Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Przepraszam. rzeczywiście ostatnio rzadko wpadam...Postaram się poprawić... Dzisiaj znowu cały dzien na powietrzu...Drzewka i krzewy podciete...Teraz czeka mnie mniej przyjemne zajęcie, grabienie trawy...zawsze potem mam zakwasy, ale pociesza mnie fakt, że to dobre na mięsnie brzucha:D Idę poleżeć... Buźka... ciekawe jak tam Kasiula ...na pewno za nami tęskni...:) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja znowu chora i to myśle że jeszcze bardziej niż ostatnio. W pracy wszyscy się pochorowaliśmy...Makabra. Wczoraj miałam wolne bo byłam w Bielsku Białej oglądać samochód:) Musze się pochwalić ze kupiłam:D Dzisiaj w pracy. Nie wiem czy wysiedze do konca ale przynajmniej bede się starala... Zapraszam na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, czas chyba na zwolnienie i porządne wygrzanie... Kawy bardzo chętnie się z Wami napiję...a do kawusi mam faworki:D Zapraszam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki samochód, jeśli można wiedzieć ???? Dula, to nie żarty, może warto zrobić prześwietlenie płuc, żeby wiedzieć czy wszystko tam czyste ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za senny, wietrzny dzień... ooo, zaczyna padac... Zapraszam na kawkę z tortem urodzinkowym córci...przepyszny... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranny ze mnie ostatnio ptaszek...Zapraszam na kawę...niestety rozpuszczalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo cóż to była za noc...biegałam od jednego dziecka do drugiego...Ja chcę spać..... U nas sypie snieg i okropnie wieje...ech... Jasne, że koniec depresji, biorę się w garść i biegnę do garów...domownicy chcą jeść...:D Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Jestem cała, doleciałam tam i z powrotem! A tutaj widzę coś się zaczyna dziać! Dziulaa Ty już w ogrodzie działasz?! To ja też się chyba muszę wziąć, dobrze wiedzieć, że mam tu eksperta kiedy, co, gdzie i jak! :-D Dziula jaki to samochód?????? Nic się nie chwalisz, nawet Jej tu nie ma, chyba cały czas jeździ!!!! Dziulaa spokój już z dziećmi? Ale tęskniłam za Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko marnotrawne powróciło na łono rodzinne :P Fajnie, że już jesteś...napisz w wolnym czasie co zobaczyłaś.... Dula chyba jeszcze na zwolnieniu, ponowiło się zapalenie oskrzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Dula a mówiłam że ma wyleżeć! Oczywiście że napiszę więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa, witaj w domu:) Zabieraj się za podcinanie drzewek i krzaczorów...:) (u Was chyba przyroda jeszcze bardziej obudzona niż tu, macie cieplej...) i oczywiście czekamy na opowieści z podróży... Dula, dużo zdrowia...:))) Jadę do lekarza bom cholernie anemiczna... pozdrawiam :) 🌻 Kto wymyslił dzień teściowej??? (pewnie jakas teściowa...) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...;) Zapraszam na kawkę... Robię dzisiaj serniczek na zimno...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Wróciłam!!!:D A takie małe autko sobie kupiłam, Hyundai Atos Prime. Nrazie jeżdzi i musze przyznać że jestem bardzo zadowolona:) Czuję się już duzo dużo lepiej....bardzo się ciesże bo mialam wrazenie ze umieram powoli:D W ten weekend zjazd na uczelni a w przyszły ślub mojej siostry:) Muszę do końca wyzdrowiec. Wczoraj połowe dnia spedziłam nad praca mgr ale już widac koniec. Stwierdzam, ze najgorsze sa poprawki:) Zasiadam do kawki, serniczkiem tez nie pogardzę:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja normalnie jestem/byłam zła od rana...Miał przyjść gościu do płytek i znów nawalił.... Szkoda gadać, ale widzę światełko w tunelu...Znalazłam innego fachowca, dziś o 15 przyjedzie obejrzeć teren i od jutra może kłaść...wielka ulga...A Inka jakby tego mało wstała z nami o 6 i chodziła za mną krok w krok...Teraz śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Dula, wreszcie zdrowa...:) Serniczek niemal gotowy, czeka na zalanie galaretką:D Obiadek w trakcie, na razie chętnych na jedzenie brak więc mam chwilkę dla siebie...:) Kasiu, mnie by chyba szlag trafił na Twoim miejscu...nienawidzę niesłownych ludzi!!! Żeby nawet nie zadzwonić, nie wytłumaczyc...co za dekiel...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym się mocna wkurzała na miejscu Kasi. No ale takie czasy chyba teraz nastały...mój szef jak remontował dom to cięzko mu ybło znaleźć fachowców, bo albo nie przychodzili, albo przychodzili i po dwóch dniach sobie odpuszczali.Paranoja jakaś. Siostra moja pozazdrościła i dzisiaj jeżdzi za jakimś autkiem uzywanym bo chce sobie kupić...;)haha Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo gdzie jesteście?:) Ja dzisiaj na urodziny idę...prezent kupiony więc jestm gotowa:) Zapraszam na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczynki, co tu się dzieje ??? Do raportu proszę po kolei... A swoją drogą trzymajcie kciuki, żeby remont kuchni zakończył się w tym tyg...pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna... Przeziębilam się nieco, ale piekna pogoda za oknem sprawia, że od razu robi mi się lżej na sercu...Chyba naprawdę zbliża się wiosna, choc w nocy mielismy znowu mrozek...:) Kawka wypita...pozdrawiam... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Mnie też coś dzisiaj zaczęło pobolewać gardło... Kasiu to dobrze jak juz powoli widać efekty:) Ja tez juz kawkę wypiłam a teraz biorę się za prace:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja już po zastrzykach...bolało, ale nie taki diabeł straszny...Jeszcze tylko 18-cie... :) Trzymajcie się cieplutko...:D do jutra... Kasiulaa, obiecałaś nam opowieści...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo ale tutaj cisza...:) Ja troszkę zabiegana jestem bo mam zajęcia związane ze ślubem mojej siostry. Teraz właśnie wróciłam do domku i zaraz lecę do wanny. Miłęgo wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, kreacja zakupiona? Nic się nie chwalisz...:) Zapraszam na kawkę wszystkie zabiegane... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sukienka zakupiona już była w połowie lutego. Buty, torebka tez:) Jeszcze jak na złość mam dzisiaj masę roboty w pracy.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam, że Kasia ma jutro urodziny...:D (bardzo okrągła to rocznica narodzin...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×