Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Siemanko babeczki mój Ferdek poszedł spać i mogę w końcu wejść na necik Kaasia---> uważaj z tą slim figurą, ona nie jest wcale taka zdrowa, nie można jej pić zbyt długo Lunia ----> no to pięknie, podwyżka, gratulujemy (chciałoby się powiedzieć - stawiacie) i szybko pisać nam tu co i jak na usg Agniecha ----> jak było - zdaj relację 🌻 Szurek--------> jak to we wspaniały sposób się dowiedzieliście że będziecie mieli Jasia - opowiedz, możesz na @ Nati----> też mam problem z prezentami , zwłaszcza, że mój Ferdziu ma imieniny 19 grudnia i muszę kupić w sumie 3 prezenty bo przecież Mikołajki są 6.12., potem imieniny 19, i na gwiazdkę coś i jak zwykle nie mam pomysła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam napisać, że byłam wczoraj w tym nowo otwartym tesco i wiecie co??? Piwko polskie jest Tyskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuu wszystkie poszły spać buuuuuuuuuuuuu to ja też idę dołączyć do mojego F :) - może przytuli ❤️ papapapapappaapaapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca WAs
Lunia ,a Ty gdzie prcujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) spie na siedzaco, stojaco - kuba od 1 dokazywal i tak do 7 rano. poczym jak poszlam do pracy on zjadl butelke i poszedl spac w najlepsze:) to jest sprawiedliwosc:D mika -- co z ta slim figura??? kurcze ja dopiero pare dni pije i nic zlego nie zaobserwowalam.... aga -- i jak i jak i jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki ;) kasia ja w poniedziałki i czwartki chodze na aerobik i zanim wyjde z domu zajmuje się małym i ten nie da się uspać tylko marudzi i marudzi. Jak tylko wychodzę to mały w kimonko i śpi dopóki nie wróce. Jak tylko wchodze do domu to sie budzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijak...
:( jestem wkur.... jak mało kiedy, muszę sobie odsapnąć, sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... nijak...o co taka wkuta jesteś? jak tam Lunia i agniecha? odzywały się do kogoś? muszę męzowi uszykować obiadek do pracy...chodzi na taką nijaką godzinę bo 12 , cały dzień siedzę sama, ale za to więcej czasu mogę spędzać z Wami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie się odezwałam... nie chciało mi się nawet podpisywać. od razu odpowiedź na Wasze pytanie: jak poszło? nijak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga kurde przykro mi :( tak myslałam ze to ty byłaś ;) nie łam sie kolejnym razem się uda?? gdzie poleglaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktoś? właśnie wymyśliłam że na kolację zrobię pyszną sałatkę z makaronu :) Lunia, co z Tobą, odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - uszy do gory! do trzech razy sztuka:) wybaczcie, ale dzis mialam urwanie glowy i nie mialam czasu na nic... swieta sie zblizaja i czas kartki firmowe wysylac... co roku dluzsza lista. buzka i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Aga nie przejmuj się ....jak nie teraz to nastpnym razem zdasz napewno!!! 🌻 jutro mam wizyte u gina, a dzis byłam na zakupkach i kupiłam nastepne ubraka dla maleństwa-spioszki i czapeczke:) nie potrafie sie oprzec nawet gdy wychodze na zwykłe zakupy np. po spozywke to musze wstąpic do dzieciecego i cos kupić... ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Nati --- wlazł Aga - pierwsze koty za płoty, teraz może być tylko lepiej :) Kaasia nie Mika tylko M_ka :P a z tą slim figurą to tylko tyle, że nie można jej pić zbyt długo bo pewnie jak wszystkie herbatki odchudzające ma działanie \"kupopędne\" :):):):):) i organizm się przyzwyczaja Szurek dziękuję bardzo za @ Ej no właśnie ma ktoś wieści od Luni ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a co u Luni ?? wcale sie do nas nie odezwała po usg! sałatka zrobiona, za pół godziny jadę po mężulka do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D nie wiem czemu ale probuje od wczoraj wysłac Wam z moje poczty na gmail kilka fotek z wakacji i nie idzie!!!!!:(:(:(buuuu nie wiem czemu!nie chca sie wyslac i juz!specjalnie je pozmniejszalam i nic!!trudno bede probowac moze kiedys sie wyśla! gusia-------->przykro mi z powodu prawka!:(moze nastepnym razem sie uda!glowa do gory!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustysia ja dostalam fotki, pozniej zobacze agniecha przykro mi z powodu prawka, nastepnym razem sie uda glowa do gory m_ka odpisalam ci ale pewnie nie dostalas, moj komp wariuje na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek nic nie mam, Ustysia mam wszystko - dzięki :) ojjojojojoj ale ogólnie nie jest dobrze :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( idę spać papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) za chwile wparuje do biura bosski boss i caly dzien do *****.... M-ka - wybacz za pomylke:) dzieki za przestroge ze slim figura, choc na razie specjalnych \"kupopednych\" rewelacji nie zauwazylam;) Ustysia - jak sie chowa wasz prezent slubny?;) siwek, widze ze cie ogarnal szal ciuszkowy:) lunia - jak po usg? ciezarowki - a wasi mezowie rodza z wami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia moj chce rodzic ze mna (sam podjał ta decyzje), ciekawe czy da rade patrzec na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek obecnosc meza na sali mi osobiscie baardzo pomogla, choc i tak wszystko zakonczylo sie cesarka... ale uwazam, ze jesli sama nie masz ochoty na to by maz byl przy porodzie to lepiej zeby go nie bylo. czasami babki mimo ze to maz to krepuja sie jego obecnosci przy porodzie z wiadomych wzgledow, wiec lepiej skupic sie na porodzie niz sie niepotrzebnie jeszcze stresowac obecnoscia chlopa na sali.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×