Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Gość siachaaaaaaa
ja wlasnie przyszłam do pracy i nic mi sie nie chce;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat niech zyje żyje nam!!!!!! Wszystkiego najlepszego Kasiu, spełnienia marzeń, samych radosnych dni i wszystkiego czego tylko sobie zapragniesz!:) P.S. Zrobiłam sobie wczoraj paznokcie i mam male problemy z pisaniem na klawiaturze:) Musze znowu się przyzwyczaić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Po weselu rewelacja!!! Tak się wytańczyłam, że prawie z parkietu nie schodziłam...Najgorsze tego efekty byly w niedziele, nie umialam zejść z łózka a tu poprawiny Nas czekały:) Bardzo jestem zadowolona, zreszta siostra i szwagier tez! Wczoraj wstalam koło 12 i od razu wzięlam się za sprzątanie, dzisiaj będzie jego dalsza część. Jak będe miala chwilkę to podeśle Wam fotki bo jak narazie to nawet nie zdążyłam ich zrzucić z aparatu na komputer. Wczoraj mialam wolne dzisiaj zasiadam do pracy, ale nic mnie nie goni bo szef w warszawie:) pozdrawiam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fotki czekam niecierpliwie...;) Póki co zapraszam na malinową herbatkę... A gdzie podziewa się Kasiulaa (o Heldze nie wspomnę, bo Ona już chyba na dobre nas porzuciła... :( ) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dziewczyny! Powracam! Miałam cały tydzień Mamę i nie było nawet kiedy się do Was odezwać, wiecie jak to jest, z pracy się zwalniałam wcześniej więc mniej czasu na robotę było, a reszta czasu przeznaczona dla Mamy :-D Dula widziałam zdjęcia z wesela na naszej klasie! Kasiu jak po remoncie, co zostało do zrobienia po świętach? Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i to takich okrągłych (znowu spóźniona), na mnie trzydziestka czeka we wrześniu :-P Herbata zielona... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyj jajka, upiecz babkę Złap królika, kup sikawkę Bo Wielkanoc już nadchodzi Więc się bawić nie zaszkodzi Lecz uważaj też na kaca Bo we wtorek czeka praca!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja juz dzisiaj w pracy:/ Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, ja chętnie napiję się kawki...Tylko błagam, żadnych słodyczy....;) U nas regularna zima...zaraz ide na saneczki...Wygląda na to, że tym razem śnieg poleży dłużej...;) (Fajna zima tej wiosny...) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nas też dzisiaj doszedł śnieg. I zaczyna się pracownity okres. Chcemy sobie meble zamówić nowe do kuchni tzn. zabudowę, ale wcześniej tzreba kupić sprzęt. Lodówkę kupiliśmy przed świetami teraz pozostaje kuchnia elektryczna bądz gazowo-elektryczna no i zmywaka. Może wiecie na co warto zwrócić uwage przy zakupie ?? Teraz siadam do kawki. Gardło mnie boli jak cholera...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Dula, wspólczuję...cięzka praca przed Wami... Co do zmywarki...ja mam Amicę (pierwsza zaleta: tania, druga zaleta: cicha, trzecia zaleta: energooszczędna, czwarta zaleta: działa ponad 4 lata i zero problemu...) Ponoć Bosch-e są ok, ale chyba sporo droższe... co do kuchenki: mam płyte elektryczną (gorenje) i każdemu polecam to rozwiązanie... powodzenia...;) aaa, dbaj o gardlo, bo znowu Cię rozłoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po kawie...ech, czas zabierać się za prace...tylko od czego zacząć....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam od buszowania po necie i oglądania kuchni:) Dobrze, że nie mam za dużo zajęć w pracy i czas mi na to pozwala. Jeszcze przed kuchnią, od poniedziałku będziemy malowali ( troszkę tzreba odświeżyć i wymaga małych poprawek) duży pokoj. Potem sprzęt do kuchni, potem meble...i juz się załamałam:D Miłęgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula...spokojnie...nie załamuj się...pomyśl o efekcie końcowym...to dopiero będzie coś...;) a jak Twoja praca mrg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddałam w całości, bez ostatniego rozdziału ( wyniki badań własnych) i czekam...:) 11 kwietnia mam seminarium to pewnie wtedy ją dostanę. Mam nadzieję tylko ze nie bede miala zbyt wielu poprawek. A Ty jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze zycie normalnego jest nudne :P Bo czasem fajnie zrobic jakies glupie rzeczy ;) Ja tam czasem sie zachowuje nie normalnie ale mi to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem to każdy ma nienormalne zachowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula...moje gratulacje...Ja utknęłam w martwym punkcie...po pierwszym rozdziale...niestety...mam jednak ambicje obronić się do końca czerwca...(tylko nie wiem jakim cudem...) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wreszcie piatek:)Zapraszam na kawkę. Dzisiaj mam w planach pojeździc po salonach i pooglądać kuchnię....ciekawe czy się zmowbilizuję:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad moim domem latąły dzisiaj cztery bociany...:)))) Dziewczyny...Wiosna!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Nas dzisiaj mamy deszcz i burzę... Dziulaa żeby tylko te bociany zapowiadały wiosnę a nie co innego...:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Co tam u Was dziewczyny słychać?? Moja nieobesność na kafe tłumaczona nawalem obowiązków. W pracy masakra jak zawsze na początku miesiąca a w domu to nie wiem gdzie mam rece włożyć najpierw. Remont pokoju w toku ...i tak pewnie do konca tygodnia... Dzisiaj pogoda sie popsuła i pada deszcz...pewnie dlatego jestem taka senna...:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×