Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Hmm no jakoś nie oglądałem torebek na Allegro i nie ciągnie mnie do tego, ale jak piszesz, widać, że nic nie straciłem :) uff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj w pracy tylko do 14....tzn w biurze do 14 potem jade sie \"wykłócać\" o Nasze do pewnej dziwnej firmy...oj czuje ze bedzie ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po spacerze...Kasia pewnie usnęła razem z Inez... Piękna pogoda!!! :-D Mała śpi na tarasie, ryż się gotuje a kurczaczek dusi (Dula wypróbuję Twój przepis), potem wyprawa po zimowe buty, ale najpierw obejrze góry i góreczki... De Gie kto wie jak potoczyłaby się Twoja przygoda z górami gdybyś zaczął od Kasprowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeGie moc mi będzie potzrebna:) Dziulaa mam nadziję ze danie będzie smakowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula dasz rade. Jak nie na ładne oczy to walką wręcz!!! A co do dania to też mam nadzieję, że będzie smakowało...:-D, (trochę pracy mnie kosztowało)...a jak nie to będzie, qurde, reklamacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem na czujce... Widzę, że pół Polski ma na obiad ryż z kurczakiem hahahah Przemawiam do piersi, żeby były grzeczne i nie bolały...OOO Inez wstała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... to były mistrzostwa świata w piłce nożnej, sporo lat temu. ekipa już pojechała do Zakopca, ale ja i kolega, pojechaliśmy kilka dni później, bo trzeba było obejrzeć finał! No i gdy wysiedliśmy z pociągu, odebrał nas kolega i powiedział, że dziś wszyscy są na Giewoncie, a jutro pójdziemy na Orlą Perć. Myślałęm, że to jakiś szczyt, ale było super! A najlepiej jak wszedłem na drabinkę a ta oderwała się z jednej strony w kierunku nicości... Ależ mi serduszko biło, prawie tak bardzo jak 100 lat później, gdy z pociągu wysiadała Kasia i rzucaliśmy się w ramiona po wielu dniach niewidzialności się :) Cieszę się że swój pierwszy raz miałem z Orlą Percią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje, że lada dzień wyruszysz na szlak....widzę, że Cię nosi... a do piersi Kasi może Ty powinieneś dosadnie przemówić...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, przemówię do jej piersi dzisiaj :) A w góry niestety dopiero po zimie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany obiecanki, cacanki, a głupiemu radość mówili...Obiad zjedzony, bardzo dobry, Inez też smakował...Dziulaa powodzenia w zakupach, pochwal się jak coś kupisz, mnie też czeka zakup butów w niedługim czasie... Dziś o 17 znikam w zakładzie fryzjerskim na 3 godziny...Damian spędza wieczór w towarzystwie córki i piłkarzy polskich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!! Witajcie NORMALNI!!! JUz sie tu kiedys wpisalam (warto czasem pobyc wsrod normalnych :P ) ale nie pamietam pod jakim nickiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy poszły kiepsko. Zawsze jak znajdę cudne buciki okazuje się ,że nie ma rozmiaru...Tak było i tym razem ...Cudne, różowe Bartki na rzepy...za małe :-(. Może jeszcze przywiozą....? Dula, kurczak smaczny, następnym razem śmielej przyprawię... Oj poszłabym i ja do jakiegoś salonu piękoności na trzy godziny...Marzy mi się masaż, nowa fryzura, manicure itp... Zapomniałam zapytać Helgę o wrażenia z zajęć jogi...przypomnijcie mi jutro... co by tu jeszcze ponawijać.......?hmhmhhmhmhhhhmhmhmmmmmmmmmmmmm? wiem posadzę kwiatki 🌻 🌻🌻 :-D Siadła mi mucha na monitorze, co robić..... walić....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez lazi mucha po monitorze... Juz jedne zwloki mam. Na szczescie na obudowie, to poszekam az wyschna i same odpadna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jak klepnę muchę spycham ją pod szafkę a potem wciągam przy okazji odkurzania...:-) Cholernie się brzydzę paskudztwa.... Ta z monitora wystraszyła się mojego grożnego spojrzenia.... bzyczy już gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Inez wykąpana, pije soczek siedząc na łóżeczku, czekamy na mamusię, powinna zaraz przyjść. Nie mogliśmy odnaleźć piżamki, poza tym kłopotów nie było oooo zrobię jej zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po spotkaniu uczelnianym siedze u mojego Miśka....(On oczywiście patrzy na mecz:) ) Cieszę się , że kurczaczek smakowal Załamałam się ta uczelnią.....w sobote od 8 do 18, niedziela 8-15 brrr.I do tego podobno bede miała 6 egzaminów na tym rroku....no makabra poprostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono, piękna i młoda...z tym SPA to niegłupi pomysł, kiedy masz urodziny, może zorganizujemy zrzutę na spełnienie marzeń...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×