Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Ostatnio wcale nie oglądam tv...Kasia już ledwo siedzę więc pożegnam się i uciekam...tymrazem naprawdę... miłej nocki życzę. Jutro jadę w poszukiwaniu bucików dla dzieci...Ciężka niedziela...:-( Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny (i chłopaku;) ) Widzę że dużo mnie ominęło, ale cóż jak to się mówi - kto po wsi chodzi swojej dupie szkodzi;) A może jest któraś z was dziś w pracy? którakolwiek?? plissss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do 17 😭 Dla mnie weekendy mogły by nie istnieć :o A ty co robisz na necie o tej porze, spać póki możesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaję ok 7-8. Z Inez nie można dłużej spać, ale sen po 9 rano to nie zdarza mi się prawie wcale :P No w niedzielę do pracy ciężko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pracujący (Helga), uczący sie (Dula), odpoczywający (Małżeństwo) , milczący (Niemamnika), pojawiający się i znikający (Boska)...jak Wasza niedziela? Ja już po zakupach, wróciłam do domu z zimowymi butkami dla synia :-) teraz zasiadam do kawy...ma ktoś ochotę mi potowarzyszyć? Jadwigom sto lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a obiadek już był ? My już po. Też taka kiepska pogoda? Nijaka. Ani nie pada, ani nie ma słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiade był k \"na mieście\"...:-) pogoda też paskudna: wieje, mglisto, pochmurno...Okropnie. siedzimy w domu i nuda... Mała śpi, panowie przed tv...Oj byle do lata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNA WYBACZ, że Cię nie wymieniłam wyżej!!!! Wiedziałam, że o kimś zapomnę...sklerotyczka (stara w dodatku) ze mnie...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara ? Ze względu na wspólną datę protestuję ! No i widziałem Twoje zdjęcia - także protestuję drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz w ten zawoalowany sposób powiedzieć , żę młodo wyglądam...? :-D no dobra niech będzie sama sklerotyczka by rówieśnikom nie było przykro...:-D Gdzie sznowna Małżonka, śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małżonka właśnie chce wyjść do sklepu chyba coś kupić, ale tak samo jak ja nie wie na co ma ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa skończyło się na tymbarku, chipsach, jabłkach, bananach, jogurtach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chipsy są niezdrowe!!! Tylko nie dajcie tego świństwa dziecku!!! podobno przez dwa lata zalegają w żołądku....Beeeeeeeeeeeeee Żona zapomniała o piwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa i dobrze, że zapomniała o piwie:P A Inez chipsy bardzo lubi :) Więc kilka zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiąc trzeźwości mamy czy co? A może jesteś chory, coś tu nie tak, żeby facet nie chciał piwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartki...:-( Zbankrutuję... Na małą też wypatrzyłam, ale oczywiście nie było rozmiaru...Może całe szczęście bo kosztowały 160zł.... Synio, wielbiciel śniegu, zasp i sanek musi mieć porządne , nieprzemiękające buty, te się w zimie sprawdzają. Czy jest sens kupować takie małej, mam wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochani. Ja już po uczelni...spokój an dwa tygodnie.Teraz trzeba coś zjeść, odświeżyc się i odpocząć:) w końcu niedziela jest do odpoczywania:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×