Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

hehehe kalinka , a myslisz ze mozna im zaufac?:) zastanówmy sieeeeeee.......... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie napisałyście, że jestem szalona, że w szkole idę nie idę tylko lecę na net i się logujem na kafe, żeby wam czesć powiedzieć:P:P 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) ludzie za moimi plecami wlepiają ślepia w monitor - pewnie chcą zajrzeć na jakieś strony i poszukać notatek na temat wykładów - bo net mamy w szkole za darmo :P:P a tu studentka II roku :P:P wchodzi na jakąś kateferię na topic pt krew z nosa i coś tam wypisuje :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie u mnie bez zmian,ale Tomek juz znalazl,wprawdzie to nie jest praca jego marzen ale poki co lepsze to niz nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam ze juz zapomniałyście o moim istnieniu:(:(:(:(:(:(:(😭😭😭 wiem,że mnie mało ostatnio na forum😭😭😭ale pamietam o Was!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymczasem moja skrzynka emailowa świeci pustkami,mimo ,że jak was czytam to przesyłacie sobie zdjecia itp!zawsze ,nawet jak mnie na forum nie bylo to pamietałyscie o mnie i wysyłałyście mi wszystko,a teraz pustki😭😭😭😭 chyba zatem zostałam wykluczona z waszego grona!bardzo mi przykro z tego powodu!😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ siedze w pracy :-0 nudzi mi sie :-0 a przede mną jeszcze.... 10,5 h 😭 Nieśka dospać znowu nie możesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga muszę iść do szkoły a rano wstałam, żeby kupić siwieże bułeczki i wędlinkę :P:P i iść z prowiantem na wykłady :):) zaraz wychodzę i będę wiczorem :o mam nadzieję, że wysiedzę tyle godzin ;) miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki - nareszcie dzis troche cieplej a Misiek mój jakis taki chory od paru dni -kaszel go męczy, chrypie, ledwo mówi. Już mu parę specyfików zapodałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×