Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Hmm znowu bym się wpisał na nicdku Kasi :P (która poszła robić kanapki ;) ). Mnie po prostu jej kanapki wybornie smakują i moja Kicia o tym wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam mu że jest czymś(bo nie człowiekiem) bez odrobiny honoru już milion razy kazałam mu się wynosić a on nadal tu siedzi chyba nie mam wystarczająco dużo siły na wojnę i wolę to przeczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic gorszego jak szlochający facet.... Kiedyś zostawiłam takiego jednego, przyszedł płakać...To było żałosne i potwierdziło mi tylko sluszność mojej decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Gie, powinieneś teraz w kuchni asystować Żonie, może nauczyłbyś się czegoś pożytecznego...:-) Dlaczego matki wychowują Was, facetów, na takich wygodnickich...Muszę poważnie zabrac się za wychowanie syna...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia już w łóżeczku. Inez w łóżeczku. Tylko ja jeszcze w krzesełeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinnaś się przejmować, zamartwiać...on na to nie zasługuje...Wygoń go na kanapę i broń Boże nie wpuszczaj łotra pod kołdrę!!! ...Idz popatrz sobie na synka, który pewnie słodko śpi...widok śpiącego dziecka pociesza...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemamnika...jak ja mam doła idę spać, rano zawsze łatwiej kiedy emocje opadną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Dzień dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dzień dobry. Ty kochana nieubrana, bez śniadania, już na kompie ? :P A ja ciężko pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
bez sniadanka za to z kawa Inka parówke wcina, znaczy juz chyba zjadła ile chciała, a teraz mnie molestuje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się :) A dziewczyny jeszcze nie wstały ? Hmm, śpiochy, nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Będą po 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie, jak codzień, młyn...Szykujemy się do przedszkola...A ponieważ muszę ciągać ze sobą małą, trochę mamy tu zamieszania...Teraz jedzą śniadanko...A ja, zamiast się stroić, włączam komp. Czy to normalne? Witajcie więc w ten mglisty poranek...Wygląda na to, że nie będzie dzisiaj słonka...a jak pogoda na pomorzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Eeeee ja myślę, że będzie słoneczko, choć jest mokro, ale nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
też mglistooooooooo, choć my kujawsko-pomorskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie więc...Ja uciekam, wpadnę na pewno po 9.00 Licze na Towarzystwo!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wpadłam do WAS tutja przed raca bo mam wyrzuty sumienia ze mnie tyule nie był:( no ale cóż...obowiązki....Dzisiaj dotrzymam Wam towarzystwa:) Dziulaa wybaczam Ci 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)🌼 Tak jak pisałam wczoraj dziś od rana jestem na posterunku, kto się napije ze mną kawki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam....oczywiście że może byc:) Ja jeszcze w domu jestem....Mojemu tatuśkowi autko odmówiło pośłuszeństwa;) i pozyczyłam mu moje :D Szkoda mi było biedaka bo ja do pracy mam 15 km a tata 30:D Czekam własnie teraz na informatyka.....dobry chłopak podjedzie po mnie za jakies 15 minut:) Helga fajnie ze pamietasz o Nas:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, Zakochana...witajcie Mam kawkę z likierkiem, słodzona brązowym cukrem...Nie wygląda jak ta z fotki , ale na pewno jest lepsza :-) Zakochana, dzięki za wybaczenie, ulżyło mi...Już myslałam, że się gniewasz? :-) A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym mogła zapomnieć, dziewczyny świetne, atmosfera udana, czego chcieć więcej:) Współczuję samochodu, mam nadzieje ze mój się nie rozkraczy po drodze, bo będzie tragedia;) Mam dziś długą podróż i już się nastawiam psychicznie - mam jechać całą drogę 😭. Wykończę przy tym i siebie i moją rodzinkę, to pewne ale cóż ... Mam jeszcze 7 godziny żeby nastawić się pozytywnie, zaczynam od teraz:) Sory za te chaotyczne posty ale jakaś taka rozkojarzona jestem muszę się obudzić 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×