Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Dziulaa pogoda rzeczywiście jest bardzo ładna...Taka jakaś w humorze dzisiaj jestem;) Ja jechałam autem do pracyy to złapałam się na tym że śpiewam...i na światłach jak stałam to taki mlody chłopak śmiał się:D pewnie ze mnie...:D:DAle tak ładnie w radiu grali:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Ja też lubię sobie pośpiewac za kółkiem...niestety, nie wiem dlaczego;) ,mój Synio nie za bardzo lubi ten mój \"śpiew\" :D spiewam więc jak jadę sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śpiewające dziewczyny. A Kasi to tu nie było ? Hehehe. U mnie już spokojnie. Akcja wybory zakończona (no jeszcze na kasę czekam tylko), teraz wracam do codzienności. Jutro jedziemy do Bydzi do moich rodziców, jestem sam w pracy, pustki jak diabli, bo wszyscy wzięli dziś wolny dzień za 11 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam kawcie z mleczkiem mnie wystraszyc nie poprostu nie lubie o sobie pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Arenita, uszanujemy Twoją tajemniczość... Ja popijam kawusię z likierkiem i brązowym cukrem... dopiję i uciekam na długi spacer...nie mogę nacieszyć się tą pogodą...:) Dula nie wiesz dlaczego masz dobry humor? Ja Ci powiem, słońce tak na Ciebie działa!!! :D 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, dzień dobry, De Gie :) Kasi tu nie ma :(, ostatnio nas zaniedbuje, musisz na Nią wpłynąć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam DeGie, Witam arenita:) kawka jet...słoneczko jest...jest super:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja nowa to moze jednak cos o sobie 25 lat, woj. lubelskie, wyksztalcenie wyzsze, skorpion cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna?czy mężatka?? Bo my to takie ciekawskie jesteśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i czy klikasz z pracy czy z domku??Bo My to tak troszkę podzielone jesteśmy...Jedne z domku inne z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie pananien:D nie no żartuje:) narazie tyle...jak się Nam coś przypomni to zapytamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mają 3 zestawy pytań, będziesz też musiała napisać 2 raporty i 4 sprawozdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:35 dziulaa \"Przygotowałam ankietę, dla chętnych. W nawiasie moje odpowiedzi. niska czy wysoka (niska), szczupła czy nie ( raczej tak), blondynka czy brunetka ( kasztanowa), spódnica czy spodnie (spodnie, jeansy, nie takie na kant...), paznokcie krótkie czy długie ( krótkie), panna czy mężatka (mężatka), śledzie czy czekolada (śledzie), piwo czy wódeczka (wódeczka w drinku), morze czy góry (morze i góry), lato czy zima (lato), może jeszcze coś mi przyjdzie do głowy... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha DeGie dobre;) Na ktorejś stronie naszego topiku jest ankieta:)mozesz wypełnic tzn. odpwoeidziec na pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/1,60 to raczej niska 2/nie szczupla 3/naturalny rudzielec obecnie oberzyna juz sie zmywa ;) 4/jeansy albo sztruksy 5/wlasne jakie urosna raczej poldlugie 6/panna 7/czekolada ;) 8/wodka 9/gory 10/jesien i wiosna :p 11/wlosy do ramion 12/obcas-patrz wzrost 13/trapery 14/srebro 15/- 16/kino 17/pub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też pozdrawiamy....Nie jestem systematyczna w odpowiedziach ponieważ w pracy jestem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOo jaki fajny tekst znalazłem Dziuli. Też coś koło 21 strony: 14:20 dziulaa zapomniałabym odebrać dziecko z przedszkola...Czas z Wami tak szybko mija. Spadam na jakiś czas. No nieźle :) Wywołuje za każdym razem uśmiech na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 listopada Nasz topik będzie miał dwa miesiące...;) Trzeba będzie to opić:D:D:D 🌻 a akurat 25 wypada w sobotę ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiłam Was na chwilę a Wy tu naruszacie prawa autorskie...;) De Gie, to u Was rodzinne? Zażądam tantiem!!! 25.11 mam zjazd... 25.11 Kasia ma imieniny 25.11 dwa miesiące topiku... Jak my to wszystko ogarniemy...? A gdzie nasza poetka? Smutno tu bez niej...Helga, zarymuj bo pośniemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo proszę ...Kasi imieniny jeszcze do tego dochodzą i twój zjazd Dziulaa;) nuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Dziulaa, nie naruszyłem praw autorskich :P Na tymże forum jesteś osobą publiczną. Ja cytowałem osobę publiczną, w dodatku nikt nie ma wątpliwości, kogo cytowałem. Tak więc Twoje rozważania są bezzasadne :) Hehe, no proszę tantiemów się zachciewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×