Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

no- juz PO :) a jakbym myla wlosy to byscie mnie tu przez godzine nie widzialy :D ot oszczednosc czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, przyszykowalam sobie na jutro rękawiczki, bo dzis tak zmarzly mi rece ze szok teraz musze zaszyc dziure w skarpetce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba będę chora:o w ogóle strasznie mi zimno i nie dobrze :o to przez te śledzie z naleśnikami z dżemem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jovi- ty uzywasz bearshare? bo ja uzywalam edonkey i kurcze na nowym kompie mi sie nie chce polazyc, wywala mi blad ze nei da sie z serwerem polaczyc itd. No wiec zainstalowalam przed chwila bear share i to samo :( kurde co jest? ma na tym kompie jakas blokade czy kurde co moze mi posles instalkę twoją do niego co? bo ja ze strony sciagnelam ale cos jest nei tak i jak ja teraz bede utworki sciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) bylam dzis u ginekologa i musze powiedziec ze w koncu trafilam na porzadnego lekarza a raczej lekarke bardzo mila,sympatyczna,rzeczowa no i odrazu zainteresowala sie tym co inni lekarze bagatelizowali powiedziala ze najpierw badania a pozniej lekarstwa w razie potrzeby ale to dopiero w nastepnym cyklu i tak na badania wydam 180zl...no ale coz..jak trzeba to trzeba tesciowa powiedziala ze mi da:) badanie bakteriologiczne bede miala zrobione i na ta chlamydie i jeszcze na jakies dwie rzeczy... przez 4 miesiace nie wolno mi zajsc w ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lunia- najwazniejsze ze sprawy idą do przodu :) badz dobrej mysli. A robisz badania na ten zespol fosfolipidowy tez? o! a u miska bear share dziala, a instalowalam tak samo z wyjatkiem katalogow docelowych, moze o to chodzi, hmmm, sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no! wywala mnie na kompie jak chce zainstalowac bear share :( a u miska sie dało :( nie wiem co mam zrobic, pewnie czegos mi t brakuje,albo cos a ustawieniami ale nei wiem jakimi, cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dzisiaj janeczka tak sentymentalnie przegladala stare fotosy ale ogolnie to mdlące te MjM ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovi- wyslij, moze to cos da,ale tu jest wiekszy problem, bo chyba systemowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalyscie nowa piosenke Janusza Radka pt Psalm dla Ciebie? super jest! ja w ogole uwielbiam Radka i bylam w teatrze a jego recitalu, jest genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie gapa, okazalo sie ze piszmey o tej samej piosence :D Piekna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, to razem wstałyśmy;) ale jestem normalnie nieprzytomna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×