Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Gość Pocałunek69
Hej, Tu największy łowca pocałunków! Zapraszam Cię do odjechanej zabawy! Kliknij na poniższy link, wypełnij całuśną ankietkę i zaloguj się na stronie. http://miniurl.pl/17171 Pocałować ale jak? Buziaki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez w budzeniu pomaga kawka:) ale ciężko mi się było obudzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dziulaaa....:) Ja też nic nie wiem o nowym topiku:)chyba ze mnie na niego tez nie zaproszono;) jak ja lubie czwartki....bo wiem ze jeszcze tylko jutro do pracy i weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, patrzę i Twojej stopki nie widzę. co się stało...Zgubiłaś? Kasia , jak noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa....zakładajac nowe pseudo zapomniałam przepisac;) juz nadrabiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest Ola, O-la-la.....? Czy ktoś widział Olę Maj? Spiewać mi się zachciało...zatykajcie uszy!!!! Swoją drogą mogłaby się ta nasza Oleńka wreszcie odezwać... Apel do Oli : odezwij się, normalne (?) czekają!!! a reszta babek jeszcze do pracy nie dotarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie albo nie dotarła albo ciężko pracuja:)Ja jak zaczynam śpiewać to mój (bez imion) prosi żebym zrobiła coś dla muzyki i ptrzestała śpiewac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc nie była najgorsza, jedna pobudka w okolicach 3...Wstała przed 7 czyli wydłuża stopniowo sen..Pytanie z innej beczki: jak kombinezon na zimę kupisz małej ? Dwuczęściowy ? Ja mam na oku Tup Tupa :) Czerwony z miskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj z moim poważnie rozmawialam.....:) to dlatego ze jego mama byla chyba przez niego wprowadzona w bład....i coś mi nie pasowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, MÓJ, zupełnie nie wiem czemu :-) , tez nie lubi jak śpiewam..:-D a ja, nieskromnie stwierdzę, śpiewam lepiej od Mandaryny...:-D, jak pewnie większość chodząca po tym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta mandaryną to masz racje....:) Kasiu rzeczywiście nie przejmuje sie jego gadaniem....spiewam dalej a co:) niech uszy zatyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, mam nadzieje, że sprawy wyjaśnione i wszystko gra...? Kombinezon dwuczęściowy mi wydaje się praktyczniejszy...W jednoczęściowym dziecko chyba czuje się ja mały robot... Jestem zdecydowanie za dwu cz. Ile ten TUP_TUP kosztuje? Pamiętaj najlepiej zmierzyć, nie kupuj z dużym zapasem bo za rok i tak będzie za mały...!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, kilka naście stron wstecz robiłyśmy teścik by lepiej się poznać, zachęcam do odpowiedzi na pytania....:-D... udział w teście nie jest obowiązkowy.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gra...Mnie tylko dało do myslenia to ze przysżła jego mama i zapytała kiedy robimy(!!) parapetówke...Więc ja mowie ze nie wiem kiedy Daniel robi ...że ja tu tylko sprzątam:D z przekasem to bylo bo wczesniej czyms mnie zdenerwowal:).Jego mama wyszla a ja pytam go czy ona nie wie ze ja z nim nie mieszkam??przecie zto blok naprzeciwko jego mamy...A on mówi ze nie wiem......No Chryste Panie moja mama takie rzeczy by napewno wiedziała. A on twierdzi ze nie rozmawia z nia na takie tematy:D no i zaczelismy rozmawiac kiedy , jak ,( zamieszkać razem)......i z tego do tego chyba z 2 h rozmaiwaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na oko nie kupuję ...kurtka +spodnie ok 150 zł zmierzymy na miejscu, troszkę zapasu ale myślę, że 86 cm powinien być dobry, bo tup tup ma troszkę numerację zawyżoną :) Mój mąż nie śpiewa, a ja śpiewam rzadko, chyba, że córce, ale to inna historia :P Znacie dziecko, które na śniadanie zjada jogurt z kukurydzą z puszki ? To Inez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Gie, jak Toruń, fajny...Jeszcze tam nie byłam, w Katowicach też nie, w Grudziądzu też nie, Kielce omijam obwodnicą. Byłam we Wrocławiu i w ...Warszawie :-D... W sobotę o 8.00 zjazd...haaaaa, już się nie mogę doczekać, stolica wzywa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta, jestem oburzona!!! Przerwałaś opowieść w najlepszym momencie...Postanowiliście coś ...odnośnie tego zamieszkana...chcemy to wiedzieć, co nie dziewczyny ...i rodzynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do stolicy 140 km. jestem dobrym kierowcą, dojadę w 1,40:-D Zlot w W-wie? mi pasuje...ale chyba nikomu poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafelku, szkoła, w mojej sytuacji to jedyny sposób by się wyrwać z domu po kilku latach wychowywania dzieci, prania , sprzątania itp. należy mi się coś od życia...Przyjemne z pożytecznym...rozumiesz? Jak ja kocham szkołę...ciekawe co powiem po sesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała artystka pomalowała terakotę żółtą kredą, teraz wyciera chusteczkami do pupki...grunt to umiec zorganizowac sobie zajęcie... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×