Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

kalinka to jeszcze jedno: 3stawy czy silesia? to bede wiedziec mniej wiecej ktore lepszejsze miejsce:) bo ja tez czasem nie grzesze, wiec jak w sielesi jest to co na stawach to sobie daruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, bo ja o 15 niby kompa wyłaczam, ale jeszcze do 15.10 zerkam:D :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalynka dziękuję pięknie :) trochę mnie zmartwiło, że nie mikserem ale trudno a tak jak juz przy naleśnikach, to dalczego z wodą a nie z mlekiem? I z czym najczęściej je podajecie. Bo ja z twarogiem, serem i dżemem. Muszę kiedyś zrobić ze szpinakiem, bo lubię szpinak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja skonczylam jedna robote ufffff i zaczelam drugą,ale juz jej nie zdążę, reszta jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero 5 pudeł rozpakowałam:o Kasia, zdecydowanie do Silesii, bo to jest moloch olbrzymii, a Trzy Stawy to taki zwykły tylko wiekszy ciut hiperm,arket z jakimis sklepami i wotoczeniu sklepów;). Iti, bo jak się dodaje wode do naleśników, to one sa wtedy chrupiące;). Oczywiscie jak je potrzymasz na tyle na patelni;). Ja podaję z serem-na słodko, z nutellą, z pieczarkami i serem żółtym, z owocami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero 5 pudeł rozpakowałam:o Kasia, zdecydowanie do Silesii, bo to jest moloch olbrzymii, a Trzy Stawy to taki zwykły tylko wiekszy ciut hiperm,arket z jakimis sklepami i wotoczeniu sklepów;). Iti, bo jak się dodaje wode do naleśników, to one sa wtedy chrupiące;). Oczywiscie jak je potrzymasz na tyle na patelni;). Ja podaję z serem-na słodko, z nutellą, z pieczarkami i serem żółtym, z owocami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wróciłam z biblioteki :o na poprawę humoru i nie tylko: *po co pojechał benedykt do Oświęcimia ?? -po świadectwo pracy :D *w czym plemniki są lepsze od facetów ?? -chociaż jeden na miliard zostaje człowiekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz jestem:). Po drodze zgarnął mnie małż, wziął do KFC i kupił bukiet róż:):)🌼 Mam w domu zimno, a wy?:o Ale dzisiaj na pewno juz małż naprawi piec:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka- oj jak ci tych kwiatow zazdroszcze :) ale za to ja mam cieplo :D:D:D u mnie spoldzielnia jest tak mila za jak sie tylko chlodno roi to grzeją rosół wstawilam, teraz odpruwam zawinięcie nogawek spodni, bo sa troche za krotkie, bedzie niefajny brzeg,ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam sie tylko przywitac mam zajob w pracy na 100 fajerek ale prosze za mna tesknic :-P bo wroce ja dzis w pracy do 22 - o bobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) miałam dzisiaj caly dzien wolne od kafe:) rano kris mnie zawiózł do szfagierki i niedawno wrocilismy.Bylam u fryzjera i mam przerzedzone włosy,ale fryzura ta sama:) przyszly dzisiaj 2 rzeczy z allegro:D co wiecej? chyba nic:) aha dostałam cynk,ze w mleczarni ktoś się zwolnił i jutro tam jade zawieźc dokumenty-może jeszcze nikogo nie znaleźli?????? teraz cofne sie zeby zobaczyc o czym dzisiaj dyskutowałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) wlasnie wrocilam do domu, maz robi spaghetti, a ja czytam zaleglosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ide pod prysznic :) a potem zasiadam do relaksu, bowiem rosół juz dochodzi, prasowanie zrobione, nogawki przedłuzone, rozmowa z tesciowa 25 min zaliczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika rozumiem,ze pod tym prysznicem bedziesz myła włosy??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehehe, a nie! :) mylam wczoraj i przedwczoraj, dzis dzien luzu :)bo nie wydolę na szampon hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×