Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

No dziewczynki ja już spakowana:D Zaraz idę coś zjeść, potem kąpiel i wyjazd około 23:) Jeszcze zanim wyjedziemy musze psa odprawić:) Trzymajcie się cieplutko! Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie pada....jesteśmy jeszcze my...;) Swoją droga ciekawe gdzie zniknęła Kasiulaa...? U mnie paskudna pogoda, mam nadzieję, że Dula nad morze ma fajnie... Zapraszam na kawusię...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk. Puk. Dziewczynki, mam kawkę i torcik urodzinowy Synia do owej kawki...Zparaszam...;) Czy Wy nadal urlopujecie? pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Powróciłam:):) Dzisiaj juz pierwszy dzień w pracy, a wczoraj na dodatek zasnąć nie mogłam i udało mi się to dopiero przed 2 w nocy...srednio przytomna dzisiaj jestem:) Po urlopie rewelacja...ale ze mną tak jest ze zawsze mi mało...także mogłoby byc dlużej;) z tych mniej dobrych wiadomości...w niedziele brat mojej mamy miał wypadek...Wymusił motocyklista i skasował dwa auta...w tym mojego wujka. Szczęście w nieszczęściu ze kierowcom auta nic sie nie stało, ale z motocyklistą ciężko...Jak pojechałam na miejsce zdarzenia bo wujek to chyba nie wiedział jak się nazywa to powiem Wam że pierwszy raz w życiu takie rzeczy widziałam. No ale zawsze uważałam że motory to średnio bezpieczne pojazdy, a do tego tzreba jeszcze mieć troszkę rozumu żeby na nich jeździx... Jeżeli nie bylyście nigdy w Międzyzdrojach to poelcam...fajne miasto. Pogody jakieś rewelacyjnej nie było, ale okazja do ząłpania promieni słonecznych była...poleniuchowałam, poszalałam ze smakołykami, przez to pewnie wróciłam o parę kg wiecej...:) Boje się wejść na wagę:):):) A 27 wrzesnia szykuje mi się wesele u kuzyna wieć tzreba zacisnąć pasa, co by jakoś wygladac. Część zdjęć mam na naszej klasie...jakies inne podesle jak będe miała chwile wolnego czasu. Pozdrawiam i zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOo, Dula!!!! Witaj... Co za ulga...Już nie jestem tu sama...ufff;) cieszę się , że wyjazd się udał...minusy takich wakacji są takie, że po nich musimy wracać do codziennych obowiązków a to nie jest łatwe...;) Zdjęcia na n.k. rzecz jasna obejrzałam...super.. a w Międzyzdrojach nigdzy nie byłam...może kiedyś... a powiedz jak Fado zniósł rozłakę...? Miłego dnia...Kawka stygnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Fado powiem Ci, że nawet dobrze. Mama moja mówi, że był grzeczniejszy niż ze mną:):):) Dzisiaj znowu poniedziałek i znowu praca... Kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale tutaj cisza... Jestem padnięta...odwoziliśmy mamę Daniela na rehabilitację do Ustronia, więc stwierdziliśmy, ze pojedziemy z rana co by troszkę po górach pochodzić...:) No to pochodziliśmy tak, że ja nóg nie czuję a Fado śpi jak zabity:D Ale frajda była. Jak dobrze pójdzie to w przyszły weekend powtórka z rozrywki. Pozdrawiam Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny... Wróciliśmy do domu w piątek i od tego czasu nie mogę zebrać zakrętu ... Dziś ważny dzień w naszej rodzinie, Inez 1 poszła do przedszkola ... Jak wychodziłam z sali to nie płakała i mam nadzieję, że tak pozostanie do końca ... A ja jem spóźnione śniadanie z kawą, choć wstałam po godz 6 i wstawię zdjęcia z wakacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam Kasiu Inez po pierwszym dniu w przedszkolu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Nas pogoda ladna, rano było zimno ale teraz sweci słoneczko i jest cieplutko. To co Kasiu teraz pracy szukasz? Ja w pracy jestem jeszcze chwilkę tylko i lece do domu się przebrać bo dzisiaj mamy pogrzeb Daniela babci. Miłego dnia! