Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

dziulaa nie mogę tego wytępić !!!!! ani złością ani dobrocią :( dobrze ze przynajmniej przestał zostawiać mokry ręcznik w sypialni huraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna kawa....moze mnie postawi na nogi bo najchętniej to bym zasnęła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Gie, nie skomentujesz bo sam nie zostawiasz...rozumiem... Luna, zacznij podrzucać swojemu brudne skarpety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki skomentuję :) No więc, strudzony mąż przychodzi do domu po pracy, a tu żona nie napaliła w piecyku, albo nie zapłaciła spółdzielni bo zgubiła fakturkę, w każdym razie jest zimno. Nie chce rozrzucaćubrań po sypialni, więć grzecznie zdejmuje je i patrząc na skarpetki myśli: ojejku nie chcę być chory, zostawię je jeszcze i później zdejmę. Ale wchodzi do sypalni, a tam żona w ponętnej koszulce z zachęcającym uśmiechem, więc cóż zrobić, zrzucić skarpetki z nóżek (wszak najgorszy widok to nagi mężczyzna w skarpetkach) i wskakuje do uradowanej żony. I zapewne tak ma Luna :) I jeszcze niezadowolona. No ja nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tym co w nawiasie...:-D Ale tej Lunie to fajnie....:-) Przejrzałam na oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeGie heheheh niestety nic nie pasuje z tego opowiadania :P dziulaa raczej by nie zadziałało z moimi skarpetkami :( no ale cóż może kiedyś w dalekiej przyszłości zrozumie ….. (ale się rozmarzyłam hihi) i tez się zgadzam z tym w nawiasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, hmm no jak to nic nie pasuje :P A się tak starałem, żeby było realnie :) Oo właśnie przyszła dziewczyna, pyta czy nie chcę jechać na film... Uuuuu co ja jej miałem powiedzieć? Że obejrzałem już 3 mce temu a wczoraj była premiera ? Ups. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie w temacie jestem, czy ktoś coś wysyłał? Bo coś mi się o oczy obiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna wysyłała fotki, jeszcze nie miałaś? Upomnij sie , ja tak zrobiłam i dostałammm DeGie...ładna była...ja bym posżła na Twoim miejscu...:-D Ciiiii, póki Kasia nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga_ wysyłałam, ale mam nadzieję, już moje masz ;) DeGie popieram dziule :D co masz się nudzic w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga_ no nie wychodzi na to że jestem gamoń i nie potrafie wysyłać fotek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna a o jakich fotkach mowa??bo aj Twoje dwie mam, chyba ze chodzi o inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa :P nie wyśle!!!! mój Ci on !!!!!!!! dula nie mam innych :) PS. ja chce do domu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam eklerka polanego czekolada mniam która chętna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×