Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

jestem;) idę sprzątać, coby wieczorem mieć... wolny wieczór:P ciekawe czy już ktoś wykumał moja strategię ze zmianą nicka;) podejrzewam, że dede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech mika zajmie komputer męża, albo swój drugi;) pewnie tak jej guma w domu od rajtków strzeliła, że w delikatną matrycę trafiło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo padł komputer z netem a drugi nie ma tylko z tamtego ciągnął :O jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę... liczyć tylko na to, ze taka zdolna bestyjka jakoś sobie z tym poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz FUUUUUUUUUUUCK!!!!!!!!!! jestem :) nie wiem na jak długo, bo zabralam modem mezowi , zainstalowalam sobie na lapku i dziala:) ale maz teraz kombinuje z drugim kompem (tym moim starym) bo ten jego szlag trafil chyba na dobre i musi na czyms pracowac, a ja nie wykazalam checi odstapienia mu swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no posprzątane i poćwiczone tylko uzasadnienie na poniedziałek nie napisane :O:O:O ale ja to dzisiaj uczynię ! no przynajmniej chęci mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe zebyscie teraz widzialy to co sie dziej u nas w domy jaki SAJGON! wywalone 3 kompy w 2 pokojach, kable przeciagniete na krzyż z pokoju do pokoju, kompy podpiete na odwrot (nawiasem mowiac ja teraz siedze na iejscu miska, a on na moim lapku, bo tam ma taki swoj program tylko hehee), kable wiszą w powietrzu, naciagniete do granic mozliwosci ida naokolo, dyski podpięte w powietrzu niemalze, nie wolno tego absolutnie dotknac!!! siedze na brzeżku stołka i pisze do was z tego centrum dowodzenia hehehe o matko jaki tu mamy cyrk :D szafki pootwierane, bo szukalismy plytek z oprogramowaniem do modemu, zeby neta zrobic, a domknąc nie ma komu bo jak net zadzaiałal to oboje przyssalismy sie do kompow heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDJĘCIA ZRÓB ZRÓB ZDJĘCIA Z CENTRUM DOWODZENIA KONIECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja posprzątałam i ja:D w nagrodę jem sobie ptasie mleczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to mam ochotę na fajnego drinka z cointreau czy jak to się pisze;) pomarańczowego, idę sobie zrobić:) będę tu siedzieć, ale musze dzielić czas kablowy z MM-em:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja se chyba popcorn zrobię;). Kupiłam jakiś taki meksykański, już przyprawiony;). A nieśka bieda poszła na 16.00 do szkoły, a okazało się, że zaczyna o 17.30! To ciekawa jestem o której skończy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv. jaka zmiana nicka??????nie kumam:( bede po 20:00 jak uspie potwora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tak kalinka, tak! bylabym przeoczyla przez to wszystko no! ale juz czuwam :) czekajcie chwile bedzie niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×