Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Dopiero na 20 idziemy na lejdis także nie wiem jeszcze czy było warto;) Ja juz po obiadku...ale się objadłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opijam zaliczone egzaminy.... Dula , mam nadzieję, że Tobie też się powiodło...;) Jeszcze \"tylko\" dopisac trzy rozdziały pracy, obrona i koniec...;) a potem podyplomowe:D bużka...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Ja te dwa co miałam to też zaliczyłam, ale przed mną jest troszkę więcej niż przed Magdą. No ale co zrobić;) Ja dzisiaj pierwszy raz w pracy po L4 i niemoc mam okropną. Do tego w sobotę ząb mi podszedł ropą i wyglądam jak chomik z jednej strony;) Aaa Lejdis rewelacyjny, 2 godziny śmiania aż mnie brzuch potem bolał. Mamy z Danielem Nasze Mamy na niego wysłać więc nie wiem czy nie pójde drugi raz:) Zalatany tydzień mi się zapowiada, muszę auto oddać na warsztat bo tłumik mam dziurawy a przegląd mi sie w przyszły wtorek konczy, ubezpieczenie auta jutro też się kończy:) W środę mam urodziny a w czwartek walentynki:D Do tego muszę zacząć się rozglądać za jakaś kreacją na siostry wesele bo już byli nas w sobotę prosić, do wesela miesiac a ja nawet butów nie mam nie wspominając o reszcie:) Ale się rozpisałam....:) Zapraszam na kawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo gdzie się podziewacie?? Bo nie mam z kim wypić urodzinowej kawki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, sto latek...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywiście, że dosiadam się do urodzinowej kawki...mało tego, liczę także na kawałek tortu:D Wszystkiego najlepszego, zdrowia dużo, szczęścia jeszcze więcej, spełnionych marzeń i sama nie wiem czego jeszcze... Wielka buźka!!! ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka z tortem oczywiscie:) Dziękuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Najlepsze (spóźnione) życzenia urodzinowe. 4 dni byłyśmy z Inką w szpitalu z powodu wstrętnego rota, ale teraz już jest dobrze i do przodu. Jak to miło obudzić się w swoim łóżku heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, bura przyjęta! Chwilę mnie tu nie było, a tu tyle się dzieje! Dula już bardzo spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe, Kasiu widzę, ze też masz niespodzianki, ale dobrze że się wszystko pomyślnie skończyło. A ja jak na wariackich papierach, ostatnie 3 no może 4 dni do pracy i w czwartek wieczorem wylot do koleżanki do Irlandii, boję się trochę! Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się czego bać, my walczymy jeszcze z kaszlem, ale jest mała poprawa, więc będzie dobrze :-) Leć, a potem napisz nam jak było...Ile Cię nie będzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja po całym weekendzie na uczelni jestem...mam dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tydzień, wylatuję 21 a wracam 28 więc to nie aż tak długo, ale już mi strasznie ciężko z domu się ruszyć i zostawić R i w ogóle cały dom! Dula ale mi Cię żal, na szczęście już po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no widzę, ze tu pustki swiecą, ja takie urwanie w pracy, że w środę to nie wiem czy z niej wyjdę! Dziewczyny no gdzie jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, tylko ciągle biegam z Inką do lekarza, bo kaszel męczy, a organizm po szpitalu osłabiony, ale widzę małą poprawę, więc musi być dobrze....Dziulaa już do nas wcale się nie przyznaje... a Dula dużo pracy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu, trzymam kciuki za Inkę! Ja dalej rzucam sięw papiery! Miłego dnia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Dzisiaj już jestem! Wczoraj mialam cieżki dzień i w pracy i popołudniu, sporo załatwiania, przed 21 dopiero wróciłam. Dzisiaj biorę się za sprzatanie, pranie, prasowanie bo mam spore zaległości po weekendzie spędzonym na uczelni:) A wieczorkiem skoczę na solarium co by załapać opaleniznę na wesele siostry:) A w przyszłym tygodniu w sobotę babska impreza z okazji Dnia Kobiet:) Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inteligencją widzę, że nie grzeszysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci Kasiu. Ja też już mam dość wszelakich chorób. Jak mnie pzeszło to Danielowi buzia się wczoraj nie zamykała taki ma kaszel a do tego wieczorem miał 39 stopni gorączki. Echhh Zasiadam do kawki. Któraś chętna??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A proszę bardzo:) Taka jest pogoda za oknem, że nie przestaje ziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czy dam radę jeszcze jutro się odezwać, trzymajcie kciuki za mnie wracam 28 o 16,30, tzn. mam nadzieję, że wrócę :-D Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa co to znaczy, że masz nadzieję, że wrócisz ??? Wrócisz wrócisz,a potem nam wszystko ładnie opowiesz co i jak było...a ja myślami polecę razem z Tobą, wtedy zapomnę o wszystkich wstrętnych choróbskach, które nie chcą nas opuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Kasiula. Ja wczoraj miałam dzien sprzatania....ale się odrobiłam i mam głowe spokojną:) Jeszcze dziś, jutro i weekend....Wreszcie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki...A co tu tak pusto i cicho...? Ja rozpoczęłam sezon cięzkich i zajmujących prac w ogrodzie...Odżyłam...i nie ważne, że po wczorajszym dniu mam niezłe zakwasy...;) Już po kawie...wybieram się na spacerek, szkoda tylko, że słonko zaczyna chować się za chmurki... Pozdrawiam...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×