Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Po burzy zawsze wychodzi słońce. Czasami trzeba na nie po prostu trochę dłużej poczekać...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, dzięki:) Porozmawiałam sobie trochę z Dziulaa i tym bardziej mi przeszło. Buźka wielka dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem...:D Lepiej późno niz wcale...;) U nas znowu sypie, do tego nieźle wieje...brrrrrrrrrrrrrr Mam w planie gołąbki na obiad...:) Kto ma chęć, zapraszam...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U Nas też sypie... i jest bardzo duzoooo śniegu:) Tak pospałam ze aż chyba za długo bo wstałam już z bólem głowy:(bez tabletki ani rusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przesyłam buziaki👄 W sumie skończyłam juz dziś pracę ale tak sypie ze nie chce mi się wychodzić:D Dziulaa uprzedza, jak nie bedzie u mnie gołąbków to spodziewaj sie mnie na obiedzie;) Dula proponuje gorącą i aromatyczną kapiel, pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywałam przy filmie \"Diabeł ubiera się u Prady\" a teraz zbieram się do kapieli, którą poleciła mi Helga;) Milego weekendu Wam życzę! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, odłożyłam dla Ciebie parę gołąbków...Powiem nieskromnie, ze wyszły nieźle...;) Aaaale wieje, sypie, dobrze, żę nie musiałam dzisiaj jechać do szkoły...:) Mam nadzieję , że za tydzień będzie po zimie...\":D Miłego wieczorku..papa🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Napiszę tylko jedno \"ciagle pada śnieg, niech zasypie nas...\";) Dziulaa dzięki za gołąbki, moje też są pyszne, jednego nawet zjadłam na śniadanie aczkolwiek nie był to taki dobry pomysł jak mi sie wydawało. Dula dziś sama skorzystam z mojej rady. Zafunduję sobie godzinną kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale Ty Helga biedna jesteś ze tak w niedziele musisz być w pracy... U mnie śniegu dużo ale już topnieje bo temperatura jest dodatnia... Zjadłam rosolek a zaraz będzie drugie;) Pozdrawiam i miłej i spokojnej niedzieli Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Ma ktoś ochotę na gorącą kawkę?:) Dziulaa nie wiem jak u Ciebie ale u nas w Katowicach jest powódz, chyba będę musiała sobie ponton wynajać bo chodzić się nie da a na pływanie jest troszke za zimno:o Blee paskudna pogoda, bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Inka miała w nocy przerwę w spaniu i ja niestety też..Teraz jeszcze śpi, a ja lecę ożywić się kawą i śniadaniem....Komu jeszcze nie działa gg ???? Jak idzie wiosna, to sadzimy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam.... U mnie kasiu nie działa GG... I też jest powódź:)całe szczęscie że autem jeżdże bo chyba bym przemoczona była...Nie cierpie takiej pogody:( Aż strach pomyśleć co będzie na drogach jak przyjdzie mróz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłabyś Dula na 100% przemoczona, moje skarpetki suszą się na kaloryferze. Moje gg tez nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi działa GG:) Paskudna pogoda....ehhh łape doła jak sobie pomyśle ile mam do zrobienia na weekendowe zajęcia...Musze iść sobie kawkę zrobić lae starsznie mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo zdopingowałam się i poszłam po wodę i wstawiłam ją na kawkę;)Ojj ciężko było:DNic mi się nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Laski U mnie okropna zawieja, świata nie widać...tak sypie...a jak wieje! Makabra...siedzę dzisiaj za piecem...;) niestety temperatura dodatnia więc coś mi się wydaje, że lada moment i my będziemy pływać... Byliśmy wczoraj w lesie na ognisku :) Był piękny dzień...:D Ide po kawkę bo śpię... miłego tygodnia... Dula ja mam w niedzielę egzamin...😭 Nieługo dołączy do nas Helga, ale będziemy się wspierać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny nie pisalam bo nie mialam dostepu do kompa z domu klikam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kaka Czy może u Ciebie też jest taka beznadziejna pogoda?:) Bo My od rana tylko narzekamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pięknie się zrobiło na świecie... Przestało sypać, wyszło słonko, -2st...Jedyny minus to wiatr...To co nad ranem rozmarzło, teraz znowu zamarzło, mamy więc niezłą lodówę na drogach... Posiedziałam na książką...nie będę ukrywać, robiłam ściągi, tego egzaminu nie da się zdać samodzielnie jeśli jest się, jak ja, humanistą... najlepsze jest to, że ktoś zapytał profesora czy przeda nam się kiedykolwiek to czego się uczymy...I wiecie co odpowiedział? \" Szczerza wam mówię, że nigdy wam się to nie przyda...\" niezłe, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety Dziulaa tak jest na więkzości uczelni.Ja dla odmiany teraz czytam o życiu seksualnym dzieic i młodziezy sprzed kilkaset lat tzw.Trobriandczyków.....I z tego co czytam wychodzi na to ze juz dzieci się zabawiały swoimi narzadami i sprawiały sobie \"przyjemnosc\" same nie wiedziac do czego to słuzyło...matko jakie bzdury...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak788
ja stracilam wlasnie robote!robie zaleglosci na necie!fajna strona.mam nadzieje ze zaliczam sie do normalnych?tak twirdza!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja po raz pierwszy takie żeczy Czytam.... \"Polecam\" książkę Malinowskiego : życie seksualne dzikich.... Sam abys sie podejrzewał dziwiła jakbys to czytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jaki błąd zrobiłam.... Rzeczy oczywiście miało byc.. witamy nową kolezankę...Skąd klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah w ogóle to na kilometr chyba widać że na szybko tamten post pisałam:) Już więcej nie bede takich byków robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Dula, każdemu sie zdarza...:) Znowu mróz. Mamy już -8st. ...Byłam na sankach...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas nawet nie ma narazie mrozu i lepiej żeby nie blo bo wtedy to juz nie wiem jak jutro dojade do pracy jak te kałuże zamarzną... Siadłam do tego co mam robić na uczelnie...Jeszcze troche i na dzisiaj odpuszczam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiaj odpuszczam sobie siedzenie w książkach...Miałam parę rzeczy do pisania na kompie i aż mnie kręgosłup boli...Już za dużo dzisiaj siedzenia przed kompem - nie dość że w pracy to jeszcze w domu... Teraz czas na relaks...zasłużony oczywiście;) Milego wieczoru Wam Kochane życzę!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×