Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

lece bo kumpela ma dla mnie fuche i musze sie na liste wpisac jak dobrze pojdzie to bede siedziec w komisji w czasie wyborow zawsze cosik za to wpadnie..a nie namecze sie zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nic nie nadrobilam,bo dopiero do kompa usiadlam jest praca,ale chyba nie dla mnie:( raz,ze nie zgodna z kwalifikacjami a dwa - praca zmianowa - pierwsza zmiana od 3:00 rano do 11:00,a druga od 11:00 do 20:00,za najniższą krajową (ile to?????) i do tego 2 soboty w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dede daruj ja sobie! zmiany ze tak sie wyraze ciulowe! i do tego za marny grosz! najnizsza krajowa to cos kolo 890 ale to chyba nie na reke nawet!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gdyby to byla praca w zawodzie to poszlabym na poczatek za najnizsza krajowa-moze bym sie czegos poduczyla ale jak mam byc.....UWAGA magazynierką-fakturzystką,to chyba jednak sobie daruje:) no i neta bym tam na pewno nie miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dede to zalezy w jakiej jesteście sytuacji ale jeżeli jeszcze macie spokojnie na jedzenie to szukaj dalej oczywiście że gdyby w zawodzie to można za każda stawke na początek ja na ten przykład pracowałam na samiuśkim początku jeden miesiąc za darmo :O cztery miesiące za 400 zł no i dwa za 900 zł no a teraz jestem tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D wkońcu zaniosłam swój portfel do kaletnika zawsze mi było nie po drodze :D kupiłam też centymetr farbę do włosów i 2 x maseczka nawilżająca i jeszcze jakaś :) ale super pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boszeee dede szkoda :o lunia, a wystarczy mieć kontakt i nie trzeba lizać paluchów po surowym mięsie :P:P????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głód mnie do tej pracy nie zawiódł,bo utrzymujemy sie z krisa wyplaty i jeszcze nam zostaje ale ja sie tak nudze i czuje,ze trace na wartosci,ze musze wyjsc do ludzi bo ocipieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesia, a co kaletnik jest w stanie zrobic z portfelem? Dżetami chcesz go nabić?:p Dede, to kurcze mało:(. Uważam, że powinnaś dać sobie spokój, bo ta praca poza 630zł nie ma żadnych plusów:(!: - strasznie niskie zarobki - nie jest to praca w zawodzie - nie wpiszesz tego z dumą do CV bo tez nie ma co wpisywac, zwłaszcza, jeśli sie bedziesz starła o jakieś lepszejsze stanowisko - system zmianowy, a Ty przeciez Julę masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza jest ta 3:00 rano - nie wiadomo,czy to jeszcze noc czy juz rano:) biorac pod uwage,ze ja chodze spac po 24:00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede, zacznij prowadzić ałerobik:D:D! A tak poważnie, to wiem, że Ci się nudzi, ale nie waro chyba z nudów rzucać się na cokolwiek?;)🌼 Wiesz, bo to jest tak, jakby ktoś postawił przed Tobą pączka sprzed dwóch tygodni ale powiedział, że za 10 minut możesz dostać świezutkiego, jeszcze ciepłego pysznego pączusia;). Ja bym już poczekała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, musiała wyskoczyć z pączkiem, gdy mnie się żołąd z głoda wywraca. I co, parujący ten pączek taki jeszcze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra, gdzieżeś pracujesz? w karcerach jakowyś, bez jedzenia, bez okien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, ja bym poczekła jeszcze.. ta godzina, przy małym dziecku, to nic zachęcającego... jeszcze żeby przyjemność jakaś z tej pracy była, ale nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, kurna, w full wypas biurowcu, szit gówno. A sałatkę pan mnie zrobi dopiero za 15 min., podczas których zejdę śmiertelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah ja na tego pączka cały czas czekam świeżutkiego z lukrem i dżemikiem nie chcę,żeby Julita miała nieszczęśliwą mamę a jeśli będę kurą domową,to niestety tak będzie jakbym była taka mądra i na studiach zrobiła elektyw pedagogiczny,a nie analityczny to moglabym w szkole uczyc technologii żywnienia,bo szukaja kogos takiego a tak potrzebuję 4 semestry pedagogiki chociaz z drugiej strony czy ja chce cudze dzieci uczyc??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pączek parujacy:p bozie, a ja tak głodna jestem:o! Ale zupe przezornie zamówiłam i czekam az Pan przyniesie... Kaj żeś jest chopie z ta zupa????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja juz pojogurcie i teraz na przetrzymaniu do 16.30 potem chyba w ramach promocji caprese i ćwiczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunia dobre z ta poprawa nastroju:D moje ego zostalo polechtane:P Kuba spi a ja mysle co tu ugotowac na obiad bo po wczorajszej uczcie meza mam ochote na dobry obiad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mój uśmiech sprawia,że kobietom drżą kolana Lunia?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie zauwazylam zebym sie ze wszystkim narzucala... dziekuje ze mnie oswiecilas jak to milo ze sa jeszcze tacy ludzie jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×