Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Gość Do ...kalynka malynka
A ja uparcie wracam do sciągania butów u kogoś w mieszkaniu ...:-D Ten zwyczaj to chyba przywedrował z kims kto nie mial w domu ani wykładziny ani dywanu i teraz jak sobie kupił i polozyl na podlodze to mysli, że ma skarb i bedzie to cudo dla nastepnego pokolenia ... Ściąganie butów u kogoś w domu jest niegrzeczne i świadczy o braku naszego wychowania, dziewczyny co wy mówicie to sa podstawowe zasady o ktorych trzeba wiedziec w każdym razie powinno się to wiedzieć . :-D Moze poczytajcie troche na ten temat (i to nie jest złośliwość z mojej strony )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co na glowę ...
do tego szala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uparcie twierdze ze na imprezach oficjalnych, wigiliach, urodzinach, bankietach itd TAK ale na codzien w deszczowe i sniezne dni abolutnie NIE :) ja sobie nie wyobrazam wejsc komus to mieszkania w ubłoconych buciorach i zrobic slady na jasnym dywanie, patrze od te strony i wyznaje zasade \"nie rób drugiemu co tobie niemiłe\" ze wstydu bym sie spalila i czulabym sie niezrecznie podczas wizyty patrząc na pozostawione po moich krokach te mokre ślady, nie owiac o tym ze smiesznie bym wygladała bez plaszcza, a w ocieplanych kozakach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D! No to mamy impas:D! Dlatego mysle, że dobrze bedzie jak każdy pzostanie przy swoich zasadach;). Ja na pewno nie pozwolę kominiarzowi (z którym się w dodatku nie znoszę:p) wejść w usmolonych buciorach na moją jasną wykładziną:p. Tzn pozwole mu, ale po podpisaniu przez niego oswiadczenia, że poniesie wszelkie koszty związane z czyszczeniem/ewentualnie odkupieniem w przypadku nieusunięcia plam:p:D! Serio tak zrobię, bo to taki cham jes, że szok;). Ale wracając do tematu-wolnoć Tomku w swoim domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejos nawet nie wiem co czym tu mowa,bo od piatku jestem do tylu z forumem:) wiecie co przyszedl do mnie ten sweterek z allegro,co to Iv. stwierdzila,ze zanczynam odslaniac cialo i jest super super super fajny i taki milusi ,a co najwazniejsze,nie mam w nim pępka i nerek na wierzchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno ...
a kto do kogos czy do swojego domu wchodzi w ubłoconych butach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie relaksuje i wysylam wam piosenki :) napisalam tez zaleglego maila do mojego przyjaciela i tak sie zbieram zeby isc umyc wlosy, bo po tych kortach jakies takie sa ... nieswieze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,ale mi ten weekend szybko zleciał-nawet nie wiem kiedy i jak:) caly piątek w rozjazdach,w sobote przyjechali moi rodzice-dzisiaj po sniadaniu wyjechali,przed chwila wyjechali od nas znajomi,a zaraz kapiel Julity,taniec z gwiazdami i koniec niedzieli:) a jutro kolejna Wyborcza i nowe ogloszenia:D odezwal sie do mnie facet od rowerkow,ale teraz to juz nie wiem czy moge mu zaufac ...przez ten tydzien nie dostal ani jednego nowego komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupeczki dajcie no mi namiar na te sweterki wiązane kopertowe te MIŁE!!!!!! bardzo was proszę!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a my nie poszlism dzis na tance, bo normalnie sie nie wyrobilismy, musielibysmy sie strasznie gonic, wiec odpuscilismy sobie. ale za to umylam sobie wlasnie wlosy, zaraz je ide suszyc, obejrze sobie taniec z gwiazdami wreszcie w calosci i pojde o jakiejs przyzwoitej godzinie spac ufff ale wiem ze i tak nie bedzie mi sie chcialo wstac, bo jakis taki senny weekend mialam i sie rozregulowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz----mozesz mi wyjasnic co to jest: spinning pilates BPU+stretching bylabym wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, a widziałaś się w weekend z naszą hanną już nie panną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie Lunia, przypomniałaś mi o czymś:D mysz, możesz mi wkleić linka z allegro (żebym mogła zobaczyć jak to wygląda) do czegoś na mięśnie pośladków i ud? takie a la bieganie na nartach, kurde, ale jestem matoł w tej dziedzinie;) a zersztą ty już sama wiesz, co jest najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv. niby dobrze o nim swiadczy,ale napisal mi wielce zdziwiony,ze sie nie domyslilam,ze numer konta jest na stronie \"o mnie\" tylko,ze nigdzie nie podal kosztu przesylki i tego tez mialam sie domyslic kurcze mam zle przeczucia co do niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×