Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

nie, kupilysmy se na spolke w celach konsultacyjnych. pani haniuuuuuuu ile tych rurek? pani martuniu, tak garsc plus 2 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciasteczka :D są słodkie i pyszne i mają mnóóóóóóóóóóóstwo kalorii Czigra - może Ty kobieto będziesz miała na mnie dobry wpływ? zapędź mnie: a) do pracy b) rzucenia wszystkiego co słodkie i kaloryczne w celu zrzucenia paru gram ciałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsadzasz rure do buzi i ssiesz... mmmmmmmmmmmmmmmmm ja bym tam tego nie rzucala agniecha jednak. do pracy mozge cie zagnac ewentualnie, ale z tymi slodyczami. nie, zdecydowanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółtego, a fe;););) no ale ma kopa;) alkoholowego ofkors:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśko, nie jedz tycyh słodyczy (powiedziała Czigra z okruchem 10-tej spożytej delicji w kąciku ust).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, one maja tylko posmak adwokatowy. wszak surowych jaj do buzi nie bierzemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez do mnie dzisiaj przyszły 2 paczki z allegro:D:D:D jak polecialam po nie do biura to wscibska ksiegowa:\"pani d..siu,chyba jakies fajne ciuszki cooooo?\" - nie pani elu - majtki dla krzyska:) boshe jak mnei glowa boli:( nawiasem mowiac te bezszfowe gaciory meskie są gicio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jajek akurat nie biore ;) a czy na allegro znajde majtki takie, ktore z gaci nie wylaza??? mojemu kurde mezu nawet ze spodni garniturowych wylazly bokserki kurde obcisle na jego chudej dupie... ja nie wiem jak on to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania wlasnie te co kupilam to męskie biodrówki:) Jeszcze nie widzialam jak sie na pupie prezentują:) są fajnie profilowane:P czego na zdjęciach nie było widać.Mają fajną gumę,która na pewno nie będzie się odciskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uwazam,ze są fajniejsze od sloggów,ktore to moj mąż namiętnie nosi i zadnych innych nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, prosze o szczegoly na maila, co? jak masz jakies zdjecie to kopsnij mi prosze. moze to by bylo rozwiazanie jakies, bo ja juz nie moge jak mu te kolorowe bokserki w barta simpsona z gola dupa wychodza :O jakby to chociaz calvin klein byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszak;). Zrobione:D! A ja jakoś się wlokę z tą nauką...na razie np. kupiłam trzy bukiety kwiatów na jutro:p Dede te sweterki chyba przyszły nie?? A ja zjadłam już: jajecznicę ze srem pół paczki pistacji pół paczki chipsów bananowych pół paczki chipsów zwykłych Smakiję kiść winogron batonika Bel Vita... Czuję się senna, myślicie, że to dlatego?:p Kurde jak dobrze, że ja tylko dwa dni się uczę, no bo wszak bym skwadratowiała:p Czigra smacznego:p. Guśka tez, nie odstawiaj słodyczy jak Ci smakują:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, odezwał sie do mnie kwadrat:p Ty guśka prosze Cię nie wkurzaj mnie:p. Kto jak kto ale ty akurat to nie wiem czemu masz od słodyczy się odseparować:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sweterek przyszedl - tym razem mięciutki:) i koszulka i gacie dla Krisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia, cholerniku maly, to nie jest zabawne. kalinka, piekny zestaw zywieniowy, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi babeczka jedna powiedziała, żem przytyła :( a poza tym jakoś po ciąży straciłam swoją magiczną zdolność do tracenia wszystkiego co zjem, i brzuszek mi wisi, i spodnie się w niego wrzynają, i robi mi się wałek niesmaczny, i uda mi się rozrosły, a cyce - o litości!!!!!!!!!!- ZMALAŁY!!!!!!!!!!!! idę ryczeć w samotności 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co mnie czeka w sobotę???? Wizyta u fryzjera i... generalny porzadek przed przyjazdem inspektora ds zdrowego żywienia, dup i dam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie jest - siądź i przeczytaj coś napisała, tak z boku, i co? nie śmiejesz się?? :P a nie jestem mały cholernik :( jestem wielka cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×