Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

pospalam za caly weekend. Dzisiaj poniedzialek, którego tak nie lubie....:)ale pocieszam sie że do weekendu niedaleko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś tutaj ciuchutko u Nas z rana dziewczyny:) Ja zbieram się do pracy...Pogoda za oknem paskudna...Wszedzie szaro i smutno...Ja chce lato!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem...Rodzina wyekspediowana do przedszkola i pracy...ufffffffffff laba...:-D Witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już w pracy...zasiadłam z kawką do kompa:) Nie mojego bo cos tam nie działa ale informatyk wpuscił mnie na jeden ze swoich;) dobry chłopak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sprawy hmmm.... w porządku...\\porozmawialiśmy, wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy...Wolałabym za dużo tutaj nie pisać....Mam nadzieje ze mnie rozumiesz Madziu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dziś mam trochę pracy, ale związanej z wyborami :) A Wy widzę kawka... Ja też zaraz coś stworzę :) W końcu mamy sloneczko na niebie i jest fajnie, choć zimno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha mogę porozsyłać pączki, ale nie będą stare jak dojadą? A Ty Dziulaa masz chyba Sowę pod nosem... Polecam jego ciastko orechowe albo cappucino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lasencje ;) Widzę, że w piątek była niezła balanga i mnie ominęła 😭 czas pracy się skończył i musiałam brykać do domku ;) ….przyznaje się bez bicia, ze mój mężulek umie wsadzić pranie do pralki, nastawić program, wyprać i rozwiesić :D szkoda, że nie potrafi prasować :( no i jeszcze potrafi ugotować obiadek :) a i podkurzać ale z tym to ma cholerne opory, pewnie boi się tego ogromnego smoka hehehehe Żona informatyka 🖐️ dziulaa🖐️ dula🖐️ Helga 🖐️ DeGie gdzie te pączusie ? Miłego poniedziałku 🌻 PS. u mnie szaro zimno i do domu daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od pojutrza padać będzie, a potem będzie padać, a na koniec będzie padać. Ale na Kafeterii nie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lało w nocy, rano słonko , ale już po słonku...:-( Do sowy kawał drogi, niestety...ciastek orzechowych nie lubie...pączusie są the best!!! Luna, niecierpliwie czekam na obiecane fotki...:-), pewnie nie tylko ja! Witajcie, , nowoprzybyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonik na szczęście :) ##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####...........# .......##....,#..........#....//.....# ........###*.....#..........((......# ..........\'\'\'#................... \\\\....# .............\'\'#......#...............# .................\'\'##;........#.....#, ......................#........\"##\"...#, ......................#....................#, ......................#.....#................#, ......................#.....#..................#, ......................#.....#....................#*, .....................####..##########.....*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa wysłałam już bardzooo dawano temu !!!!!!nie wiem dlaczego nie doszły 😠 ale juz wysyłam po raz drugi :P ....tylko po tym opisie mężulka nie myślcie, że on idealny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słonia. Własnie kiedy zaczęłam zazdrościć ci Luna, że masz idealnego męża, Ty piszesz, że tak nie jest...Więc jakie ma wady...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa - zostawia śmierdzące skarpetki w sypialni - nie lubi majsterkować w mieszkaniu 😡 musze sama przykręcać żyrandole, klamki i takie tam - kochaaaaaa TV i pilot ale już się przyzwyczaiłam :P przecież nikt nie jest idealny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna!!! Skarpetki to przesada...Myślałam, że to tylko mit a to może być prawda??? Niesamowite...De Gie na pewno to skomentuje...:-) nie da się tego zwalczyć....ja o tych skarpetkach nie mogę uwierzyć... fotki doszły, ależ Ty masz piękne włosiska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×