Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

czesc szurek ;) mnie osobiście wojtek wkurzał jak przyjechaliśmy i miałam takie silne skurcze bo ja sie popłakałam jak gin mi włożył reke wiadomo gdzie podczas skurczu i jak widziała zlitowana mine mojego wojtka to go pogoniłam Przy nim udawałam taka dzielną (bo nie umiałam inaczej) a ból mi na to nie pozwalał wiec jak go wygoniłam to mogłam ryczec do woli :D inna spraw ze miałam cesarke i z wiadomych względów nie mógł przy tym być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia moj mąz jeszcze nie zdecydowal czy bedzie przy porodzie...to chyba wyniknie samo z siebe...ja sama nie jestep pewna czy bede tego chciala, zalezy jak będe to znosić, jęsli jego wsparcie bedzie mi pomagać to bede chciała zeby został, a jeśli tak jak Furka miała bedzie mnie tylko stresował i denerwował to go przepędze :P:P:P no ogarnal mnie szał na ubranka....ale tak myśle ze pozniej wszystko naraz kupić to nie bedzie łatwo....i tanio...bo jednak wszystko teraz kosztuje, juz nie mówie o lozeczku ale samych tych dupereli jak sie nazbiera to wydatek jednak jest... nie tylko dla dziecka ale i dla mnie do szpitala...a to dwie koszule do karmienia, jakis szlafrok, staniki, wkładki laktacyjne i te inne duperele...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwile obecna bardzo chcialabym zeby lukasz byl przy mnie, jak bylam teraz w szpitalu to czulam sie bezpieczniej jak on byl i tez mialam taka sytuacje ze podczas silnego skurczu wlozyla mi ginka cala łape...to bylo okropne, myslalam ze z bolu wysiąde....lukasz jak zobaczyl co ta robi to chcial jej przywalic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie...szurek mnie też to ciekawi ;) jaki łukasz??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :D no to Szurek musi nam się tu solidnie wytłumaczyć!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D D D D D D D D D D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurek taka religijna
zeby się imiona mężów popierdzieliły, hahaha!! Może ona była w ciąży z Łukaszem zamin wyszła za mąż za Jasia, hahaha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, co słychać? Ustyś, ja dostałam Twoje zdjęcia :) Siedze przed kompem i wcinam kapuśniaczka .... uwielbiam tą zupkę ...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki szurek ale sobie przypomniałam że to ty tylko tak nazywasz swego męża znaczy Jasiu a on sie nazywa łukasz ;) moja wina pomyłak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek, ale zamieszanie wprowadziłaś :D ;) hehe, ale przyznaj, że śmiesznie to wyszło, zawsze :jasiu, jasiu\" a dzisiaj \"łukasz\" :D czytałam i mnie zatkało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wgrałam zdjęcia z pleneru do kompa, jakby chciał ktoś zobaczyć to mogę przesłac na maila, tylko napiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia wysłane, kto nie dostał a by chciał to niech melduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guska bo teraz musze czesciej uzywac lukasz bo bedzie maly jasiu i wolac \"jasiu\" na dwoch nie moge :) furszulka dobrze wytlumaczylas dzieki :) nie wiem dlaczego ja ciagle wzbudzam takie kontrowersje wsrod pomaranczowych, czekaja nie wiadomo na co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D:D:D ciesze sie ze zdjecia doszly!bo wysyłaly sie i wysyłaly az w koncu nie wiedzialam czy doleciały!:Dhehe! nasz prezent ślubny czuje sie dobrze i jest w dobrych rękach to znaczy siedzi sobie u cioci i u wujka,tych ktorzy nam taki nietypowy prezent zrobili!hehe!mozemy ja odwiedzac i popijac jej mleczko! zwiadomych wzgledow taki prezent we Wrocku nie jest mozliwy do trzymania!oczywiscie to tak na zarty byl ten prezent!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nati ----- dzięki za zdjęcia 🌻 hihihihhii też myślałam żę mąż Szurka to Jasiu :):):):):):):):):):):):):):) Dzisiaj będziemy z mężem wosk przelewać - dam znać co nam wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niech nikt nie myśli, że mój mąż ma na imię Ferdek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wstawac spiochy:D piekne slonce swieci, no i piatek, weekend przed nami!:) ja sie wlasnie uwolnilam od bossa i jestem wolna - no prawie, bo co nawymysla roboty to moje:) nati - przesliczne zdjecia, wogole jestes taka filigranowa i niezwykle fotogeniczna:) szurek - no powiem szczerze, wczoraj tez zrobilam oczy ze jasiu to jednak lukasz:) ma ktos wiesci od lunki? jakie wam wczoraj wyszly wrozby? ktora bogata bedzie, ktora mama zostanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×