Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

:D Zaraz jade do biura do Katowic bo muszę pewną sprawę załatwić. Nie lubie tam jeżdzić wole w tym biurze być:) A pomyśleć że kiedys caly czas byłam w Katowicach:) Po drodze wstapie do sklepu bo jakieś małe zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabierzemy się z Kasiula razem bo mamy sdo siebie nie tak daleko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci okleiły słoiczki masą papierową, teraz gdy już wyschła mogą pomalować swoje dzbanuszki farbami...siedzą na tarasie z pędzlami w dłoniach...ale wciągnęło ich to zajęcie...sama tez nieźle się bawiłam...;) cudna pogoda...:) aaaa... mojego orbitreka wyniosłam na strych...podziwiam Kasiulę, ja po pół godzinie jeżdżenia miałam dosyć...;) Kolejna kawa dopita...a w domu pachnie \"dietetyczny\" obiadek dla Mojego: bigosik...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Zgłaszam się na kawkę.:) Pół nocy nie moglam spać bo mnie tak dusiło. Mój mi dawal tabletki bo się podnieść nie mogłam, raz że taka słaba byłam, dwa śpiąca:) I skarpetki mi ubierał zeby mi zimno nie było:D:D Dzisaij juz troszke lepeij się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Edyta dbaj o siebie, jak pójdzie na oskrzela to klapa. U Inki trwało to 3 dnia jak załapała oskrzela, a potem normalnie się dusiła...ech...Dobrze, że już to za nami...Dziś zamawiam meble do salonu, po niedzieli powinny być..hehe..A Damian zaspał do pracy ;d Bez mojej winy ..hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta nie żartuj sobie bo to szybko idzie złapać, ja nie wiedziałam kiedy a dostałam zapalenia płuc z przerzzutami na lewe płuco! 3 miesiące nie było mnie w pracy. Kasiu jakie meble masz gdzieś może jakąś stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj leże jak placek i nic nie robie...Mój idzie po 19 na piłkę więc nikt mi nie będzie przeszkadzał...Oprócz psa oczywiście. Ratunku znowu mnie boli głowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wcodzi w grę dzisiaj bo niestety w pracy jestem...Echhh Ale jak zacznę się gorzej czuć to uciekne na L4. Kasiulaa skąd Ty jesteś ? Z Rybnika?? Bo sobie zapomniałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozemy jechac:D Zapytałam bo chciałam wiedzieć ile orientacyjnie mamy km do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg www.odległosci.pl to około 60 km. Myślałam że bliżej, ale to też nie jest daleko. Jak samochodem to szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawda motorem jeszcze szybciej:) Tyle, ze ja tylko autem...motor nie wchodzi w grę, bo by się chyba zabiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaka cisza się tutaj wkradła;) Zbieram się powoli do domku. Miłego popoludnia i wieczoru.Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kawkę poproszę! Jaka dzisiaj nie do życia jestem, nic mi się nie chce!!! Pododa do dupy...zimno, szaro i na dodatek deszcz pada, słabo bo słabo ale pada. Ja chcę do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak troszkę lepiej, nafaszerowałam się wczoraj tabletkami. Mam nadziej ę że mi pomogą bo nie bardzo chciałabym być chora. Ale mi się nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam grzyby w śmietanie z ziemniaczkami i do tego dla drugiej mojej połowy pieczeń z szynki. Grzybki już zrobione wczoraj, bo dostałam od teściowej (już teściowa) dzisiaj tylko zrobię ziemniaczki ale w szybkowarze to 10 minut roboty! Kasiu może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Normalnym\" stuknął roczek...:) Zapraszam na urodzinowy torcik... Wczoraj Dula obchodziła rocznicę pojawienia się na kafe...Dzisiaj ja...ależ ten czas leci...;) kolejnych lat nam życzę...🌻 a ja mam na obiadek rosołek ze skrzydełka indyka...:) aaa, Kasiula masz szybkowar godny polecenia (mam na myśli firmę...). Straszna tu rozbieżność cenowa i nie wiem na co się zdecydować... U mnie nie pada, ale mgła gęsta zasłania świat... buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×