Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

U mnie tez jest bardzo ładna pogoda...Ja w klapeczkach, tyle że biuro klimtyzowane więc mi chłodno:) Pasowałoby mi na jakieś zakupy skoczyć...moze dzisiaj się uda;) Ja czekam na listwy wykończeniowe do kuchni, jak już będą to tez zrobie fotki i Wam podesle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do kawusi:) Znowu ładniutka dzisiaj pogoda. Panowie od kuchni jeszcze nie byli, i już mnie nerwy zaczynają brać bo ja to strasznie nieciepliwa jestem. Na zakupach wczoraj nie byłam... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Ale miałam ciężki dzień wczoraj:) Ale zarezerwowaliśmy lokal na wesele....13.06.2009 :):):) jakbyście chiały obejrzec to www.orlegniazdo.net.pl/galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, ogromne gratki, ustalenie daty to już polowa sukcesu...U nas Inez już prawie zdrowa, ale od siedzenia w domu dostaję już w głowę...hehhe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kasiu. Ja chciałam w czercwu 2009, tylko troszkę za późno zabraliśmy się za szukanie lokalu...większość była już porezerwowana.Na szczęście udało Nam się, i to w lokalu który Nam się bardzo podoba. Teraz nie pzoostaje nic innego jak szukać zespołu, kamerzysty itp. ...no i zbierać pieniążki bo dużooo Nam potrzeba, choć gości bardzo dużo mieć nie będziemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, u nas miało być 50 osób, ale kilak się nie odliczyło, więc w sumie koszty nie były tak wielkie. Sama najbliższa rodzina i kilku przyjaciół. Bardzo nie chciałam kamerzysty, ale teraz jest pamiątka i nawet Inez możemy pokazać, choć nie rozumie dlaczego Jej tam nie ma :P Macie jeszcze rok przed sobą, będzie pięknie...Pozdrawiam... A Dziulaa urwała się na weekend do Popradu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Witam w deszczowy poniedziałek. Ale jeszcze do wolnego dwa dni mi zostały....W środę mam pogrzeb....W sobotę zmarł brat mojej mamy. Zapraszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, bardzo i przykro Dula :( My wczoraj świętowaliśmy 3 urodziny Inez :) tak mniej oficjalnie, bo oficjalnie odbędą się w czwartek... Najlepsze jest to, ze każdy z nas otrzymał prezent.... Idę zrobić kawę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic tylko się cieszyć z prezentów!!!:) Wiesz co Kasiu, każdego cżłowieka szkoda, tym bardziej że to najbliższa rodzina. Mój wujek był alkoholikiem, pił od 10 lat ( odkąd rozwiódł się z żoną). Rok temu jak był w spzitalu to lekarz dawał mu góra 6 miesięcy życia, a młody facet 54 lata. Ponad tydzien temu zapalił swoje mieszkanie, bo papierosa gdzies na łóżku zostawił i wyszedł...Całe szczęscie że cały dom nie spalił się, bo jeszce Mój drugi wujek tam mieszka. Zastanawialiśmys się co z Nim zrobić...czy na przymusowe leczenie oddAć czy co...Nie zdażyliśmy. W piątek zabrało go pogotowie o 16 bo leżał na ziemi i nie mógł oddychać, a o 4 nad ranem w sobotę zmarł. Miał krwiaka w głowie, który pękł...Nie było szans... Z wódką jeszcze nikt nie wygrał. Ale moze tam mu będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno lepiej................................................................., a z prezentów oczywiście się cieszymy....Dziś Damian jeszcze raz lakieruje stół i krzesła, potem poskręca i na środę wszystko będzie gotowe..Jutro przyjedzie regał Inez...A potem chyba za przedpokój się weźmiemy i zdejmiemy szczetną boazerię, bo remonty weszły nam już w krew...hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na szczęście już po remontach...na szczeście bo już miałam powoli dosć:) Teraz pieniążki na co innego tzreba zbierac:) Rozglądam się za zespołem muzycznym i stwierdzam, że chyba gorzej będzie niż z salą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, jeszcze tylko jedno wstawanie i wolne :-D Dula