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Za oknem ładna pogoda ( choć w radio zapowiadali deszcz) a mnie boli gardło...masakra normalnie... Jutro około 17 wyjeżdzam z siostrą i mamą do Wisły:D Jedziemy wypocząć do niedzieli. A przy okazji zabierzemy Daniela mamę z Ustronia jak będziemy wracać:) Już bym chciała jechac a tu jeszcze i dzisiaj i jutro w pracy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczynki... Także moje dzieci debiutują: jedno w roli przedszkolaka, drugie w roli ucznia...rozpoczął się szalony czas w rodzinie...najtrudniej jest rano...do tego wszystkiego mężuś z zagipsowaną nogą ,możecie sobie więc wyobrazić jaki mam w domu młyn...:D Przejęłam także te męskie obowiązki i spadam zmagać się z wielką kosiarą... Buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ale mam dzisiaj chyba zły dzień...szef mi działa na nerwy ( dobrze że pojechał do hurtowni to chwila bedzie spokoju) i mam jakies ogólne rozdrażnienie. Ale już dzisiaj jadę do Wisły więc moze troszkę wypocznę. kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Kasiu tak to czasem bywa:) Ja wypoczeta po weekendzie:) Na diecie od poniedziałku...:):) Trzeba troszkę zrzucić tu i ówdzie bo wesele 27 sierpnia Nam się szykuje:) Coś mnie dzisiaj gadrło zaczęło boleć i kaszel mam okropny. Ale podejrzewam, ze to przez tą pogodę...Rano zimno jak diabli a potem upał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dziś mam potężnego lenia, a czeka mnie prasowanie, wkładanie gruszek do słoików, pakowanie i gotowanie obiadu .... ale jeszcze chwila i się ruszę :) Do niedzieli wybywamy paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiej to dobrze...znowu gdzieś wybywa:):) Mnie chyba choroba bierze...dzisiaj to już ból gardła i kaszel nawet mówic mi nie daje...Makabra. Podosa za oknem coś szwankuje...zachmurzyło się. W radio zapowiadali opady. Też mam troszkę spraw do załatwiania ale jakoś ciężko mi się zebrac...lenia mam przeokropnego:) Musszę potwierdzic termin ślubu w kościele...iść do fryzjera...jechać dyplom odebrac...chcemy już odbębnić nauki przedmałzeńskie ale jakos się zebrać nie możemy... Kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny idzie zima...:((((((( Pada, wieje, szaro, zimno...nie znoszę takiej jesieni... Pozdrawiam i zasiadam do kolejnej kawki...kocyk, kawka i dobra ksiązka, o to plan na dzisiaj... Miłego weekendu... (gdzie podziewa się Kasiula?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj to naprawdę wyglądało na jesień...dzisiaj znowu słonce świeci, a ja w dresach pod kołdrą...taka chora jestem...Może do poniedziałku chociaż troszkę się podkuruje. Z ciekawostek...termin w kościele już potwierdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny... U nas normalnie zimnooo... Ciekawe kiedy nam ogrzewanie włączą, na dworze nieśmiało słoneczko wygląda, ale ja już chcę lato ... Inka wstała z zatkanym noskiem, zaaplikowałam leki i wysłałam do przedszkola, zobaczymy czy wygra czy coś się wykluje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprasowane, ugotowane, sprząnięte...Czas lecieć do szkoły po synia...a potem koszenie trawki...Żyć nie umierać...;) ooo, pokazało się słoneczko...hurrraaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chora jestem. cały tydzień leże na L4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w pracy. Zdrowa jestem średnio! Za oknem szaro, buro i zimno...a u nas w biurze nie grzeją...poprostu rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×