Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

ptasie mleczko jest chyba oryginalne Jutrzenki tylko :P A dowcip super Dula :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najedzona jestem....Niezzdrowo mi Madzia powie:) Szef zaopatrzył Nas w jedzenie z McDonalda:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, wyrzuć z siebie to świństwo!!! Ja tez ostatnio tak zgrzeszyłam, brzuch mnie bolał cały dzien...Feeeeeeeeeeee A ptasiemleczko Milki choć też niezdrowe, przynajmniej pycha...i lepsze o niebo od Wedlowskiego... Zauważyłyście , że mamy Setną Strone? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zauważyłyśmy:) Chcesz mnie madziu namawiać do wymiotów??:D Czy może czegoś innego?:) hmmm tylko czego?!:D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wymiotów nie namawiam...:) Przepadło... Musisz teraz żyć z tym cholerstwem aż do chwili jak samo postanowi opuścic Twoje ciało...;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie ma to jak się śmiać do monitora;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do domku za 10 minutek....na szczęście;) Madzia obiecuje Ci pozbyć się tego cholerstwa co zjadłam:D Miłego popołudnia dla tych, których nie będzie popołudniu;) Ale zdanie ułożyłam...:D 🌻🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
########################################################### ########################################################### ####################...........................#################### ################.....................................################# ###############........................................################ ##############...........................................############### ##############.................@.........@.............############### ##############................@@.......@@...........############### ###############..............@@@@@@@@..........################ ################............@@@@@@@@.........################# ##################...........@@@@@@........################### ######################.......@@@@@.....#########.@@.######## #########################.@@@@@@.#########.@@.########## ########################.@@@@@@@@.######.@@.########### ########################.@@@@@@@@@.####.@@.########### #######################.@@@@@@@@@@.#####.@@.########## ######################.@@@@@@@@@@@.######@@.######### #####################. @@@@@@@@@@@@.####.@@.######### #####################.@@@@@@@@@@@@@.###.@@.######### #####################.@@@@@@@@@@@@@.##.@@.########## ######################.@@@@@@@@@@@@@@@.############# #########################@@@@@@@@@.@@################ ########################################################## Patrzcie jakie to ładne:D Na szczęscie można kopiować bo stukać na klawiaturze to by mi się nie chciało:Dbo leń ze mnie:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, ale z Ciebie artystka... Moja Mała ma bzika na punkcie kotów...Zdaje się , że Ty też przez chwilę niedawno miałas taki koci nalot...;) 🌻 A może wtedy chodziło o psa? Już nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie o poranku... U nas paskudnie, wietrznie, buro...Listopadowo jak na listopad przystało... Posadzę kwiatka i spadam na herbatkę...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa nie tylko u Ciebie jest paskudnie....U mnie leje na dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zrobiłas mnie...na szaro:DMuszę jechać do sanepidu...wiec się zbieram.Bede około 9. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któż nas zaszczycił swoją obecnością...? Witaj De Gie po długiej nieobecności... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...Zwarta i gotowa do pracy;) Na szczęscie dzisiaj czwartek...:)i weekend.... Mamy plan z Moim na niedziele:) :D leniwy plan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje De Gie, przeoczyłam...Przepraszam... Przyznasz jednak, że ostatnio rzadko do nas wpadasz...? Dula, jutro wolne? weekend zawsze zaczynał sie od piątkowego popołudnia... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa źle to napisałam...miałam na mysli ze jeszcze tylko dzisiaj i jutro ale chyba głodna jestem bo zjadłam resztę zdania:) W czwartek mam zawsze dobry humor...boo wiem że już blizej niż dalej...za to nie znoszę poniedziałków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś szukałam szukałam i znalazłam....Niezłe zamieszanie było :D Mam lenia i nie wychodzę na spacer, wieje jak diabli tylko gałęzie mi latają za oknem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu czego szukałaś??Bo chyba coś przegapiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×