Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Luna, piłaś coś czy masz poetycką duszę? Ja robię gołąbki a moja pociecha \"czyta\" Twój Styl... Spóźniłaś sie na kawę... Edyta wypiła i usnęła. Kasia dostała powera i pobiegła na spacer a ja jeszcze pichcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniknęłam bo szef miał kilka zadań dla mnie:) ja luna z weekendu sie nie cieszę bo spędze go w szkole:( Teraz jade do przyjaciólki i jej maleniej Amelki do szpitala.Odezwę się później Buźka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa piłam…. kawcie :) i czasami budzi się we mnie poeta :D nie koniecznie po piciu hi hi a i proszę o wysłanie gołąbka ;) bo na samą myśl ślina cieknie mi po brodzie plisss DULA jakaś duża zrobiłaś się :D i ucałuj Amelke od wirtualnej cioci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, gołąbki niedługo będą gotowe...Zbieram zamówienia... Kto chce przystojnego bruneta z gołąbkami...? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że ja chce przystojnego bruneta z gołąbkami:)koniecznie:D Córcia przyjaciółki urocza...:) Teraz w domku już jestem....pora na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. dotleniona, zmęczona...nogi mnie bola jakbym przeszła 30 km...uffffffffffffffff. Czas odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten pochmurny poranek...Za oknem ciemno, szaro...dobrze, że nie muszę nigdzie wychodzić.... Czas na śniadanie!!! Chętnych brak, dzisiaj sobota...Zjem sama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten pochmurny poranek...Za oknem ciemno, szaro...dobrze, że nie muszę nigdzie wychodzić.... Czas na śniadanie!!! Chętnych brak, dzisiaj sobota...Zjem sama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten pochmurny poranek...Za oknem ciemno, szaro...dobrze, że nie muszę nigdzie wychodzić.... Czas na śniadanie!!! Chętnych brak, dzisiaj sobota...Zjem sama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Dzień minął nam bardzo pracowicie...Rano spacer, byliśmy nakarmić kaczuszki...Obiad i pojechaliśmy obejrzeć 2 dzielnice, które bierzemy pod uwagę przy kupnie mieszkania...Jechaliśmy rowerami, bo ładna pogoda.. W drodze powrotnej mąż zaprosił nas (mnie i Inusię) do MC...Magda, o zgrozo, Inez zjadła frytki :P Zakupy i do domku...Prawie 2 godziny na rowerach, dlatego przypuszczam, że jutro będę chodziła na czworaka :P Dziś Inez zapomniała o spaniu w południe i prawie usnęła w foteliku....Zaraz idzie spać, teraz wcina parówki z tatą, a my będziemy raczyć się Martini..... :D P.S. Zapomniałam jeszcze dodać, że gotowałam, sprzątałam i prałam czyli dzień jak codzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiedzili nas znienacka znajomi więc po ciężkim dniu nastał fajny wieczór...Dobranoc i dzieńdobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Pospałam o godzinkę dłużej, jak cała Polska...super... Teraz czas na śniadanko... Dula, nie zapomnij przestawić zegarka zanim pójdziesz na uczelnię... Cofamy czas o godzinkę, to dla niewtajemniczonych! Zyczę Wam miłej niedzieli... U nas pogoda nawaliła. W nocy padało, teraz pochmurno i zimno i nic nie zapowiada zmiany :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi sie Kasiu...Jesli chodzi o frytki to moje maluchy też je lubią...Czasami robię im \"Dzień Dziecka\" i pozwalam na niezdrowe jedzonko...co prawda nie w Mc-u, ale jednak...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:D Kto ma ochote na pyszną kawkę z rana? Przyznam się,że dostałam dziś pyszne, ogromiaste ciasto z owocami i garaletką, nie przepadam za ciastami ale to jest niebo w gębie! Aha zapomiałam dodac że miałam 2 dni wolnego i wkońcu się wyspałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Helga, nareszcie... W dodatku wyspana...niesamowite!!! Ja poproszę kawałek tego pysznego ciacha, kawę zrobię sobie sama by Cię zbytnio nie obciążać... Ty dzisiaj w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa 🖐️ Wiem że to niesamowite:P Ciacho już przesyłam. Dziś pracuję cały dzień ale co tam, moge siedzieć choćby do jutra;) Widzę że spodobała ci się Farba, bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, Twój optymizm mnie powala...To zupełnie do Ciebie nie podobne...dwa dniu odpoczynku od Kafe zdziałały cuda...:-D Farba towarzyszy mi od rana .......;-) do której dzisiaj w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie od kafe, od pracy i wiecznego biegania. Takie dwa dni przeznaczone na wypoczynek i pełen relaks mogą zdziałać cuda:) W pracy siedzę do 17, chyba, że zajęcia skończą się wcześniej a potem idę pomóc bratowej w sklepie - nie ma kogo postawić przy kasie a helga jest taka poręczna;) Pewnie będę tam do zamknięcia czyli do 23. Cóż wszystko zaczyna się od nowa ale mam pełen zapas energii:) A co ty będziesz porabiała w tą leniwą niedzielę? Jakieś plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna mnie brać spanie...:-( Własnie szykujemy się do moich Rodziców, takie spotankanie rodzinne przy niedzieli... Fajnie, nie musze gotować...:-) Życzę więc miłego dzionka i spadam...papa. 🖐️ może wrócę zanim wyjdziesz z pracy...? Kto to wie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego wypadu życzę:) Ja sobie tu troszkę poczekam, a nuż ktoś się jeszcze zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk :) To my zgodne małżeństwo w oczekiwaniu na gości... U nas pada deszcz, więc troszkę zmoklismy w drodze do i z kościoła..... Pozdrawiamy i życzymy miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×