Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

O porodzie nie chcę mówić ani mysleć...brrrrrrrrrrrrrrrr :-( Dziwnie to wszystko skonstruowane, taka wielka radość zakłócona takim bólem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. ja nie wspomnianm tego, aż tak bardzo źle...Trwało to bardzo długooo, troche komplikacji było też po...Musieli mnie uśpi i sprawdzić, ale było oki...I Damian był ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnośc faceta u boku kobiety w TAKIEJ chwili dużo znaczy... Mó też był...:-) chwała Mu za to... Wypiłas juz to winko/ Zaszumiało Ci w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lata praktyki robią swoje...:-D U mnie podobnie. To chyba zależy od dnia. Czasami w głowie zaczyna mi się kręcic po łyku a czasami golnę dużo więcej niż łyk i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od dnia... A wiara czyni cuda więc dobrze , że wierzysz więc pewnie sie spełni...Ja też wierzę... gorzej z całą resztą grupy, która nas tak wystawiła...Musimy chyba urządzić jakiś bojkot topiku....A może nasze panie gdzieś się przeniosły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, tylko idź spać, nie czekaj i tak Cię obudzi...:-D 🖐️ Ja także dziękuje za towarzystwo... A z Dziewczynkami musimy poważnie porozmawiać o traktowaniu starszych...:-D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana jestem zabiegana. Jak to w sobotę... Teraz faktury do wypisania więc pretekst by zasiąść do kompa... A co u Was...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też koniec słonecznej pogody...:-( Odpaliliśmy ogrzewanie...Zima idzie. Moje maluch prawie o.k. Synio troche pokasłuje. Mała o.k. nie lubię sobót bardziej niż poniedziałku... O której Damian wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, jakoś nie mam ochoty na słodkości... Synio chętny, zamówił sobie galaretkę pomarańczowo- agrestowo- truskawkową, mam Mu zrobić tęczę jak na jakiejś reklamie galaretek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zono;👄jak Twoje kochane istoty;)no niestety ostatnio nie mam czasu dzis maz ozwolil posiedziec na necie wiec jestem:D:DD:a jak sie udala imprezka??? obiecuje ze nastepnym razem bede napewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. Bardzo przepraszam za wczpraj...ale siła wyższa . Mój sobie umyslał zakupy...ech...nie chce mi się anwet o Nim pisac....bo trochę pokłóciliśmy się ..... Na uczelni tragedia...ledwo wysiedziałam 10h:)jutro tylko od 13:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×