie tam ja biedny maly zuczek bede walczyc z toba o wzgledy kalinki;) ja sie tylko przyznaje ze sie zakochalam...a co kalinka zrobi z ta miloscia to juz jej sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kalinka dobra duszyczka, jest szansa, że obie nas obdarzy wielkim uczuciem. Mika, teraz Cię będzie łapa nawalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra, oby nie bo wlasnieidę na tenisa :) dobrze ze dostałam działkę w lewą a bede grać prawą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia :) a mnie łeb boli znowu, wiec sadze ze to jednak te tabletki moze jaks ie dotlenie nakortach to mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, pomimo ręcznej nawalanki, byłam na ćwiczeniach i też jakoś żyję. Lunia, wal, wal, to sobie zniszczysz urodę i wtedy będę miała fory u Kalinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, wiecie, cały czas spałam, tyle godzin:( MM mnie az obudził, bo się martwił w pracy.. Agula, wiesz już wszystko? jak masz konkretne pytania, to daj na @ :) jak to mika na tenisa? nie jest w pracy????? u mnie i MM jest ok. 20 cm różnicy:P jak mnie te małe muszki wk.. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mika---co to za tenis ?? do roboty;) iv----🌻lepiej sie juz czujesz? miedzy mna a P jest jakies 18 cm roznicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×