Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Dula, a czy ja wiem jaki to jest czajnik? Kupiony w realu z promocji za 30 zeta. Kasiu aż Ci zazdroszcze tego spaceru!!! Dobrze że ostatni dzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam Kasiulaa pojecia:) Kasiu ja mu daje tylko suche narazie bo tak mi mówił mój weterynarz, czasem tylko miesko gotowane z kurczaka ale w bardzo małych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo psiego jedzenia, mój kot dostał na swoje kocie jedzenie własnie alergie, porobiły się mu strupy w sierści i cały czas się drapał. I teraz je tylko karme którą kupuję u weta plus podroby 9serca, wątróbka itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi Kasiula dałaś do myślenia, bo Mój piesek ma rankę jedna na ciele...Ale wiesz co, ta karmę co On ma to kupiłam od ej samej osoby co psa mi sprzedawała bo mówiła że On ją je od urodzenia. Sama już nie wiem mam tak namieszane w głowie że szok. Oprócz tej karmy dawałam mu tylko kurczaka i mleko. Przez pierwsze dni u Nas było wszstko ok. Możliwe to jest ze ma tak przez mleko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi dzisiaj szybciutko czas zleciał. Za chwilę do domu i weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też na początku jadł karmę i nic się nie działo. Dopiero po jakimś czasie to wyszło. Spróbuj odstawić na jiakiś czas tą co teraz dajesz a dawaj coś innego. Może być że tylko jeden składnik z tej karmy go uczula. Zaraz do domu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie jak mówisz:) Dobrze że juz dzisiaj piątek bo jakaś zmęczona tym tygodniem jestem. Życzę Wam udanego i miłego weekendu. 🌻 Dam znać potem jak było u weterynarza. Pozdrawiam buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojdę dzisiaj do weterynarza. Zobaczymy co powie. I odstawiam karmę i mleko. Mam nadzieje, ze pomoze. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakiego operatora komórkowego mi polecacie...Oby to nie był Plus bo z niego właśnie rezygnuję...Podpadł mi na całej linii...nigdy więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Pewnie dzisiaj leniuchujecie;) Ja zadowolona bo mój plan na semestrzimowy jest cąłkiem nieżły...Zajęcia zaczynam dopiero 20-go paxdziernika, jest więc szansa podgonić nieco z pracą dyplomową (powinnam oddać wtedy dwa rozdziały, nie mam jeszcze nic...). Godzin tez niezbyt wiele więc nie bedzie xle... Pozdrawiam miłego weekendu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa ja jestem w Erze od siedmiu lat i nigdy nie zmienię operatora, od znajomych wiem, ze dużo też się poprzenosiło do Ery z Orange i Plusa, teściowa jest w Plusie i też narzeka, osobiście polecam Ere, nigdy mnie nie oszukali i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam, Dziulaa ja już skończyłam szkołe, nie zazdroszczę Ci, gdyby mi teraz mieli nawet płacić w życiu już bym nie poszła! Dula jak tam wizyta u weta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie dałam Wam znać jak u weta bo przez cały weekend nie miałam neta i nie wiem kiedy będe miała, ja to zmienię ale chyba dostarczyciela internetu:) Ja telefon zawsze miałam z orange. Najpierw kartę teraz mam abonament, jestem zadowolona. Mam też firmowy z Plusa...ale na temat niego nie mogę się wypowiedzieć bo nawet nie wiem co i jak bo to nie ja za niego płacę;) Dziulaa ja nie mam jeszcze planu!!! Opieprzają się na maksa. Ale może nawet i dobrze bo później zaczniemy. Całe szczescie że to ostatni już rok. Weterynarz w piątek powiedział, ze Mój mały ma robaki, tylko jakeiś tam gorsze co zwykłymi tabletkami się nie zlikwiduje. Dostał jakieś mocniejsze tabletki i maść na tą rankę. Smaruje go i ranka powoli sie zmniejsza ale krew jak była tak jest. Zobaczymy jak skończe mu dawać tabletki. Wczoraj byliśmy z Nim na dłuższym spacerze w parku i tak sie wybiegał, a my z nim , że wrociliśmy gorzej zmęczeni niż On:D Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Kasiula to samo...Jak mnie się nie chce tutaj siedzieć to sozk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy jest poniedziałek, nie potrafię się przestawić i zawsze trwa dzień lub dwa, zanim zaczynam robić co do mnie należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie znoszę poneidziałków, a jak sobie jeszcze pomyśle że zaniedługo zacznie mi się uczelnia i nie będe miała co drugiego weekendu wolnego to mnie trzęsie...Na szczęście ostatni rok. Dzisiaj w pracy się narazie obijam...piję kawkę, buszuje po necie. Narazie jestem sama więc mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula...moja szkoła to mój świadomy wybór i bardzo sie cieszę z tej mojej odskoczni...kiedyś to zrozumiesz (jak posiedzisz w domu parę lat z dziećmi tez zamarzysz o doktoracie...;) ) Pogoda cudna...spadam na powietrze...papa (głęboko zastanawiam się nad erą, muszę przemyslec wszystkie za i przeciw by nie wpaść z deszczu pod rynnę...Dzięki za rady...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa prob;lem polega na tym, że ja kocham siedzieć w domu, z natury jestem domatorką, kiedyś, byłam chora i 3 miesiące siedziałam w domu, tak mi to pasowało że nie chciałam wracać do pracy!!! Ale kazdy ma swój charakter i gust. Ja też chcę na podwórko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po obiedzie chwile siedzę przed telewizorem, coś posprzątam i potem wskakuje na robitreka i walcze półtorej godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuhuh półtrej godziny to długo:) Nie wiem czy bym dała radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję formy Kasiulaa.... Pochwale się, że ostatni pokój został pomalowany w weekend, teraz tylko kosmetyka i koniec remontów na ten rok :) I Kto chętny na parapetówę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×