Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

ananasa, brzoskwinkę, truskaweczkę, jagodę :D ale sobie wymyslam co?:) Jak byłam w Wiśle z moim Miśkiem to tam takie pyszne naleśniki były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to wszystkie owoce...no prawie wszystkie:Dtakie śiweżutkie i soczyste.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się do domku...Odezwę się jak juz dotre:D Ale te naleśniki za mną chodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez was myślę teraz tylko o tym co bym zjadła, ale to w sumie dobrze bo nie myślę o innych sprawach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, to może żeby nie burczało niektórym w brzuchach, zmienimy temat na trunki... Ja lubię wódeczkę grapefruitową (jak to sie pisze?) z colą, lodem i cytryną, może byc też morelowa...Super! Martini Bianco z lodem i cytrynką plus woda min. gazowana... Jesli winko to czerwone, kalifornijskie, pół wytrawne. Piwo odpada. Nie lubię, tylko mnie nie zlinczujcie...:-D No i likierki to jest niezbędny składnik mojej kawki. Zapomniałabym o Malibu z mlekiem skondensowanym, pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu - niebo w gębie:D Grzane wino też lubię tylko strasznie szybko mnie ścina od niego. Drink biały rosjanin - ostatnio mój ulubiony. Likiery w małej ilości pycha. Za piwem szczególnie nie przepadam ale piję jak jestem w knajpce, najlepiej z dodatkiem soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas na obiad...mamuśka przygotowała pierożki z mieskiem....:)ale super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie słucham piosenki Farby \"Chcę tu zostać\", uwielbiam ją, jest piękna ale z drugiej strony mam doła jak jej słucham 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze mój były ją śpiewał....Więc z racji tego nie słucham jej za często:) Ale to fakt...śliczna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula mnie tak samo, ale teraz mi się przypomiała i nie mogłam się powstrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubię tą piosenkę z reklamy Mon Cheri Debelah Morgan - Dance With Me .Zawsze mnie podrywa do tańca jak jej słucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, między nami przepaść...nie znam ani Farby, ani piosenki....:-( Ale ja jestem stara...:-( Idę strzelić sobie rosjanina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oczywiście mogę Ci przesłac...napewno znasz tylko nie kojarzysz po nazwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym pogrzebać w komputerze ale nie podejrzewam żebym miała Helga dużo więcej od Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam: Chcę tu zostać, Daleko, Do Ciebie, Day after day, Nie warte nic, A jeśli to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam \"W strugach deszczu\" Farba.Nawet nie wiem skąd :)wysyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już przestańcie mnie dołować. Mój \"śpiewał \" mi swego czasu jakies kawałki TSA, na przykład...Teraz już nie śpiewa...a tym bardziej S... cośtam ....astic...:-D Ja lubię Nalepę, Niemena, Bjórk, Korę, Kayah,Lecha Janerkę, Janis Joplin, Vangelis-a, The Cranberries (ale mam wspomnienia...), Dżem (oj, jeszcze lepsze wspomnienia, włączam i jestem sto lat młodsza), Republikę...Szkoda, że niektórzy odeszli i nic już nie napiszą i nie zagrają...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×