Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Mika, uważaj, żeby wargą dolną o krawężniki nie zahaczać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę 🖐️ han, życzę Ci atrakcji co niemiara związanych z chórową gawiedzią:D odezwę się po południu:D mysz, zapłać neta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, własnie, Czigra ma wyłaczność:D Mice musi warga wystarczyć;) już miałam iść niby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalalallalaallaalalalalalalallaalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa la lal la co?! cos myszo mowisz??? nie slysze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tratatataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaararararararaaaaaaaaaaaaa tatatattaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatatataaaaaaaaaaaaaaaaaaata tata taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś do mnie zadzwonił zaproponował obiad po pracy a ja odmówiłam :O:O:O:O która zgadnie kto to był ta dostanie nagrodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra, jeszcze coś mi się przypomło:D poślij zdjęcia kotulków:D o ile gile pozwolą Ci do domu dotrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm czyżbym zmarnowała właśnie szanse na zajebiste rozwinięcie sie kariery mej drogą..... hmmm kurwa nieważne jaką drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne że ją zmarnowałam :O:O:O:O:O:O:O:O:O kto by za 20 lat gdy już będę leżeć przy basenie własnym z drineczkiem w ręce i was przyjmować w me progi i gościć po królewsku kto kto wtedy by pamiętał że to wszystko dlatego że dobrze dupy dałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak z tym że gdybym sie zgodziła na ten pbiad to bym sie tym raczej nie pochwaliła no przynajmniej nie roburowi :O:O :(:( 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×