moje gratulacje! Tak jak pisze Kasia, data to połowa sukcesu. Ech, 22 sierpnia będzie rok od naszego wesela jak ten czas szybko ucieka! Jak załatwialiśmy orkiestrę okazało się, że robią wszystko kamerę, zdjęcia i nawet samochód jest dla pary młodej! Ja tak jak Kasia nie chciałam kamery ale mój R postawił na swoim i teraz nie żałuję, miła pamiątka :-) a ślub załatwialiśmy w marcu, ratowało nas tylko to, że ustaliliśmy datę na środę więc nie było problemu z salą właśnie gorzej z orkiestrą, te lepsze jak grały to maratonami przez dwa tygodnie dzien za dniem. No Kochane zapraszam na kawę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Normalnie dzisiaj zasypiam na siedząco...:/ Kawa nie pomaga. Na szczęście dzisiaj ostatni dzien w pracy i w piątek też chyba mam wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny...Ja dziś na baczność od rana ustawiona, bo regał mają przywieźć, więc w pełnej gotowości jestem... U nas w czwartek szykuje sie 11 osób, wesoło będzie :P Zaraz zasiadam do kawy...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczynki... Wracam do Was wypoczęta, z naładowanymi nieco akumulatorkami...:D Dula moja gratulacje!!!! (ale niespodzianka...) Kasia, czekamy na fotki pokoiku Inki, jak już Damian upora się ze skręcaniem mebli...:P Kasiula...jak trawka? moja super...odzyskała blask....;) Pozdrawiam i zasiadam do obiadku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj jak będe miała chwilke zrobię zdjęcia mojej kuchni bo już jest wszystko, łącznie z listwami wykonczeniowymi. Zaraz zbieram się do odmku, gotowac obiadek, potem do wujka, pomóc mamie w porządkach. Jutro wolne, piątek wolny!!!Także dziewczyny 5 dni laby. Może tez uda mi się naładować akumulatorki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa fajnie, ze akumulatory naładowane! Tęz tak chcę, myślę, że te wolne coś pomoże chociaż pogoda za oknem dobija. Trawa już wykiełkowała, rośnie sobie i czeka na pierwsze koszenie! Kasiu mail kasia.n19@interia.pl szkoda, ze regał uszkodzony, a kiedy drugi na wymiane? Dula wypoczywaj! Zapraszam na kawke i miłego dnia (chociaż za oknem pogoda nie nastraja :-( idzie się załamać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas to normalnie jakiś pech prześladuje, zawsze meble przysyłają nam uszkodzone :( Wczoraj Damian dzwonił do kuriera, obiecał, że przyjedzie, ale go jeszcze nie było. A spisanie protokołu jest podstawą wymiany regału, także czeka mnie dzwonienie i czekanie na kuriera. Pozdrawiam i idę na śniadanie, Inez wstała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia dostałam. Kuchnia super! Bardzo lubię ten kolor, sama mam kuchnię w takim kolorze! I widzę, że też nie za duża to tak jak nasza, myśmy całkowicie zrezygnowali ze stolika w kuchni (posiłki jemy w pokoju obok) po prawej stronie mamy podobnie tak jak Ty, zlewozmywak, kuchenke, ale i jeszcze lodówke i automat, a po prawej same meble i telewizor-najważniejsza rzecz w kuchni!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Wypoczęłam, poleniuchowałam, a dzisiaj znowu praca... Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku...;) Nareszcie zaświeciło u mnie słoneczko...tak trzymać... Pozdrawiam i zapraszam na kawkę...(strasznie jestem niewyspana) Wszystkim Mamom sto lat!!! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) U nas dziś pięknie, byłyśmy z Inez w bibliotece, wczoraj kupiłam czerwone sandały a dziś czerwoną torebkę, co by mieć komplet...Pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczyny, chyba zapomniałam powiedzieć! Pierwszy dzien urlopu już za mną :-D Szaleję na ogródku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa jak zdołasz dziś podnieść rękę do góry po szaleństwie w ogródku, to napisz .... Dziulaa nie odpowiada na smsy :P Dula też zaginęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×