Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-śnieżynka-

Czy ktos z was tez tak kocha?

Polecane posty

Gość barbóra
bravo i to mi sie podoba.będę mocno trzymać kciuki aby Ci się powiodło.Może za jakis czas tu napiszesz co z tego wynikło?Powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam znowu, ale musze uciekac do pracy.Przeczytalam wypowiedz Procthor i tez sie mi sie podoba.Fajnie, ze sa ludzie tacy ludzie, ktorzy wierza w milosc i o nia walcza.Procthor odzywaj sie czasem. Baal Zebul nie wiem jaki jest zwiazek z tematem :) Jak wroce to przeczytam dokaldniej, moze zrozumiem. barbóra trzymaj sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze i odezwę się czasem. Musi się udać. Czasem mam chwile zwątpienia i myślę czy to ma sens? Ale tak na prawdę, co będzie jeśli obudzę się za 20 lat i pomyślę, że nie spróbowałem, że nie walczyłem? Wtedy będzie już na prawdę za późno. Jedno mam kurde życie i chce je przeżyć na prawdę, a nie udawać i chować się gdzieś w cieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
Żeby więcej facetów było takich jak Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymaj się cieplutko.Musi być dobrze i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.Teraz jest super, milosc idealna, prawie bez konfliktów.Jednak lata mijaja i czasem ta milosc gdzies nam umyka.Choc teraz nie miesci mi sie w glowie, ze taka sytuacja moglaby zaistniec to jestem przekonana ze tez walczylabym o ta milosc.Tak jak powiedział Procthor jedno mamy zycie... a ja jeszcze dodam, ze aby je przezyc naprawde musimy KOCHAC NAPRAWDE! barbóra co u ciebie? Ja od dzisiaj zaczelam przygotowywac sie do szkoly, bo studiuje zaocznie i mam kilka prac do napisania.A zostal mi jeszcze tydzien wiec tempa nabralam kosmicznego :D A jutro to juz pewnie nic nie zrobie, wiadomo dlaczego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
Witaj Śnieżynka U mnie ok.mam dziś dużo pracy,a po pracy musze poczytać ustawy ponieważ chce zmienić pracę i musze sie podszkolić. Wczoraj rozmawialismy o weselu.W tym roku zmarł jego tato więc mamy żałobe i zastanawiamy się czy zrobić skromną uroczystość czy poczekać i zrobić wesele później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyideaalkowaaa
26.09] 13:50 mamy tak samo.. inne rzeczy, sprawy, poraca zeszlo na dlasyz plan tylko on..to niedobrze wiem, ale nie da sie inaczej:) tez terminy gonią, piszę, ale widze zdania, a przed oczami Jego. to dopiero dualizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
a co tam u Was słychać?ja jestem już po studiach i masz racje napisz sobie wcześniej,a później możesz poswięcic czas Ukochanemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyideaalkowaaa
tak, ale nie da sie wchodzi w mysli niepostrzezenie:) Jak mawia moja ANia wodnik jets we mnie, a ja mowie wrósł:) ania to taki sam sign jak ja:) i taka sama jak widze wrazliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbóra no to plany juz macie konkretne - super! :) Tez bysmy juz chcieli, ale to narazie niemozliwe.Nie mam juz czasu, zeby cos wiecej napisac.Uciekam do pracy.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
witaj Śnieżynka pewnie jesteś szczęśliwa bo przyjeżdza Twój Ukochany? Fajnie i cały weekend przed wami.My jedziemy na weekend do moich znajomych do Wrocławia.Przy okazji na zakupy.Studiowałam tam 5 lat i czasem lubie tam wracać.Ciesze się,że mogę z Tobą popisać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyk słonka
Witaj Śnieżynko...ja też tak kocham,bardzo mocno,coraz mocniej,ale...........moja miłość jest zakazana.............jestem jednak szczęśliwa,czego wszystkim życzę........dużo słońca,miłości,pogody ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj barbóra Tak od rana mam dobry humor, jeszcze caly dzien musze czekac,ale co tam :) Wasz weekend tez sie super zapowiada, Wroclaw to piekne miasto.Milo pewnie powspominac czasy studiow.Ja tez sie ciesze, ze moge z toba popisac :) Promyku slonca moze napiszesz cos wiecej o swojej milosci?Dlaczego jest zakazana? Pozdrawiam wszystkich szczesliwych i zakochanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
nie wiem czy jeszcze jesteś Śnieżynka ale moze napiszesz jak się poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i juz pisze.Poznalismy sie w dosc ciekawych okolicznosciach. To bylo zimą,dzien przed sylwestrem.Padal wtedy bardzo mocno snieg i zasypalo mi samochod.Bylam w pracy i nie wiedzialam jak dostane sie do domu.Zostawilam wiec samochód i pojechalam autobusem do kuzynki, ktora mieszkala w polowie drogi z pracy do miejscowosci w ktorej mieszkam i zostalam u niej na noc.Wieczorkiem poszlysmy sie pobawic do pobliskiego pubu i tam wlasnie go spotkalam.To kolega kuzynki.Sylwestra spedzilismy jeszcze osobno,ale potem juz spotykalismy sie codziennie, no i odtad jestesmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
no to jescze troche i bedzie rocznica:))) Jak tam prace na studia napisałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
My znamy sie od zeszłego roku.w zeszłe ferie zimowe spotykaliśmy się przez miesiąc ale cos nie zaiskrzyło.w tym roku spotkalismy sie na dyskotece,przetanczyliśmy całą noc.później umawialiśmy sie na piwko,chodzilismy na imprezy już razem i tak zostało do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
czasami śmiejemy sie ze gdybyśmy wtedy sie dogadali to byśmy mieli już dłuży staż bycia razem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jeszcze 3 miesiace :) Jedna prace juz mam z glowy, wczoraj skonczylam.A dzisiaj to raczej juz nic nie napisze.Zabiore sie znowu za to od poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło tak poczytać, że komuś jest miło :))). Chciałbym żeby i mojej żonie i mi było miło, ale kur...de to nie takie proste. A niedługo rocznica ślubu, a w sumie dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
a co studiujesz?ja jestem po administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
Procthor jak tam walka o miłość? Fajnie że się odezwałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
Pisałaś ze Twoj Ukochany pracuje 800 km od Ciebie,czyli pracuje zagranicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pracuje za granica i mieszka tam juz kilka lat ale przyszlosc planujemy tutaj, w Polsce.Chociaz tak naprawde nigdy nie wiadomo jak bedzie.Mysle, ze trudno bedzie mu sie przestawic gdy na nowo pozna polskie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
nie chciałabyś mieszkać za granicą?w polsce nic ciekawego Was nie czeka.może jeśli kaczory przestaną rządzić to coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×