Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

o własnie dede! możecie mi jakiś dobry polecić? dede, najważniejsze, żeby przysłał jak już zapłacisz:) a ma pozytywne komentarze? ja ostatnio kupiłam kilka rzeczy u jednej babki i nie przysyłała mi kosztów przesyłki, ale widziałam, że nie loguje się na allegro, więc czekałam cierpliwie, w końcu mi odpisała, że miała awarię komputera, straciła pocztę, kontakty i takie tam, strasznie przepraszała, węc myślę, że będzie wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie teraz zastanawiam w co by sie tu jutro do pracy ubrac, zwlaszcza ze zaczynam jezdzic utobusem,a to ogranicza nieco moje pole manewru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam coś szybko mi to poszło iv to chodzi o orbitrek spinning to jazda na rowerze stacjonarnym do muzyki a resztę wystarczy wpisac w google i wszystko sie wyjaśni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym sęk,że ma zero komentarzy i przez ostatni tydzien nic nowego nie przybyło widziałam,ze sprzedał 8 takich rowerkow i nikt nie wystawilby mu komentarza? Iv.ja sie na orbitrekach nie znam.Mysza uczulała,żeby był magnetyczny,a nie mechaniczny.Widzialam ostatnio taki w tesco na dziale sportowym i zajmowal tyle miejsca,ze do mieszkania w bloku nie polecam-chyba,ze masz osobny pokoj na minisilownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivko firmy orbitrekowej nie moge ci polecić bo sie nie znam ale jeśli chcesz żeby chodził cichuteńko to musi być magnetyczny a nie mechaniczny czytaj oczywiście droższy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga akcja jakby kto spotkał na allegro słynne sweterki kopertowe miłe w kolorze B A K ŁA Z A N O W Y M to bardzo pilnie prosze mnie powiadomić tzn orbitrek może byc mechaniczny np ja taki mam firmy thorn i sobie bardzo bardzo chwale ale teraz kupiłabym magnetyczny gdyż jak chcesz równocześnie oglądac tv no to tv na cały regulator :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivko ten co pokazałać jest mechaniczny gdyż zobacz z przodu ma takie duże koło zamachowe magnetyczny orbitrek nie ma tego koła z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ivka ten super warto sie przejechać do decathlonu bo tam mają fajny sprzęt i fajne raty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, u tej babki co niesia kupowała nie było bakłażanowych.. ale jak gdzieś znajdę to dam znać:) dede, kurczę, ryzykowna sprawa.. a nie możesz napisać maili do ludzi, którzy też kupili? czy dostali i jaki mają kontakt z tym gościem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mysz to BPU wiem tylko ten stretching mnie zastanawia a ani na ulotce ani na stronie tego fitnes klubu nie ma wyjasnienia ale sprawdze na googlach...faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po cóz Ci taki Ivo, na Twoją mini pupkę?:p Mysza, Tobie jest za dobrze zdaje mi się:p. Z ta pracą:p. A suknię ogladałam z nudów:p Dede, wejdź na ta aukcję-w moje allegro-na pewno Ci się wyświetli, mimo, że jest zakończona i klikaj po kolei na tych ludzi co kupili ten rowerek-u dolu aukcji. Zapytaj każdego, czy dostał juz rowerek, bo ty jeszcze nie i się niepokoisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinko, a ja myślałam, że Ty moje wypowiedzi wzrokiem omijasz:D:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem jednak sprytniejsza jak ładniejsza,bo ja juz do tych ludzi napisałam,ale na razie cisza:) kupilam sobie w zeszlym tygodniu skakankę i własnie wykonałam na niej 100 skoków:) kurcze jak mi brzuch skakał-trząsł się jak galareta musiałam wygonic wolfa na podwórko (pole),bo myslal,ze sie z nim bawie i ciagle mi wchodzil w pole skakania-a ile przy tym rumoru narobiłam:D dobrze,ze pod nami nikt nie mieszka,bo odpadłby im żyrandol:) albo zakłóciłabym ogladanie wiadomosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co, taniec oglądamy? :) i znowu lisza mi się nie podoba w tej sukience:( ale odwazna to jest jak fiks:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he Dede:D:D:D:D skądś to znam, ja nawet jak podłogę ścieram to tak, żeby Pompon nie widział, bo ona mysli, że ja tak dla zachety szmata po ziemi jeżdże:p:D:D:D O odkurzaniu nawet nie wspomnę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnie w tej fryzurze i makijaż mi sie podoba i chyba juz schudła troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×