Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Witam:) Jaka jestem wściekła.... Wczoraj byłam na zajęciach a wieczorkiem bawiłam się na pepkowym :D Wszystko by było jak najbardziej ok ( bo nawet pospałam godzinkę dłuzej...;) ) gdyby nie to ze dzisiaj w drodze na uczelnie auto mi odmówiło posluszeństwa na środku autostrady....:( Blondynka w aucie na srodku autostrady...leje jak z cebra a ja nie moge ruszyć bo coś mi się tzraska:D Końiec końców jakiś miły Pan mi zepchnąl autko na pobocze:D a ja juz przemoczona....Zadzwoniłam po kolegę....( z racji tego że miał do mnie najblizej) i zawiózł mnie do odmku.....Bo na zajęcia z racji wyglądu ( przemoczona) iść zabardzo nie mogłam:D Potem z Danielem holowaliśmy moją furkę:D hahh a teraz soji przed blokiem i z utęsknieniem czeka na powrót mojego taty żeby go uleczył...ehh....jak nie urok to.... Teraz już po obiadku idę wziąść relaksujacą kąpiel 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dula, współczuję...Mi kiedys strzeliło koło na Ostrobramskiej w stolicy...Wiem co czułas dzisiaj stojąc bezsilna w strugach deszczu...Też tak stałam, mokłam i marzłam...kobiety w takich sytuacjach są potwornie bezsilne i skazane na pomoc sympatycznych panów...:-D Na nasze szczęście takich na świecie nie brakuje...:-) Ja już po rodzinnym obiadku, oj przejedzona jestem...jak to po obiadku u Mamusi... Okropnie chce mi sie spać!!! Pogoda okropna...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas też pogoda jest beznadziejna....ja też śpiąca jakas dzisiaj jestem, mysle że to w większości zaśługa pogody...Szesnasta a z oknem już się ściemnia brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taka pogode mogłabym cały dzień jeść słodycze.....dobrze, że nie mam w domu żadnego ciasta...Zjadłabym chyba całe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Ale ładnej piosenki slucham...Jak nie przepadam za hip hopem to ta jest taka delikatna i śliczna...Chcesz Madziu pośłuchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cisza dzisiaj wieczorkiem była:) Chyba już spicie...Ja też zmykam do łóżka...Dobranoc do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz starym zwyczajem jestem 1 na kafe :-) Opowiem Wam jak mój mąż dziś fajnie wstał... Zadzwonił budzik, Damian wstał poszedł do łazienki, ogolił się i stwierdził, że nie przestawił zegarka i jest 4:30..Czyli wstał godzinę przed czasem ... To się nazywa nadgorliwość :D Kocham Cię Damianie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wczorajszy dzień mnie wykończył swoją sennością i listopadową już pogodą... Dzieci poszły spać o 18.20 , ja 0 19.30.....Wszyscy pospaliśmy do 6 i jesteśmy wyspani, bo jakby innaczej...:-D Nic mi się nie chce...Na dworze -1st...brrrrrrrrr! Obiad mam gotowy więc \"tylko\" prasowanie dzisiaj na mojej głowie...szkoda, że jest tego wielka góra...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Niech się ktoś zlituje i wypije ze mną poranną kawę, bo inaczej będę wam marudziła do 14!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, nie zdążę wypić z Tobą kawy bo ide na spacer, musze być, chociaż raz.pierwsza od Kasi,..nie mam bułek itp więc spadam do sklepu...Narazicho...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ok, jesteś usprawiedliwiona :) Widzę że mamy bardzo motywujący topik, teraz nikt nie może powiedzieć że siedzimy bezsensownie przy komputerze i tracimy czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, bo nawet tej pierwszej nie zdążyłam jeszcze zrobić, biegnę robic pyszną kawkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Dzisiaj troszkę póżnej jestem bo rano musiałam tatę zawieźć do pracy, żeby potem móc Jego auto wziąść:) Kaweczkę teraz pije bo strasznie mi się spać chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie możesz jutro bo dzisiaj to zasypiam na siedzaco:) Zapomniałabym Wam kobietki napisać że jutro na 16 jestem umówiona do fryzjera...jakaś nowa frysurka mi się marzy:D a napewno będe robiła brąz pasemka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga myślisz że oche brązowych pasemek to będzie drastyczna zmiana??Bo jesli tak to sie nie odważe:D :D Nie wiem dlaczego....chcę cos zmienic...a nóż widelec będzie mi ładnie w brązowych pasemkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj do odważnych świat należy, spróbuj na pewno będzie dobrze, zresztą ja też miałam już wszelkie możliwe kolory na głowie (nie mówię oczywiście o drastycznych takich jak zielony czy niebieski) :) Pochwal się potem czy jesteś zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko nie dość że tak zimno dzisiaj to jeszcze jakaś niedobita jestem...śpać mi się strasznie hcce 😴 Wstałam po 6....w weekend też nie pospałam bo szkoła...ehh...Dzisiaj popołudniu tez nie polze bo musze po ojca jechać...Ja chce swoje auto spowrotem!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×