Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Nadrabiam zaległości. Mam siedem kopert ze zdjęciami, a w każdej po 36 fotek. Muszę to wszystko włożyć do albumu... W domu cicho, aż głupio... Dobrej nocki ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również Wam życzę dobrej nocki... dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w was w ten no może nie piękny - ale poranek;) Zapraszam na kawę c\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochaniutkie:) Wyspałam się nawet dzisiaj;) Ale jakieś bzdury mi się sniły:)To pewnie dlatego, że wczoraj oglądałam Piłę III...:D Zapraszam na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to się zawsze coś przydarzy:) Nie dość, ze na drogach ślisko to musiałam jechać na stację paliw bo już gaz mi się konczył...miałam może jakieś 5 litrów.Podjeżdżam i mówię do pełna....Powinno wejść około 20 litrów:)A tu facet mówi do mnie że więcej się nie da...patzre a tam wyświetla się 9,08 zł:D Mówię niemozliwe....A On na to że już więcej nie chce wejść:)Nie wiem czy mi zbiornik zamarzł czy co:D Ale najfajniejsze to jest to że ide do kasy zapłacić to 9 zł a kasjer od mojego wejśia w drzwi mówi...O to ta Pani z tym strasznie dużym rachunkiem za gaz:D:D Cała stacja przynajmniej się pośmiała:D Ja też...;) Kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas znowu sypie...Świata nie widać, do tego wiatr, lekki mróz...Szczerze mówiąc to trochę za dużo już tego śniegu... Nazbierała mi się cała spora kupka papierów, próbuję sie z tym uporać i nawet nieźle mi idzie...;) Zdjęć wczoraj nie dąłam rady ułożyć...oj, jestem bardzo niesystematyczna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam. Teraz jest 100000.0000000 zestawień do zrobienia a ja pewnie będę to wszystko robić na ostatnią chwilę, ale taak mi sie nie chce teraz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nigdzie nie napiszę \"ciagle pada śnieg, niech zasypie nas\" :o Zamienię to na \"wiosna, wiosna w koło rozkwitły bzy\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa ja też mam parę rzeczy do zrobienia....A jak sobie pomyślę, że w czwartek jest pierwszy i znowu faktury to mi się żle na duszy robi;)haha Kasiu dobrze że Ci sie nic nie stało! Chyba bym coś dobrego zjadła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumpel ma świetny opis: \"Skoro martwi się nie żywią to czemu żywi się martwią?\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, grunt, że Kasia uratowała te piwa...;) A pierwszego i mnie czeka wystawianie faktur...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha tak piwa najwazniejsze:D Dzisiaj popołudniu znowu powtórka z rozrywki...siadam nad ksiażkami:( mam zamiar dzisiaj juz wszystko zrobić...potem ewentualnie powtórka...mam nadzieje ze mi się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i narobiłyście mi teraz ochoty na piwko...Takie z soczkiem...mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a co tu dzisiaj cichutko??Znowu nie chce mi się iść po wodę na kawkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ta Madzia ostatnio często nie ma prądu...Ale są też tego plusy...Oczy odpoczną od koputera, ma więcej czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzyskałam po kilku godzinach światło :D Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak nie ma prądu ja nie mam jak zrobić sobie kawy!!! Muszę zabezpieczyć się jakoś na następny taki dzień... Plusy takiego braku energii są takie, że moge poświęcić cały mój czas dzieciom...I tak, Synio ograł mnie w warcaby potem ja Jego w bierki :) itd itp No i nic nie musze robić prasować, gotować, odkurzać, gadać na GG ;) No a teraz nadrabiam zaległości...:) Aaaa siedzimy już tu na Kafe 4 miesiące i 6 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam:) Widzę,że dzisiaj pierwsza jestem;) Zapraszam na kawke...🌻 Za oknem u mnie pada deszcz...Juz od wczoraj...Mam nadzieje, że nie będzie już sniegu tej zimy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pogoda mogłaby być gdyby nie ten paskudny wiatr, ja chce iść do przodu a on mnie do tyłu zwiewa😭 Idę po kawkę, jak nie pomoże to zaryzykuję i kimnę się na biurku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet się dzisiaj Helga wyspałam....Padłam przed 23 a wstałam przed 8:D Dobudzić się tylko nie moge...:) Dzisiaj pierwszy....I faktury....bleee.... Za 12 dni mam urodziny:D:D I znowu o rok starsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja padłam po 12 i jak zwykle o 6 pobudka, no o 6:30 bo teraz wstaje w ostatniej chwili, każda minuta snu jest cenna;) Cieszę się bo zostało mi tylko 5 dni i w końcu się wyśpię bo zaczynam nie wyrabiać powoli. Też mnie czeka pełno roboty, raport, zestawienia bleee. Dula, super, będziesz o rok starsza i mądrzejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja 🖐️ Dziewczyny, ja siebie nie poznaję...To co miałam zrobić dzisiaj zrobiłam wczoraj...:P Fakturki leżą gotowe na biureczku i czekają na \"posłańca\" ;) Haaa Idę na śniadanko...:) Aaaa u nas okropnie leje, okropnie wieje...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Madziu ja bym nie mogla zrobić wcozraj tych faktur niestety....Trzeba zczytać dane z centrali ze stycznia...Wiec można to zrobić tylko dzisiaj:) Ponad 100 faktur.....O matko...:) Ide zrobić sobie kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja 🖐️ Dziewczyny, ja siebie nie poznaję...To co miałam zrobić dzisiaj zrobiłam wczoraj...:P Fakturki leżą gotowe na biureczku i czekają na \"posłańca\" ;) Haaa Idę na śniadanko...:) Aaaa u nas okropnie leje, okropnie wieje...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzbym widziała podwójnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×