Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Na rurce przy mnie jeszcze nie tańczył, ale bez tak... :P Robię Inez kolację i idzie spać, a ja prasować będę...chyba.. :) Damian to wdzięczny temat do rozważań...o 19:30 jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonko, teraz ja idę prasować... Potem do łóżeczka. O piątej wstawanko...:-( Żegnam sie więc z Wami, jutro wieczorkiem się odezwę...Życzcie mi szerokij drogi...Nie dziękuję...!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam puściutko dzisiaj bo dziewczyny powyjeżdżały:) a ja szykuje jedzonko na wieczorna imprezke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam dziulaa na zajęciach... Ja juz naszykowałam wszystko....teraz tylko czekam na gości:) milego weekendu kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!! Niewyspana, zmordowana, obolała po całym dniu siedzenia w samochodzie, auli na kawie i znowu w samochodzie...Fajnie było...Jutro znowu to samo...grunt, że nie muszę zrywać się o 5.00, zajęcia dopiero na 11.30...ufffff A co u Was? Dula, z jakiej okazji ta impreza i dlaczego nie mamy zaproszenia? Kto tańczy u ciebie na rurce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny spokojny popołudnik... :) Dziś byliśmy w Bydgoskim parku Fauny i Flory, Inez była zachwycona zwierzętami.....Nawet potem nie chciałą iść spać, ale co to znaczy matczyna \"sugestia\" :P Pozdrawiamy i do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa bo ta impreza to taka tylko 4 osobowa była....Siostra moja na niej tylko było....to raczej \"posiedzenie \" było:) Was zaproszę jak już będe mieszkała u Mojego...Wtedy parapetówka będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj spokojniutko tutaj w ten weekend:) Ja zaraz zbieram się na spacerek....Bo chyba potzrebuje jakiegoś doltlenienia bo strasznie słaba dzisiaj jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie wreszcie... wróciłam...!!!!! Teraz dwa tygodnie spokoju....:-D dula zapomniałam, że to ta impreza z siostrą, z której obiecałaś fotki...Rozumiem,że tńców na rurce nie było...:-D Jest tu ktoś w ten niedzielny, leniwy wieczór...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w zimny poranek poniedziałkowy :) Zazdroszczę wszystkim, którzy mają własny domek i palą w piecu, kiedy potrzebują...Ja potrzebuję ciepełka, bo jestem zmarzluch, a w domu zimnooooo :( Piję kawę na rozgrzanie...pozdrawiam... Noc też była do bani...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężki weekend miala dziulaaa to teraz odpoczywa. Ja śniadanko zaraz z rana nie jem , jak to już kiedys pisałam:)smacznego Kasiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie złociutkie!!! U nas też zimno, ale piecyka jeszcze nie uruchamiamy, bez przesady...trzeba się chartować :-D Ja tez niewyspana choć nie rozumiem dlaczego. Dziewięć godzin snu powinno wystarczyć a nie wystarczyło... Mała rysuje kredą gdzie się da, czasami nawet po tablicy... sprawdziłam, tym razem to były ściany. Mam teraz fioletowe mazaje...nawet ładne. ciekawe czy tatuś powie to samo? Chyba czas na kawę bo jakos mi w głowie bulgocze... Jest tu ktoś? Czy Ola wróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem...Inez próbuje sama założyć spodnie, jeszcze tendencje rysowania nie przenoszą się na ściany, raz tylko narysowała kredką linię na wykładzinie :P Kawa wypita, na spacer tak za 30 minut, teraz będzie mocniejsza kawa na rozszerzenie naczyń w mózgu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! Do jakich wniosków Kochanie mam dojść z tym rozszerzaniem naczyń w mózgu kawą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę w skrócie co widzieliśmy: niedźwiedzie, żubry, bociany, sowy, małpy, łabędzie czarne, kaczki, czaple, daniele, kozice, konie, kuce, wydry, świnki, dziki, świnki morskie, wietmanskie, lamy, zebry , strusie, lisy, wilki, żbiki, rysie, aguty...i już nie pamietam więcej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żubry? przepraszam za wyrażenie ale widzieliśmy tylko 3 dupy żubrów, bo bezczelne się odwróciły. Reszta się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja widziałam studentki, studentów,stolicę, korki, reklamy, pałac kultury, Mc Donald\'s ( beeeee), i sama nie wiem co jeszcze... naczynia wmózgu tez rozszerzam, a co...jak same nie mogą tego zrobic trzeba im pomóc... Mała zajada tosta z dżemem...najpierw wylizuje dżem potem chrupie chlebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×