Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

aaa, dam szansę i nnym się pośmiać... Najgorsze jest to, że nawet się nie obejrzymy i też będziemy takimi babciami... Klasyfikacja babć w autobusach (i innych środkach komunikacji publicznej): - Babcie łowcy krzeseł - gdy autobus się zatrzyma i otworzy drzwi, ty nawet nie zdążysz sobie tego uświadomić, a ona już siedzi. - Babcie akrobatki - widząc wolne krzesło po drugiej stronie autobusu w cudowny sposób odzyskują mobilność, wrzucają laskę pod pachę i biegną do krzesła, co sił w nogach. - Borostwory - ogromne babcie w futrzanych płaszczach zajmujące z reguły 1,5 - 2 miejsc siedzących. - Babcie wilki - atakują wataha, ich szczekanie rozlega się na cały autobus i wygryzają każdego z ich siedzeń. - Babcie lokomotywy - jak siedzisz w autobusie, staja nad Tobą izaczynają sapać. Niektóre sapią tak intensywnie, ze czujesz, co jadła kilka godzin temu... - Babcie ankieterki - na kilka przystanków przed ich docelowym przepytują ludzi, kto kiedy wysiada i starają się odpowiednio ustawić wszystkich przejściu. - Babcia \"Last Minute\": nie wstanie przed swoim przystankiem, ale siedzi twardo do samego końca i podrywa dupsko i przebija się do wyjścia jak kula armatnia dopiero wtedy, gdy ludzie zaczynają (na jej przystanku) wsiadać do transportera. - Babcia \"Predator\": najbardziej obrzydliwy, wredny typ. Pokonuje nieraz spore dystanse do przystanku, ale już w busie czy tramwaju nie jest w stanie przejść tych 6 metrów do wolnego miejsca, tylko staje nad kimś młodszym i terroryzuje go. - Babcie - siatomioty: Wsiada sobie taka jedna do autobusu (ew. tramwaju), czujnym zwinnym okiem namierzając pozycję wolnego krzesła oraz najbliższego kasownika. Po przekalkulowaniu i zrobieniu symulacji (chodzi o trójwymiarową symulację ruchu współpasażerów w najbliższych 10 sekundach nałożoną na plan przestrzenny krzesło-kasownik-własna pozycja) rzuca siatą w stronę wolnego krzesła a sama kasuje bilet. Po czym z godnością zdejmuje siaty z siedzenia, żeby rozgościć się na wcześniej zarezerwowanym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Zimno, pochmurno brrr.... A do tego jakoś źle się dzisiaj czuje, glowa mnie boli, brzuch i wszystko ogólnie:D Nie wim czy się czasem czymś nie strułam:( Pozdrawiam i miłego weekendu zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witajcie...Mam pracowite przedpołudnie...Manicure, maseczki, układanie fryzury, itp...wieczorem bankiet z jakiejśtam okazji...Poszczę cały dzionek by odbić sobie później;) Tu cisza...Jak to w niedzielę...Pewnie śpicie...do jutra, wpadnę opowiedzieć przy kawie jak udała się dzisiajsza impreza...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja... Tak jak przypuszczałam pojadłam za wszystkie czasy a było w czym wybierać na moje nieszczęście...Gorzej z popiciem bo ktoś musiał kierować i dziwnym trafem padło na mnie...;) Teraz nawet na kawę nie mam miejsca...Jeszcze czuje wczorajszą kolację... Miłego poniedziałku Wam życzę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No to dobrze Dziulaa,że chociaz pojadłaś:) Mój to zawsze się śmieje, że to takie niepisane prawo, że na imprezach kobiety nie pija bo potem prowadzą auto:D U Nas leje...deszcz ze śniegiem...Szaro, buro i nijako.... Trzeba kawkę wypić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należałoby to niepisane prawo troszeczkę zmodyfikować...Nie uważasz Edytko...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz rację Madziu....Czas to zmienić:) Ja idę na imprezę z kolezankami z okazji Dnia Kobiet w godz. od 18 do 27, Mój stwierdził, że mnie zawiezie ale spowrotem zamówi mi taksówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko sama już nie wiem co piszę:) Impreza jest oczywiście do 24:) a nie 27:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nuda... Zagrałam w literaki ale wszyscy mnie ogrywaja więc sobie dzisiaj odpuszczam;) Chcę do domuuu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mocno opóźniona dziś....po kawie i spacerze, za to po wizycie u teściów, gdzie częstowano pysznym bigosem...mniam... Ja nie wożę męża samochdem, bo po pierwsze nie mamy wozu, po drugie nie mam prawka ;) Ja to jestem fuksiara, nie ????? Na przywołanie wiosny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Kasiu ja jak nie miałam prawka to zawsze narzekałam, że jestem na kogoś skazana:) A teraz jak mam to czasami się wkurzam, że moja \"druga praca\" to kierowca:D Takie zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaale było pyszne...:P Edyta, bo chłopa trzeba sobie wychować...;) Im wcześniej tym lepiej...:D Spadam do kosmetyczki na męczarnie połączone z przyjemnością...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mojego nie narzekałam ale wezmę Twoje rady do serca i muszę go podszkolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie, Edytko, koniecznie...To procentuje...;) Sama widzisz, siedzę przy kompie a obiadek sam się robi....:P Żyć nie umierać...Szkoda, że nie mam tak na codzień...:D do jutra...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Co tu tak cicho, gdzie zapach porannej kawki i szmer ploteczek...? cierpliwie na Was poczekam...:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam Już sobie wstawiłam wodę na kawęczkę i jestem gotowa do porannych rytuałów:D chyba dawno Helgi tutaj nie było prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawkę już mam...Przyspałam sobie dzisiaj troszkę do pracy...Nie wiem czemu bo poszłam o normalnej godzinie spać, ostatnio to bym w ogóle spała po 12h:D Dzisiaj kolejny deszczowy dzień....brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pda deszcz, boli mnie głowa, niech ta wiosna już wreszcie zacznie się na dobre... Idę na kawe, bez tego ani rusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam śniadanko i aż mi się lepiej zrobło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, Mój ugotowal mi bigos po ośmiu latach małżeństwa....:D Wszytko przed Wami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystej ciekawości zaytałam przed chwilką mojego koelgę z pracy ( rok po slubie) czy zrobił by żonie i dzieciakom bigos....Spojrzał na mnie jak na kosmitkę , usmiechnał się i powiedział: \"no coś Ty przecież to chyba tzreba dużo kapusty do tego gotować\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciszaa....Co jest dziewczyny, pogoda Was przygnębia czy jak?:> Ja bym chyba dzisiaj cały dzień spała i spała i spałaaaaa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kolacji ii.....ćwiczeniach:)Biorę się porządnie za siebie:) Teraz odpoczywam, Mój na piłce:)Miłego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja...:D Witajcie...:) Zaświeciło rano słonko, niestety na pięć minut...:( Znowu pochmurno,śladowe ilości sniegu za oknem...Podobno wiosna zbliża się wielkimi krokami...:D Czekam niecierpliwie... A teraz zapraszam na Slim figurę...Znowu ją piję choć efektów po pierwszej serii brak...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, a dobra w smaku ta slim ???? Bo ja za ziółkami to nie przepadam... ;) Witam drogie Panie w ten jakże jeszcze zimowy dzień.... Nosa za drzwi nie wystawię taka paskudna pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×