Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ja z lekka tez,ale dzieki bobie jest po pierwsze słoneczko, a po drugie mam sporo roboty wiec nie bede miala czasu ziewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł u was tez tak zimno? u mnie juz szyby samochodowe zamarzaja zdecydowalam ze nie cierpie zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy- u nas tez szyby zamarzniete brrrrrr ja juz od dawna mam sprecyzowany pogląd na zimę, a mianowicie ZIMIE PRECZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki u mnie 5 stopni, o 2 cieplej niż wczoraj, brrr nie wiem w co sie ubrac, bo wczoraj zamarzłam na szczęście od wczoraj grzeją, ale tylko tu, w nowym nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglaszam poczatek zimy w bb. marcy, na termometrze na pigalu bylo dzisiaj rowniutkie jak w pysk strzelil 0 stopni!!!!!!!!!!! w pracy grzeja, w domu nie, bo jeszcze nie ma licznika :O scheda po bylym s.p. administratorze budynku cholera jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wzielam juz rękawiczki,ale zaczynam myslec o czapce, tylko ze mam czapkę beżową, dopasowana do zimowego szala i rekawiczek. A teraz mam czarny jesienny płaszczyk do tego te moje szale zielony i fioletowy, do tego ubieram czarne rękawiczki i nijak mi ta czapka nie pasuje :o chyba czeka mnie zakup czarnej czapki, albo dwóch: zielonej i fioletowej, albo trzech: zielonej, fioletowej i czarnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka- no to ci wspolczuje bo u mnie od kilku dni grzeją i dzieki bobie, bo bym chyba padła, a tak to przynajmniej w domu nie marzne, no i w pracy zaczeli tez lekko grzać uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz- ja też ale przez miesiac :) no i nie mialabym nic przeciwko zeby tej zimy doswiadczac np w Alpach, a w tym czasie u nas mogloby byc przynajmniej z 10 stopni :) chociaz taki widok gór zasypanych białym puchem jest niepowtarzalny.. no dobra - zima moze byc ale nie dłuzej niz miesiac i nie wtedy kiedy chodze do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika, ostatnio malo jakos mam okazje w mieskaniu przebywac, w nocy mnie maz grzeje lepiej niz jakikolwiek grzejnik wiec luz :) poza tym jakos przerazliwie na razie zimno nie jest w mieszkaniu. ale mogliby to szybko zalatwic, bo farelki nie bede wlaczac! tez mialam dzisiaj rekawiczki juz i czapke- patrolowke (pani urzednik hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by tam zima az tak nie obchodzila ale odkad kupilam samochod to mnie jakos bardziej obchodzi bo nienawidze jak wszystko co mmoze zamaraz a ty to musisz drapac chyba zaczne na nogach chodzic he he he wczoraj w pracy wieczorem mi juz zamarzly szyby z wrazenia wstawilam auto do garazu choc normalnie mi sie nie chce pytanie do zmotoryzowanych: co mam zrobic - 3 tyg nalalam plynu do spryskiwaczy ktory nie jest na zime - jak to cholerstwo spuscic bo zaznaczam nie chce mi sie caly dzien spryskiwac szyb zeby sie go pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was nie rozumiem - to szyby w zimie trzeba skrobać? śnieg trzeba odgarniać???? hmmm, ja nie znam tego problemu...... ja mam garaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wzielam rekawiczki.... do czapek pałam nienawiscia ale moje zatoki sie buntuja trzeba bedzie pojsc na kompromis ja grzeje juz od tygodnia - inaczeja miałam 15 stopni w mieszkaniu u nas strasznie szybko sie wyziebia bo jestesmy nad piwnica a gaz wali po kieszeni..... dobrze ze to m płacio rachunki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam garaz ale w pracy nie :-P wiec i tak mi zmarznie..... a do garazu trzeba odsniezyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam ani garazu, ani samochodu! a autobusy w zimie sa w miare odrapane ;) ciekawe czy bedzie mi sie chcialo po sniegi piechota do pracy lazic. iv, patrolowka to taka czapka z daszkiem, podobna do bejzbolowki, ale milion razy fajniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) pomóżcie :D tych już Pan nie będzie miał http://www.allegro.pl/item134616652__szaleo_piekne_marszczone_szale_10kolorow.html a są na innej aukcji u kogo oinnego takie http://www.allegro.pl/item134355874__cieniowane_szale_pashmina_18_kolorow_.html różnią się składem :) które lepsze ?? te 2 mają trochę nie wyraźne zdjęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wjazd odśnieża spółdzielnia :P wogóle mają taki fajny mały pług, pan na tym jedzie i odśnieża wszystkie chodniki, zanim jeszcze wyjdę z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) widze ze nie tylko mnie przymrozilo! ja dzis tez skrobalam szyby od samochodu czego szczerze nie cierpie, a sezon grzewczy moja piperzona spoldzielnia chyba zacznie w czerwcu 😡 w mieszkaniu zimno potwornie a do tego kubus ciagle chory a prezesy twierdza ze jeszcze nie czas grzac 😡 to kiedy ja sie pytam? jak bedzie -50??? ide po kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - a to przypadkiem nie jest regulowane ustawa? jak jestescie w spoldzielni to sezon grzewczy chyba powinien byc od poczatku pazdziernika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie takie gadanie drażni teraz jeszcze nie pora grzać a co go to kurna obchodzi i tak płącą Ci co korzystają on mądrala prezes jeden..........ma domek i sam się grzej kiedy chce ja już mam sezon grzewczy ale na razie nie jest aż tak źle a z domu wychodzę w południe jak już jest troszkę cieplej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie marcy ze to hanka ma racje... dzownilam tam i panie biurowe powiedzialy ze decyzja o grzaniu jeszcze nie zapadla:(:( najpierw musza sie zebrac zarzady dwoch spoldzielni - bo kotlownia ogrzewa dwa osiedla i wspolnie musza podjac decyzje o terminie grzania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, współczuję Ci.. u nas grzeją, inaczej nie wiem jak można wytrzymać:( u nas też garaż jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w telewizorze mowili o tym. dla mnie generalnie ma to sens, choc czasem spoldzielnia pokazuje nieludzka twarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze co za biurokracja jak to czytam to zaczynam sie cieszyc ze sobie sami grzejemy choc czasem rachunki są rujnujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×